Press "Enter" to skip to content

2028’e Kadar 14,67 Milyar ABD Dolarına Ulaşacak Organ Nakli Pazarı; Büyümeyi Desteklemek için United Therapeutics Corporation ve CollPlant Biyoteknolojilerinin İşbirliği: Fortune Business Insights™

Küresel “nakil pazarı” büyüklüğünün 2028 yılına kadar 14,67 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %10,6’lık bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, “Transplantasyon Pazarı, 2021-2028” başlıklı bir raporda, hükümet girişimleriyle birlikte organ bağışlarıyla ilgili artan farkındalığın önümüzdeki yıllarda küresel pazar üzerinde mükemmel bir etkisi olabileceğini belirtiyor. Pazar büyüklüğü 2020 yılında 5,47 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

COVID-19’un Bu Pazar Üzerindeki Etkisine Genel Bir Bakış

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Eurofins Transplant Diagnostics’in Geliştirmeye Yardımcı Olması için Hawaii Hücresel Tedavi ve Nakil Laboratuvarı’nın (HCTTL) satın alınması

Eurofins’in US Transplant Diagnostics şirketi, Hawaii Hücresel Tedavi ve Nakil Laboratuvarı’nı (HCTTL) başarıyla satın aldığını duyurdu. HCTTL, VRL’nin ABD’deki önemli coğrafi ayak izini genişletmek için Eurofins VRL ile bir anlaşma imzaladı. Ayrıca, satın alma Hawai nakli topluluğunun uzun süredir devam eden direğini iyileştirecek ve VRL’nin şu anda 11 eyalette bulunan laboratuvar ağını artıracaktır. Organ Alım Kuruluşları, Doku Bankaları ve bağışlanan biyolojik materyalleri test etmeye ihtiyaç duyan ticari şirketlere hizmet verecek. Birleşmenin, transplantasyon ağı ve Eurofins Transplant Diagnostics’in transplantasyon pazarındaki konumunu güçlendirme stratejileri nedeniyle bu pazarın büyümesini desteklemesi bekleniyor. Viracor-Eurofins laboratuvarının ortak transplant tanı portföyü ve Transplant Genomics’in subklinik ret saptama testine yönelik yenilikçi testleri, Eurofins’in US Transplant Diagnostics’i ve transplant bakımını geliştirecektir.

Gelişime Yardımcı Olmak İçin Artan Kronik Hastalık Vakaları

Kanser, böbrek yetmezliği, KOAH, lupus ve diğerleri gibi artan kronik hastalık vakaları, öngörülebilir gelecekte pazarın fırsatlarını teşvik edecektir. Amerikan Akciğer Birliği’ne göre, 2018 yılında ABD’de 18 yaşından büyük 9 milyondan fazla yetişkin kronik bronşitten muzdaripti ve ABD’de 200.000’den fazla yeni akciğer kanseri vakası kaydedildi. başarısızlıklar, sırayla pazarın büyümesine yardımcı olacak nakil prosedürlerine olan talebi artırdı. American Journal of Lung Transplantation’a göre, ABD’deki akciğer nakli ameliyatlarının sayısı 2017 yılında 200’den fazla rekor seviyeye ulaştı. Bir önceki yıla göre 133 akciğer nakli artışı oldu.

Request a Sample Copy of the Research Report

The Report Lists the Main Companies in this Market:

Please Visit: www.fortunebusinessinsights.com/transplantation-market-105049

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:[email protected]