Press "Enter" to skip to content

Bu Tedavi Alanındaki Teknolojik Gelişmelerle Beslenen Umut Verici Büyüme Gösterecek İnsülin Kalemi İğneleri Pazarı, States Fortune Business Insights ™

Küresel İnsülin Kalemi İğneleri Pazarı, hastalar arasında diyabet prevalansının artması nedeniyle giderek artan bir büyüme sergileyecek şekilde hazırlanıyor, Fortune Business Insights ™, “İnsülin Kalem İğneleri Pazar Boyutu, Paylaşım ve Sektör Analizi, Ürün Türüne Göre Standart İnsülin Kalemi İğnesi, Güvenlikle Tasarlanmış İnsülin Kalem İğnesi), Uygulamaya Göre (Tip I Diyabet, Tip II Diyabet), Dağıtım Kanalına (Hastane Eczaneleri, Perakende Eczaneler ve İlaç Mağazaları, Çevrimiçi Eczaneler) ve Bölgesel Tahmin 2020-2027.
COVID-19 salgınının vurduğu günden beri iş dünyası yeni bir dizi olumsuzlukla tanıştı. Dünyanın büyük ekonomileri krizin ortasında hiçbir fikre sahip değiller ve aynı şekilde ayakta kalmak için sürekli önlemler alıyorlar. Kendi özel alanlarındaki kilit oyuncular, bu olumsuzluklara çözüm bulmak için devlet kurumlarıyla işbirliği yapıyor.
Fortune Business Insights’ta, krizin ortasında yeni fırsatları bulmak için sürekli olarak pazarın dinamiklerini inceliyoruz. Ayrıntılı raporlarımız, salgının getirdiği çeşitli zorluklara karşı koymanıza yardımcı olacaktır.

COVID-19’un bu pazardaki kısa vadeli ve uzun vadeli etkisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https: //www.fortunebusinessinsights.com/insulin-pen-needles-market-103494

Raporda Öne Çıkanlar:
Raporu hazırlarken, yeni hizmet / ürün lansmanları, ortaklıkları, iş genişletmeleri ve satın almalarıyla birlikte büyük oyuncuların pazar sıralamasını dahil ettik. Önümüzdeki yıllarda pazarın dinamikleri ve büyüme fırsatları yakından incelenmiştir. Bir sonraki adımımız, hem ekonomik hem de ekonomik olmayan faktörleri içeren, segmentasyona dayalı pazarın kalitatif ve kantitatif analizini içeriyordu. Ayrıca son gelişmelerle birlikte sektörün bugünkü ve gelecekteki görünümünü derinlemesine gözlemledik.
Sürücüler ve Kısıtlamalar-
Büyümeyi Desteklemek İçin Küresel Olarak Artan Diyabet Vakaları
Hastalar arasında artan diyabet vakalarının küresel insülin kalem iğneleri pazarının büyümesini sağladığı tahmin edilmektedir. Örneğin, Dünya Sağlık Örgütü’ne (WHO) göre, diyabet hastalarının sayısı 1980’de 108 milyondan 2014’te 422 milyona yükseldi. Buna ek olarak, insülin kalemlerinin küresel olarak artan teknolojik gelişiminin firma büyümesini desteklemesi bekleniyor. Bununla birlikte, insülin kalemleriyle ilişkili yüksek maliyetler, yakın gelecekte büyümeyi engelleyebilir.

Araştırma Raporunun örnek bir kopyasını isteyin:
www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/insulin-pen-needles-market-103494

Bölgesel Bilgiler
Kuzey Amerika’nın Liderliğine Yardımcı Olmak İçin ABD’de Yükselen Diyabet Hasta Havuzu
Kuzey Amerika’nın küresel insülin kalem iğneleri pazarına hakim olacağı tahmin ediliyor. Bölgede artan diyabet vakaları, istikrarlı büyümeden sorumlu ana faktördür. Örneğin, 2020 Ulusal Diyabet İstatistikleri Raporu’na göre, ABD’deki diyabetli hasta sayısı 34,2 milyona ulaştı.
Avrupa insülin kalem iğneleri pazarının tahmin döneminde önemli ölçüde büyüyeceği tahmin edilmektedir. Artan geriatrik nüfus, bölgedeki büyümeyi yönlendiren en önemli faktörlerden biridir. Ek olarak, insülin kalemlerine ilişkin farkındalığın artmasının bu büyümeyi daha da güçlendireceği tahmin edilmektedir.
Rekabetçi Ortam
Ürün Hatlarının Yükseltilmesi Kilit Oyunculara Daha Fazla Önem Kazanıyor
Küresel insülin kalem iğneleri pazarı, endüstri lideri ürünler sunan çok sayıda çok uluslu ve yerel işletmeyi içermektedir. Kilit oyuncular, rekabete liderlik etmek için yeni ürünler piyasaya sürmeye ve mevcut ürünlerini yükseltmeye odaklanıyor. Örneğin, Eylül 2019’da Owen Mumford Inc., güvenlik kalem iğnesi ürün serisinin yeni nesli olan AteriaSafeControl’ü piyasaya sürdü.
Sektörel Gelişmeler
• Ocak 2019’da Becton, Dickinson ve Company, daha güvenilir deri altı enjeksiyon derinliği için tasarlanan ikinci nesil BD nano kalem iğnesi için FDA onayı aldı.
• Mayıs 2018’de Hindustan Syringes & Medical Devices (HMD), diyabet hastalarına daha fazla rahatlık sağlamak için Hindistan’ın ilk Dispovan insülin kalem iğnesini piyasaya sürdü.
İnsülin Kalemi İğneleri Pazar Raporunda Faaliyet Gösteren Önemli Üreticilerin Listesi:
• Becton, Dickinson and Company (BD)
• Novo Nordisk A / S
• Owen Mumford Inc.
• VOGT Medical
• HTL-STREFA, Inc.
• YPSOMED
• Diğerleri

Daha fazla soru / sorularınız için lütfen buraya tıklayın.

Patient Monitoring Devices Market Key Insights, Share, Current Trends, key Players and Geographical Overview till 2026

Hakkımızda:
Fortune Business Insights ™, uzman kurumsal analizler ve doğru veriler sunarak, her ölçekteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler geliştiriyor, işletmelerine özgü zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, müşterilerimizi bütünsel pazar zekası ile güçlendirmek ve faaliyet gösterdikleri pazar hakkında ayrıntılı bir genel bakış sağlamaktır.
Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmelerine yardımcı olmak için somut içgörüler ve nitel analizlerin benzersiz bir karışımını içerir. Deneyimli analist ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.
Fortune Business Insights ™ olarak, müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı hedefliyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

More from Pazar AraştırmasıMore posts in Pazar Araştırması »