Press "Enter" to skip to content

2027’ye Ev Temizlik Ürünleri Pazar Büyüklüğü Payı, Son Trendler, Büyüme ve Sektör Tahmini

 

Küresel Ev Temizlik Ürünleri Pazarı büyüklüğünün 2027 yılına kadar 312.493 milyon ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde % 4,97’lik bir CAGR sergilemesi beklenmektedir.

 

Temiz ve hijyenik bir ev ortamını korumak için artan vurgu, tahmin döneminde pazarın büyümesini artırıcı önemli bir faktör olabilir, devletler Fortune Business Insights başlıklı bir raporda,“Ev Temizlik Ürünleri Pazar Büyüklüğü, Hisse ve Endüstri Analizi, Ürüne Göre (Çamaşır Deterjanları, Yüzey Temizleyicileri, Bulaşık Ürünleri, Tuvalet Temizleyicileri ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027” başlıklı bir raporda pazar büyüklüğü 2019’da 163.981 milyon ABD doları olarak gerçekleşti.

 

Koronavirüs krizi dünya genelinde birçok ekonominin çökmesine yol açtı. Bu sağlık acil durumunun çeşitli bölgelerdeki çeşitli sektörleri yıkıcı bir şekilde etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerin ve birkaç şirketin artan desteği, bu son derece bulaşıcı virüsle mücadelede yardımcı olabilir. Zor durumda olan bazı endüstriler var ve bazıları gelişiyor. Aşağı yukarı hemen her sektörün bu salgından etkilendiği tahmin ediliyor.

Bu önemli ihtiyaç anında işletmelerin canla başla çalışmasına yardımcı olmak için raporlarımız üzerinde sürekli olarak çalışıyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgın sırasında yeniden kazanılmasına yardımcı olmak için muazzam faydalar sağlayabilir.

Örnek PDF Broşürü Alın: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/household-cleaning-products-market-103286

 

Ev temizlik ürünleri pazarına ilişkin rapor ortaya koyuyor :

 • pazara yönelik gelecekteki içgörüler
 • Kapsamlı araştırma ile kesin veriler
 • Pazar sürücüleri ve büyüme katılımcıları
 • Aşağıda piyasanın önde gelen oyuncuları hakkında bilgi

Pazar Sürücüsü:

Pazarı Canlandırmak İçin Temiz Etiketli Ürünler Hakkında Artan Farkındalık

Artan çevre bilgisi sayesinde tüketicilerin yapay ve sert kimyasal ürünlerden yeşil ve doğal ürünlere geçişi, pazarın sağlıklı büyümesini destekleyecektir. Doğal ve temiz etiketli ürünlere artan talep, yeşil ev temizlik ürünlerinin yüksek üretimine ve tedarikine yol açmıştır. Artan çevresel kaygılar, tamamen doğal ürünler için gerekliliği yarattı ve bu da pazarın hızla genişlemesini sağlayacak. Yetkililerin artan çevre girişimlerinin organik ürünlerin geliştirilmesini zorlaması bekleniyor ve bu da önümüzdeki yıllarda pazarı güçlendirebilir.

 

Covid-19 EtkİSİ

 

Koronavirüs’ün Ortadan Kaldırılması İçin Hanelerin Temizliği ve Dezenfeksiyonları

 

COVID-19 salgınının küresel pazar üzerinde mükemmel bir etkisi olduğu tahmin ediliyor. Evlerde hijyen ve temizlik konusunda yükselen bilinç, pazar için fırsatları artıracaktır. Ev temizlik ürünlerine olan talebin artması, bu tür ürünlerin kıtlığına yol açmıştır. Bu krizde üreticilerin üretim kapasitelerini yükseltmeleri için artan baskı piyasaya daha da fayda sağlayacaktır. Virüsün yayılmasına ilişkin artan etkiler ve endişeler temizlik ürünlerine olan talebi körükleyecektir. Dahası, virüsün uzun vadeli etkisi aynı anda insanlar arasında temkinliliği teşvik edecek ve bu da piyasa için iyi olacaktır.

 

Araştırma Raporunun Tamamına Göz Atın Özeti: www.fortunebusinessinsights.com/household-cleaning-products-market-103286

 

Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Harcanabilir Gelirin Artırılması

Kuzey Amerika’daki pazar 2019’da 40.974,13 milyon ABD doları seviyesinde gerçekleşti ve tahmin döneminde muazzam bir şekilde yükselmesi bekleniyor. Bölgedeki büyüme, bölgedeki büyük üreticilerin varlığına bağlanıyor. Tamamen doğal ürünlere yönelik artan eğilim, Kuzey Amerika’daki pazarın büyümesini sağlayacaktır. Ürünün içeriğini, içeriğini, ambalajını ve diğerlerini geliştirmek için şirketler tarafından Ar-Ge ile birlikte temizlik ürünlerine artan talep, tahmin döneminde pazarın beklentilerini daha da artıracaktır. Asya Pasifik’in, bölgedeki artan nüfus nedeniyle tahmin döneminde önemli bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Harcanabilir gelirlerdeki artış pazarın büyümesini daha da artıracaktır. Çin, Japonya ve Hindistan’da doğal temizlik ürünlerine artan talep. Orta Doğu ve Afrika’nın artan kentleşme ve nüfus nedeniyle tahmin döneminde hızlı bir büyüme hızına tanık olması öngörülüyor.

Anahtar Geliştirme:

Şubat 2020: Kişisel bakım, güzellik ürünleri ve ev ürünleri büyük bir sağlayıcı seçilen Kao Corporation, ABD düşünce kuruluşu Ethisphere Institute tarafından dünyanın en büyük platformu için En Etik Şirketler 2020 listesine seçildiğini açıkladı. Kao, Dünyanın En Etik Şirketleri listesindeki yöneticileri için güvenli bir katılım sağladı.

Raporda Ev Temizlik Ürünleri Pazarındaki Ana Şirketler Listeler:

 • Church & Dwight Co. Inc. (U.S.)
 • Colgate-Palmolive Co. (U.S.)
 • Godrej Consumer Products Ltd. (India)
 • Henkel AG & Co. KGaA (Germany)
 • Kao Group (Japan)
 • The Procter & Gamble Co. (U.S.)
 • Reckitt Benckiser Group Plc (U.K.)
 • C. Johnson & Son Inc. (U.S.)
 • Goodmaid Chemicals Corporation (Malaysia)
 • Unilever NV (U.K.)
 • and Others

COVID-19 Etki Analizi ile Etkinleştirilmiş Eksiksiz Bir Araştırma Raporu Sipariş Edin: Bizim İçin: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/103286

 

More from Pazar AraştırmasıMore posts in Pazar Araştırması »