Press "Enter" to skip to content

Fortune Business Insights, Küresel Dijital Kan Basıncı Monitörü Pazarının 2025’e Kadar 1440.3 Milyon ABD Dolarına Ulaşacağını ve Büyümeyi Desteklemek için Otomatik Makinelerin Kullanımının Artacağını Söyledi

Küresel “dijital tansiyon monitörü pazarının” dünya çapında artan kronik hastalık insidansından kazanç sağlaması bekleniyor. Yakın zamanda Fortune Business Insights, “Dijital Kan Basıncı Monitörleri Pazar Büyüklüğü, Ürün Türüne (Kol Tipi ve Bilek Tipi), Son Kullanıcı (Hastaneler, Ayakta Cerrahi Merkezler ve Klinikler, Evde Bakım Ayarları ve Diğerleri) ve Coğrafyaya Göre Küresel Trend başlıklı bir rapor yayınladı. 2025’e kadar tahmin”, pazardaki büyümeden sorumlu çeşitli faktörlere ışık tutuyor. Rapora göre, 2017 yılında küresel dijital tansiyon monitörleri pazarı 666,6 milyon ABD Doları değerindeydi. Küresel pazarın %10,1’lik bir CAGR’de ilerlemesi ve 2025 yılı sonuna kadar 1440.3 Milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Rapor, küresel dijital tansiyon monitörü pazarını çeşitli segmentler açısından sınıflandırıyor. Rapora göre, Asya pazarı Pasifik’in nispeten daha yüksek bir CAGR’de genişlemesi bekleniyor. Hindistan ve Çin gibi ülkelerdeki olumlu geri ödeme politikalarının, pazarın Asya Pasifik’teki genişlemesine katkıda bulunması bekleniyor.

Request a Sample Copy of the Research Report

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/digital-blood-pressure-monitors-market-100066

Pazarda faaliyet gösteren şirketler arasında Omron Heath, Asya Pasifik’teki yaygın dağıtım ağıyla desteklenen baskın bir paya sahiptir. Raporda belirtildiği gibi, Kuzey Amerika 2017’de küresel pazarda baskın hale geldi. 2017’de 270,4 Milyon ABD Doları değerindeydi. Bölgenin, tahmin dönemi boyunca pazara hakim olmaya devam etmesi bekleniyor. Tanık olunan büyüme, bölgedeki koroner kalp hastalıklarının artan insidansına bağlanabilir. Ayrıca, ABD gibi ülkelerde hükümet kalp hastalıklarını önlemek ve tedavi etmek için girişimlerde bulunuyor. Bunun dijital tansiyon monitörlerine olan talebi artırması muhtemeldir.

Please Visit: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/digital-blood-pressure-monitors-market-100066

Bilek Segmenti Son Teknolojik Güncellemelerle Pazara Hakim Olacak

Ürün açısından, bilek tipi segmentinin tahmin döneminde etkileyici bir büyümeye tanık olması bekleniyor. EKG sensörlerinin akıllı saate entegrasyonu gibi inovasyon ve teknolojik gelişmeler, segmentteki büyümeyi hızlandıracak gibi görünüyor. Bunun da pazardaki talebi artırması bekleniyor.

Dijital kan basıncı monitörünün geliştirilmiş doğruluğu ve kesinliği ve EKG sensörleriyle yerleşik akıllı saatlerin artan şekilde benimsenmesi, pazarı yönlendirmesi beklenen birkaç faktördür. Ayrıca, sağlık sektöründe tüketici tercihinin dijital okumalara ve otomatik makinelere kayması, pazardaki talebi artırması muhtemeldir.

Bununla birlikte, dijital tansiyon monitörüyle ilişkili yüksek maliyet ve komplikasyonlar, küresel dijital tansiyon monitörü pazarının büyümesini engelleyebilecek bir faktördür.

İlgili Raporlar:

Hemophilia Drugs Market Search Analysis

Hemophilia Drugs Market Growth Analysis

Hemophilia Drugs Market Revenue

Hemophilia Drugs Market Manufacturers

Hemophilia Drugs Market Drivers

Hemophilia Drugs Market Research Methodology

Hemophilia Drugs Market Future Growth

Hemophilia Drugs Market Devlopment Strategy

Hemophilia Drugs Market Industry

Hemophilia Drugs Market Overview

Digital Blood Pressure Monitors Market Segments

Digital Blood Pressure Monitors Market Competitive Landscape

Digital Blood Pressure Monitors Market Demand

Digital Blood Pressure Monitors Market Key Players

Digital Blood Pressure Monitors Market Business Opportunities

Digital Blood Pressure Monitors Market Analysis

Digital Blood Pressure Monitors Market Growth

Digital Blood Pressure Monitors Market Trends

Digital Blood Pressure Monitors Market Share

Digital Blood Pressure Monitors Market Size

Spinal Cord Stimulation Market Search Analysis

Spinal Cord Stimulation Market Growth Analysis

Spinal Cord Stimulation Market Revenue

Spinal Cord Stimulation Market Manufacturers

Spinal Cord Stimulation Market Drivers

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]