Küresel haşere kontrol pazar büyüklüğünün artan kemirgen popülasyonu nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olması ve 2027 yılına kadar 31,94 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor . İklim koşullarındaki değişim ve dünya çapında hızla artan kemirgen popülasyonu, dünya çapında haşere kontrolü talebini artırdı. Fortune Business Insights tarafından yakın zamanda yayınlanan “ Haşere Kontrolü Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Zararlı Türüne Göre (Böcekler, Termitler, Kemirgenler, Diğerleri), Yöntem (Kimyasal, Mekanik ve Biyolojik), Uygulama (Konut, Ticari ve Endüstriyel) ve Bölgesel Tahmin, 2020 – 2027 ”, piyasa değeri 2019’da 19,73 milyar ABD dolarıydı. ve 2020-2027 tahmin döneminde% 6.31’lik bir CAGR’de artması bekleniyor.

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/pest-control-market-102854

Rapor Aşağıdaki Soruları Cevaplıyor mu?

 • Pazar rekabeti ne kadar şiddetli?
 • Devlet Entegre Zararlı Yönetimine destek piyasayı nasıl destekleyecek?
 • Pazarda rekabet avantajı elde etmek için pazar oyuncuları tarafından hangi stratejiler benimsenir ?
 • İ nedir ait MPACT haşere yönetimi piyasada COVID19 salgın?

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Haşere Kontrol Yazılımının Gelişi Büyümeyi Destekleyecek

Artış ölümcül vektör kaynaklı hastalıkların sayısında önemli bir faktördür içinde haşere kontrol pazar büyümesinin büyümesini teşvik. Dünya Sağlık Örgütü , dünyadaki tüm bulaşıcı hastalıkların %17’sini oluşturan vektör kaynaklı hastalıklardan yılda 700.000 ölüm olduğunu belirtmektedir . Zararlıların neden olduğu hastalıklar, biyolojik, mekanik ve kimyasal yöntemler gibi çeşitli haşere kontrol yöntemlerine olan ihtiyacı arttırmakta ve böylece büyümeyi artırmaktadır. Ayrıca, tahrikli artan şehirleşme ve sanayileşme bir artış inşaat faaliyetleri de insanlar arasında hijyen standartlarını artmıştır. Bu da artışa ivme katma haşere kontrolü için ihtiyaç.

Olumsuz tarafta, böcek ilacı kullanımı kesinlikle gibi çeşitli kurumlar tarafından izlenir ABD ve hükümetin Çevre Koruma Ajansı (EPA). Çevre için tehdit oluşturabilecek ölümcül kimyasalların ve yüksek derecede toksik haşere kontrol ürün ve hizmetlerinin kullanımına ilişkin katı düzenlemeler getirdiler . Bu, önümüzdeki yıllarda genel pazarı engelleyebilir.

Bununla birlikte, artan kabulü haşere kontrol yazılımı şu anda trend böylece gelecekteki pazar için kazançlı büyüme fırsatları yaratır.

Segment-

Böcekler Segmenti Artan Nüfusu ile Pazara Hakim Olacak

Zararlı türüne göre 2019 yılında haşere kontrolü %49,30 pazar payı ile haşere segmenti pazara hakim olmuştur. Bu, hem tarım hem de tarım dışı alanlarda hızla artan böcek popülasyonuna bağlanıyor.

Uzmanımızla Konuşun:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/pest-control-market-102854

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika, Büyük Oyuncuların Varlığı Sayesinde Dominant Ortaya Çıktı

Haşere saldırılarının sağlık ve hijyen üzerindeki kötü etkilerine ilişkin artan farkındalık, Kuzey Amerika pazarını güçlendiren ve dolayısıyla en büyük katkıyı sağlayan önemli bir faktördür. 2019 yılında bu bölge, artan ticari ve konut altyapı geliştirme faaliyetleri nedeniyle 9,59 milyar ABD doları gelir elde etti. Bu, haşere yönetimi pazarı üreticilerinin çoğunluğunun mevcudiyeti ile birleştiğinde, bu bölgenin yakın gelecekte hakim olmaya devam etmesine yardımcı olacaktır.

Öte yandan Asya Pasifik pazarının Malezya, Çin, Hindistan ve diğerleri gibi gelişmekte olan ülkelerdeki kentleşme faaliyetlerindeki artış nedeniyle hızlı bir şekilde yükselmesi bekleniyor. Bu, zararlıların neden olduğu toksisite konusundaki farkındalığın artması ve tüketicilerin haşere kontrol ürünlerine yaptığı harcamaların artmasıyla birleştiğinde, bu bölgenin önümüzdeki yıllarda önemli bir CAGR’de yükselmesine yardımcı olacaktır.

Rekabetçi Peyzaj-

Pazarda Stratejik Konum Kazanmak için Yenilikçi Ürün Lansmanlarına Önem Veren Oyuncular

Dünya çapında haşere kontrol ürünleri ve hizmetleriyle uğraşan 40.000’den fazla şirket var ve bu da oldukça parçalı bir rekabet ortamına yol açıyor. Pazarın en yüksek paylarından bazıları ServiceMaster, Rollins Inc. ve Rentokil gibi oyuncular tarafından sağlanır. Pazarda rekabet avantajı elde etmek için işbirlikçi çabalara giriyorlar ve piyasaya sürülen yeni ürünlere yatırım yapıyorlar.

Haşere Kontrol Pazarının Önemli Sanayi Gelişmelerinden Bazıları :

Eylül 2019 – Dördüncü – büyük haşere kontrol şirket, Nomor Holding AB Avrupa pazarındaki ürün portföyünü arttırmak için ServiceMaster tarafından satın alınmıştır.

Ocak 2019 – Rentokil, Brezilya’da haşere kontrolü ile uğraşan dev şirket Multicontrole Pest Control’ü satın aldı. Bu satın almanın temel amacı, pazarın Güney Amerika bölgesindeki coğrafi varlığını genişletmektir.

Fortune Business Insights™, pazar üreticilerinin adlarını listeler . Bu içerir:

 • ServiceMaster Global Holdings Inc. – United States
 • Bayer AG – Germany
 • Terminix International Company L.P – United States
 • Anticimex – Sweden
 • Rentokil Initial Plc. – United Kingdom
 • Ecolab Inc. – United States
 • Truly Nolen – United States
 • Rollins Inc. – United States
 • Massey Services Inc. – United States
 • Bell Laboratories – United States

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/pest-control-market-102854

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter