Press "Enter" to skip to content

Fortune Business Insights, Küresel Hemofili İlaç Pazarının 2025’e Kadar 15.830 Milyon ABD Dolarına Ulaşarak Kişi Başına Geliri Arttırarak Büyümeyi Hızlandıracağını Söyledi

Küresel “hemofili ilaçları pazarının” artan gen mutasyonu vakalarından kazanç sağlaması bekleniyor. Fortune Business Insights kısa süre önce “Hemofili İlaçları Pazar Büyüklüğü, Payı ve Hastalık Göstergesine Göre Küresel Eğilim (Hemofili A, B & C), Tedavi Türü (Rekombinant Tedavi, Plazma tedavisi ve Diğerleri), Dağıtım Kanalları (Hastane Eczanesi, Perakende) başlıklı bir rapor yayınladı. Eczane, Online Eczane) ve 2025’e Kadar Coğrafya Tahmini”, pazarda büyümeyi sağlayan çeşitli faktörlerin çalışıldığı yerdir. Rapora göre, 2017 yılında küresel hemofili ilaçları pazarı 9875.4 Milyon ABD Doları değerindeydi. Küresel pazarın %6’lık bir CAGR’de ilerlemesi ve 2025’in sonunda 15.830 Milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Rapor, küresel hemofili pazarına kapsamlı bir genel bakış sunuyor.

Raporda belirtildiği gibi, 2017 yılında Kuzey Amerika küresel pazarda baskın hale geldi. Bölgesel pazar 2017 yılında 3684.7 Milyon ABD Doları değerindeydi. Kuzey Amerika’nın 2018 ve 2025 arasındaki tahmin döneminde de pazara hakim olması bekleniyor. Tanık olunan büyüme, Kanada ve ABD gibi ülkelerde hemofili A & B’nin artan prevalansına bağlanabilir. Ayrıca, Kuzey Amerika’daki kilit pazar oyuncuları, pazarda daha yüksek pay elde etmek için stratejiler benimsiyor. Bunun yanıt olarak bölgedeki hemofili ilaç tedavisi talebini artırması bekleniyor.

Avrupa da pazarda önemli bir paya sahip ve tahmin döneminde etkileyici bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Hemofili gibi nadir görülen hastalıklar hakkında artan farkındalık, muhtemelen Avrupa hemofili pazarının genişlemesine katkıda bulunacaktır. Bunun yanı sıra, Asya Pasifik’in nispeten daha yüksek bir CAGR’de büyümesi bekleniyor. Tanık olunan büyüme, Japonya ve Avustralya’nın düzenleyici otoriteleri tarafından hemofili A için yeni terapötiklerin onaylanmasına bağlanabilir. Ek olarak, Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ülkeler, sağlık hizmetlerini iyileştirmek için kamu ve özel otoritelerden yatırımlar almaktadır. Bunun pazardaki büyüme oranını ve hemofili ilaçları tedavisine yönelik yakıt talebini artırması bekleniyor.

Request a Sample Copy of the Research Report

Some of the companies operating in the market are

  • Pfizer Inc., CSL Limited
  • Grifols, S.A.
  • Bioverativ Inc.
  • Octapharma AG
  • FERRING LÄKEMEDEL AB
  • Aptevo Therapeutics

To get to know more about the short-term and long-term impacts of COVID-19 on this market, please visit: www.fortunebusinessinsights.com/industry-reports/hemophilia-drugs-market-100068

Hemofili A Yüksek Prevalansı Sayesinde Hakim Olacak

Hastalık endikasyonu açısından, hemofili A segmenti küresel pazarda lider durumdaydı. Segment, 2017 yılında küresel pazarın %85’ini oluşturdu. Segmentin tahmin döneminde de genişlemesi bekleniyor. Tanık olunan büyüme, artan hemofili A vakalarına ve hemofili A tedavisi ile ilişkili yüksek maliyete bağlanabilir. Hemofili türleri arasında A ve B en sık hastalarda bulunur. Ek olarak, 2017’de Humira, tedavi kabiliyetini geliştirmek için düzenleyici otoriteden onay aldı. Bunun yanıt olarak, pazardaki büyüme oranını artırması muhtemeldir.

Kişi başına düşen gelirin artması ve hemofili ilaçlarında hızlı yenilik, tahmin döneminde küresel pazarı yönlendirmesi beklenen bazı faktörlerdir. Öte yandan, hemofili bozukluğu hakkında düşük farkındalık ve hemofili ilaçlarının yüksek maliyeti, küresel pazarı kısıtlaması beklenen birkaç faktördür.

İlgili Raporlar:

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Segments

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Competitive Landscape

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Demand

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Key Players

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Business Opportunities

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Analysis

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Growth

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Trends

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Share

Rheumatoid Arthritis Therapeutics Market Size

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]

LinkedIn | heyecan | Bloglar