Demulsifier Pazar Satış Geliri, Endüstri Büyümesi, Gelişme Durumu, En İyi Liderler, Gelecek Planları ve Fırsat Değerlendirmesi 2028

Demulsifier pazar büyüklüğünün 2021 yılında 2.236,4 milyon ABD dolarından 2028 yılında 2.949,4 milyon ABD dolarına büyümesi öngörülmektedir. Çeşitli ülkelerin hükümet organları, bazı toksik kimyasalların kullanımı konusunda katı normlar uyguluyor. Bu nedenle, şirketler yeşil demülsifiye geliştirmeye çalışıyor. Örneğin, Japonya Petrol Enstitüsü Dergisi, bir çalışmada hindistancevizi ve zeytin gibi bitkisel yağların yanı sıra yeşil çayın çevre dostu emülsiyon kırıcılardan bazıları olarak kabul edildiğini belirtmektedir. Fortune Business Insights™ tarafından hazırlanan “Demulsifier Market, 2021-2028” başlıklı bir rapora göre, piyasa 2020’de 2.150,0 milyon ABD doları seviyesinde gerçekleşti. “2021-2028 arasındaki tahmin döneminde %4,0’lık bir CAGR’de büyümeye hazırlanıyor.

Trucent ve Croda ‘Yükseliş’ Emülsiyon Kırıcı Kimyası Üretmek İçin El Ele Verdi

Haziran 2019’da Croda International Plc, Trucent Inc. ile işbirliği yaparak Ascent adlı son teknoloji emülsiyon kırıcı kimyasını dağıttı ve üretti. Damıtıcının etanol tesislerinde mısır yağı (DCO) geri kazanımını artırmaya yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, inovasyonu ve sürdürülebilirliği hızlandırmak için her iki şirketin beceri setlerini ve bilgilerini birleştirecektir. Bir şirket yetkilisine göre, “Bu ortaklık, benzersiz ve yüksek performanslı kimya sağlamak için hem uzmanlığımızı birbirine bağlayacaktır. Yükseliş kesinlikle etanol üreticileri için bir oyun değiştirici olacaktır.”

COVID-19 SalgınıNın Ortasında Pazarın Büyümesini Engellemek İçin Petrole Olan Talebin Azalması

COVID-19 salgını nedeniyle ekonomik istikrar ve çevreleme önlemlerinin bozulması, dünya genelinde üretimin durmasına neden oldu. Bu nedenle, petrol talebi de azaldı. Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Nisan 2020’de petrol talebinin 2019’a kıyasla %30 azaldığından bahsetmişti. Salgın sırasında pazarın büyümesini etkilemeye hazırlanıyor.

Örnek PDF [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/demulsifier-market-101084 Alın

Rapor Kapsamı-

Araştırma raporu, katkıları, beklentileri ve büyüme eğilimlerini göz önünde bulundurarak pazarı analiz etmeyi amaçlamaktadır. Her segmentteki temel yetkinliklerini değerlendirmek için pazarda faaliyet gösteren her kilit oyuncunun ayrıntılı profillerini sunar. Ayrıca, müşterilerimizin birleşmeler ve satın almalar, yeni ürün lansmanları, ortak girişimler ve işbirlikleri gibi rekabet gelişmelerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Artırmak için Yüksek Verimli Kimyasal Emülgatörlerin Kullanımının Artırılması

Son kullanıcılardan sıvılaştırılmış petrol gazı, dizel, bütan, gazyağı ve akaryakıt gibi çeşitli petrol ürünlerine olan yüksek talebin önümüzdeki yıllarda demulsifiye edici pazar büyümesini yönlendirmesi bekleniyor. Ayrıca, petrol arama faaliyetleri sırasında çıkarılan demülsifiye ediciyi parçalayabilecek kimyasal ürünlerin artan kullanımı da büyümeyi olumlu yönde etkileyecektir. Dendrimerler, biyolojik olarak parçalanabilen polimerik yüzey aktif maddeler ve poliether gibi çeşitli kimyasal emülgatörler, su yağı arayüzüne olan sağlam yakınlıkları nedeniyle oldukça verimlidir. Bununla birlikte, zararlı özellikleri nedeniyle kimyasal emülsiyon kırıcıların kullanımına ilişkin hükümet normları büyümeyi engelleyebilir.

Segmentasyon-

ABD, Ham Petrol Segmenti: Fortune Business Insights kapsamında 2020 yılında %32,1 Paya sahip oldu™

Uygulamaya dayanarak, piyasa ham petrol, petrol çamuru arıtma, petrol arıtma, petrol bazlı enerji santrali, yağlayıcılar ve diğerleri olarak kategorize edilir. Bunlardan 2020 yılında ham petrol segmenti ABD demülsifiye pazar payı açısından %32,1 oranında gelir elde etti. Ham petrol arama endüstrisinin genişlemesinin bu segmenti desteklemesi bekleniyor. Son olarak, türüne göre, yağda çözünür ve suda çözünür hale eklenir.

Herhangi bir sorunuz var mı? [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/demulsifier-market-101084

Bölgesel İçgörüler-

Orta Doğu ve Afrika’nın Büyümesine Yardımcı Olmak İçin Abu Dabi’deki Yeni Petrol Rezervlerinin Keşifleri

 • Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllar boyunca pazardaki lider konumunu koruması muhtemeldir. ABD’de birden fazla petrol rezervinin varlığı büyümeyi artırmaya hazırlanıyor. Bölge gelir açısından 2020 yılında 636,4 milyon ABD doları tutmaktadır.
 • Orta Doğu ve Afrika’da, özellikle Abu Dabi ve Suudi Arabistan’da yeni petrol rezervi keşifleri büyümeyi hızlandıracaktı.
 • Asya Pasifik’in, çeşitli son kullanım endüstrilerinin varlığıyla desteklenen yakın gelecekte önemli bir pay sergileyerek sergilediği tahmin edilmektedir. Örneğin Hindistan en büyük petrol rafinerisine sahip. Günlük 1.27 milyon varil kapasiteye sahiptir. Bu nedenle, demülgatörlerin benimsenmesi bölgede hızla dalgalanmaya ayarlanmıştır.

Competitive Landscape-

Key Companies Aim to Compete with Rivals through Launch of Advanced Technologies

The market is highly concentrated because of the presence of a handful of manufacturers. They are focusing on conducting R&D activities to come up with novel technologies and products. A few others are engaging in acquisitions and mergers to intensify competition. Below is a significant industry development:

 • January 2017: Baker Hughes developed its advanced Tretolite Snap fluids separation technologies. These would enable oil and gas operators to maintain good water quality and dry oil. At the same time, it would reduce cost, stabilize operations, and enhance productivity, without halting production.

Fortune Business Insights™ presents a list of vendors providing demulsifier in the global market. They are as follows:

 • Baker Hughes Incorporated (Texas, US)
 • Croda International (Snaith, UK)
 • Ecolab Inc. (Minnesota, US)
 • Clariant (Muttenz, Switzerland)
 • Schlumberger Limited (Texas, US)
 • BASF SE (Ludwigshafen, Germany)
 • Nova Star LP (Texas, US)
 • Nouryon (Amsterdam, Netherlands)
 • SI Group (New York, US)
 • Innospec Inc. (Colorado, US)
 • Dorf Ketal (Mumbai, India)
 • Chemiphase Ltd. (Lancashire, UK)
 • Dow Chemical Company (Michigan, U.S.)
 • Rimpro India (Mehsana, India)
 • Oil Technics Holdings (UK)
 • Other Key Players

 

Ask For [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/demulsifier-market-101084

About Us:

Fortune Business Insights™ delivers accurate data and innovative corporate analysis, helping organizations of all sizes make appropriate decisions. We tailor novel solutions for our clients, assisting them to address various challenges distinct to their businesses. Our aim is to empower them with holistic market intelligence, providing a granular overview of the market they are operating in.

Contact Us:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Supreme Headquarters,

Survey No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Highway,

Pune – 411045, Maharashtra, India.

Phone:

US :+1 424 253 0390

UK : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

Previous post 2027’ye Tüketici Elektroniği Pazar Büyüme Analizi, Büyüklük Genişlemesi, Sektör Payı ve İş Fırsatları
Next post Hamur işleri Pazar Büyüklüğü, Segmentler, Pay ve Büyüme Faktörü Analizi Araştırma Raporu 2027