Meyve aromalı Alkolsüz İçecek Pazar Payı, Talep, En İyi Oyuncular, Endüstri Büyüklüğü, 2027’ye Kadar Gelecekteki Büyüme

Meyve aromalı zanaat içeceklerine olan talebin meyve aromalı meşrubat pazarınıyönlendirmesi beklenebilir. El sanatları alkolsüz içecekler, meyve, baharat ve otların yenilikçi kombinasyonu, doğal olarak tatlandırılmış ve üstün bileşen trendleri ile harika lezzet deneyimleri sunar. Meyve aromalı Craft meşrubat, düzenli gazlı meşrubata sağlıklı bir alternatiftir.

Küresel meyve aromalı meşrubat pazarında faaliyet gösteren önemli oyuncular, tüketicilerin dikkatini çekmek için düşük kalorili içeriğe sahip yeni ürün lansmanlarına başlıyor. Örneğin, Mart 2018’de Tropicana Products Inc., %45 gerçek meyve karışımı ve ilave renk ve tatlandırıcı olmadan filtrelenmiş suyu dinlendirmeden oluşan Tropicana Kids’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

COVID19 Etkisi ile Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fruit-flavoured-soft-drink-marke-103263

Gazsız meyve aromalı alkolsüz içeceklerin serinletici tadı ve sağlığa fayda sağlayan özellikleri nedeniyle tüketiciler arasında artan popülaritesinin bu pazarı yönlendirmesi bekleniyor. Yapay lezzet, düşük şeker ve içecek içeren doğal şeker arayan tüketiciler, çeşitli sağlıklı içecek seçeneklerine yönelmek için bakılır.

Ürünün kolay bulunabilirliği ile birlikte artan sayıda sağlıklı içecek seçeneğinin küresel meyve aromalı meşrubat pazarını yönlendirmesi bekleniyor. Örneğin, Mayıs 2019’da ITC Foods, koruyucu iddiası olmayan üç farklı meyve aromasında birinci sınıf kaliteli meyve karışımları başlatarak ürün portföyünü genişletti. Yeni ürün perakende pazarının yanı sıra çeşitli e-ticaret platformlarında da mevcuttur.

Rapor Analizi ve Hedefleri:-

 • Meyve aromalı Meşrubat pazar analizinin sürücüleri, fırsatları ve kısıtlamaları hakkında ayrıntılı bilgi.
 • Meyve aromalı Alkolsüz İçecek Pazarı’nı tüm sektördeki büyüme eğilimleri, talep ve büyüme beklentileri ile ilgili olarak analiz etmek.
 • Dünya çapında Meyve aromalı Alkolsüz İçecek Endüstrisi üretim şirketleri, ürün satışları, pazar payı, boyut, peyzaj, SWOT analizi ve geliştirme planları.
 • Rapor, her uygulama, segment, bölge için pazar payını değerlendirir ve tahmin dönemindeki büyümelerini tahmin eder.
 • Satış, gelir, büyüme hızı, bölgeler, trend, teknoloji ve gelecekteki kapsam ile ilgili ayrıntılar.
 • Global Fruit aromalı Meşrubat Pazarı’nın büyüklüğünü, hacmini, şirketin değerini, temel bölgeleri ve ülkeleri, ürünleri ve uygulamasını, arka plan bilgilerini incelemek.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgula:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fruit-flavoured-soft-drink-marke-103263

Küresel meyve aromalı meşrubat pazarında faaliyet gösteren oyuncular, ürünün kolay kullanımı için paketleme yeniliklerine yoğun bir şekilde odaklanmaktadır. Örneğin, Haziran 2018’de Thimonnier, saman veya kapak içermeyen içecekler için çevre dostu bir ambalaj olan straap adlı yeni bir içecek paketleme çözümünde yenilik yaptı ve yarattı. Yenilikçi ambalajın hacmi ürün içeriğine indirgenir ve bu nedenle minimum ambalaj malzemesi gerektirir.

Meyve Aromalı Meşrubat Pazarının En İyi Kilit Oyuncuları:-

 • PepsiCo, Canavar Enerji Şirketi,
 • Red Bull A.Ş.,
 • Coca-Cola Şirketi,
 • Dabur Hindistan Ltd.,
 • Keurig Dr Pepper,
 • Danone S.A. Arizona İçecek Abd,
 • Britvic PLC,
 • Hydro One İçecekler,
 • ve Diğerleri.

COVID-19: Restoran ve Kafelerin Kapatılması Büyümeyi Engelleyebilir

Dünya çapında COVID-19 salgınının patlak verine meyve aromalı meşrubat endüstrisi zarar verdi. Kafeteryalar ve restoranlar gibi hemen hemen her çevrimdışı gıda zinciri çeşitli ülkelerde tamamen kapatılmaktadır. Ancak, çevrimiçi yemek dağıtım hizmetleri hala faaliyet aşamasındadır. Buna ek olarak, ambalajlı yiyecek ve içecek üreten şirketler, belirli faydalı özelliklere sahip olmaları nedeniyle yüksek oranda satış sergiliyorlar. Bu ürünlerin raf ömrü uzundur ve bu nedenle tüketiciler kilitlenme korkusuyla kilerlerini stoklamaktadır.

Bu Rapor Neleri içeriyor?

Yetenekli analist ekibimiz, COVID-19’un bu pazar üzerindeki etkisini anlamanıza yardımcı olmak için özel olarak seçilmiş bir rapor geliştirdi. Rapor, derinlemesine birincil ve ikincil araştırmalar yapılarak geliştirilmiştir. Çeşitli bölgelerin ve ulusların analizini ve bu bölgelerde izlenen mevcut eğilimleri içerir. Ekibimiz tarafından pazardaki büyüme hızını ve değerini elde etmek için birden fazla yaklaşım benimsilmiştir. Ayrıca, ikincil kaynaklar, yani şirket web siteleri, dergiler, iş dergileri ve basın bültenleri aracılığıyla toplanan gelişmiş verileri sunar. Her ulusun analizi, çeşitli makroekonomsal faktörler, bölgesel oyuncular, tüketici davranışları ve hükümet politikaları incelenerek verilir. Müşterilerimiz Meyve aromalı Meşrubat pazar payını, büyüme sürücülerini, engelleri, zorlukları ve fırsatları analiz ederek iş güvenini yeniden kazanma yolunda olumlu adımlar atabileceklerdir.

İçT ile Araştırma Raporunun Ayrıntılı Özetine Göz Atın:

www.fortunebusinessinsights.com/fruit-flavoured-soft-drink-marke-103263

Previous post Teknolojiye Göre Bütırne Pazarı, 2027’ye Sektör Payı ve Büyüklük Genişlemesi | Fortune İş öngörüleri
Next post Yapı Kimyasalları Pazar Büyümesi, Fiyat Analizi, 2026’ya | Fortune Business Insights tarafından hazırlanan Küresel Araştırma Raporu™