Küresel koruyucu giysi pazarının, özellikle imalat, gıda işleme, inşaat, sağlık ve kimya endüstrilerinde iş yeri güvenliğini korumak için dünya çapında yükselen hükümet normları tarafından yönlendirilmesi beklenebilir. Ayrıca, artan kaza sonucu yaralanma ve ölüm vakaları piyasayı olumlu yönde etkileyecektir. Fortune Business Insights™ tarafından yayınlanan bu bilgiler, “Koruyucu Giysi Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Endüstri Analizi, Ürüne Göre (Tek Kullanımlık ve Dayanıklı), Uygulamaya Göre (Alev Geciktirici Giysi, Kimyasal Savunan Giysi {RadyasyonDan Korunma, Partikül Madde ve Diğerleri}, Temiz Oda Giyimi, Mekanik Koruyucu Giysiler ve Diğerleri), Son Kullanıma Göre (İlaç, Petrol ve Gaz, Kimyasal, İtfaiyeciler ve Diğerleri), başlıklı yeni bir çalışmadır. ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.”

Çalışma ayrıca koruyucu giysi pazarı büyüklüğünün 2019 yılında 12.481,0 milyon ABD doları olduğunu ve tahmin döneminde% 14’lük bir CAGR sergileyerek 2027 yılında 34.316,9 milyon ABD dolarına ulaşmasının öngörmektedir.

COVID-19’un ortaya çıkışı dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin sektörler genelindeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki getirdiğini anlıyoruz. Ancak, bu da geçecektir. Hükümetlerin ve birkaç şirketin artan desteği, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Mücadele eden ve bazıları gelişen bazı endüstriler var. Genel olarak, hemen hemen her sektörün salgından etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin sürdürülebilir ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Deneyim ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için size endüstriler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

COVID-19’un bu pazar üzerindeki kısa ve uzun vadeli etkisini almak için buraya tıklayın.

Lütfen ziyaret edin:

Bu Rapor Aşağıdaki Soruları Yanıtlar:

 • Rekabeti yoğunlaştırmak için şirketler tarafından hangi stratejiler benimsenmiştir?
 • Önümüzdeki yıllarda hangi kesimin maksimum pay alması muhtemeldir?
 • Pazarın gelecekte karşılaşabileceği zorluklar ve fırsatlar nelerdir?
 • Pazardaki büyümenin itici ve engelleri nelerdir?

Örnek bir PDF isteyin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/protective-clothing-market-102707

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Covid-19 Salgınının Piyasaya Etkileri

 • Sağlık ortamında, çeşitli kaynaklardan bulaşmayı önlemek için koruyucu giysilere artan bir talep vardır.
 • Sağlık çalışanları, kıyafetleri doğru bir şekilde bertaraf ederek ve aklayarak enfeksiyon oranını kontrol etmek için ısrarla çalışıyorlar.
 • Mikroorganizmaların kendi içlerindeki kan veya vücut sıvıları yoluyla bulaşmasını önlemek için cerrahi önlük, tulum ve izolasyon önlüklerine olan talep, hastaların yanı sıra sağlık sektöründen hızla yükseldi.
 • Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sağlık ve Aile Refahı Bakanlığı, OSHA ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO), birinci basamak sağlık merkezleri, karantina merkezleri, laboratuvarlar, giriş noktası (POE) ve hastanelerin çalışanları tarafından uyulması gereken yeni kurallar kümesini uyguladı.

Segment-

Yaralanmaları Önlemek İçin Koruyucu Giysilerin Artan Kullanımı Kimyasallar Segmentini Yönlendirecektir

Son kullanıma dayanarak, pazar petrol ve gaz, itfaiyeciler, kimyasal, ilaç ve diğerleri olarak parçalanmıştır. Bunlar arasında, kimyasal segmentin, temizlik maddeleri, yağ çözücüler ve boyalar gibi tehlikeli kimyasalların neden olduğu yaralanmaları önlemek için kimya endüstrisinde koruyucu giysilerin artan kullanımı nedeniyle en büyük payı temin etmesi bekmektedir. Ayrıca, çeşitli sektörlerdeki işçiler günümüzde çeşitli toksik kimyasallara maruz kalmaktadır. Petrol ve gaz segmenti ise 2019 yılında %13,5 koruyucu giyim pazar payını elinde tuttu.

Bölgesel Analiz-

Kuzey Amerika, OSHA’nın İşçi Güvenliğiyle İlgili Katı Yasalardan Beslenen Hakim Olacak

Pazar bölgesel olarak Orta Doğu ve Afrika, Latin Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Kuzey Amerika olarak kategorize edilir. Bunlardan Kuzey Amerika 2019 yılında 4.677,9 milyon ABD doları gelir elde etti. Tahmin süresi boyunca hakim olacak şekilde ayarlanmıştır. Bu büyüme, İşçi Güvenliği ve Sağlık İdaresi (OSHA) tarafından işçilerin güvenliğini sağlamak için öne sürülen katı normların sayısının artmasına atfedilebilir. Kuruluş, makine arızaları, yangınlar ve diğerleri gibi endüstriyel afetlerle ilişkili belirli güvenlik standartları oluşturmuştur. Asya Pasifik, Güney Kore, Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerde artan iş kazaları oranlarıyla hızla büyüyecekti.

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Üreticiler Satın Almalarla Portföyü Geliştirmeyi Hedefliyor

Çok sayıda üretici ve distribütör, çok çeşitli endüstriler için daha sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir malzemelerin geliştirilmesine odaklanmaktadır. Ayrıca, dünya çapındaki devlet kurumları tarafından sağlanan normlar kümesini de benimsiyorlar. Buna ek olarak, ürün portföylerini genişletmek ve tüketicilerine daha iyi hizmet vermek için birleşme ve satın alma stratejisini takip ediyorlar. Aşağıda en son endüstri gelişmelerinden ikisi verilmiştir:

 • Mart 2020: Lakeland Industries, Inc., üretim kapasitesinin daha önce planlanan genişlemesini %30 oranında artırmıştır. Son birkaç yıldan bu yana, üretim ayak izini Hindistan ve Vietnam’a genişletmek, marjları artırmak, verimliliği artırmak ve ASADD ve UpdateIT sistemlerini güncellemek için yaklaşık 6 milyon ABD Doları yatırım yaptı. Şirket, Covid-19 salgınının patlak ver etmesi nedeniyle üretimi hızlandırmaya karar verdi.
 • Şubat 2019: Koruyucu Sanayi Ürünleri A.Ş. (PIP), West Chester Koruyucu Ekipman’ı başarıyla satın aldı. Bu yeni anlaşma PIP’in Kuzey Amerika’daki küresel pazardaki konumunu sağlamlaştıracak. Güvenlik sektöründeki perakendecileri ve distribütörleri daha esnek çözümler içeren geniş bir ürün portföyü ile sunabilecektir.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/protective-clothing-market-102707

Fortune Business Insights™, küresel pazarda bulunan tüm kuruluşların adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Honeywell International Inc. (ABD)
 • Lakeland A.Ş. (ABD)
 • W. L. Gore & Y.D. (ABD)
 • PBI Performans Ürünleri A.Ş. (ABD)
 • TenCate Koruyucu Kumaşlar (ABD)
 • Kimberly-Clark Şirketi (ABD)
 • Ansell Microgard Ltd. (İngiltere)
 • DuPont (ABD)
 • Bennett Safetywear Ltd. (İngiltere)
 • TEIJIN LIMITED (Japonya)
 • Udyogi (Hindistan)
 • Sanctum İş Giyim Pvt. Ltd. (Hindistan)
 • Derekduck Industries Corp. (Tayvan)
 • Koruyucu Endüstriyel Ürünler (PIP) (ABD)
 • Diğer önemli şirket

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™, doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her ölçekten kuruluşun uygun kararlar vermesine yardımcı oluyor. Müşterilerimiz için yeni çözümler uyarlayarak, işletmelerinde farklı çeşitli zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyette oldukları pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar zekası ile güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune İş İçgörüleri™ Pvt. Ltd.

308, Yüce Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Bizi Sosyal Medya Kanalları üzerinden bağlayın:

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd