ABD su arıtıcıları pazarı, IoT ve AI tabanlı teknolojilerin ortaya çıkmasından çekiş kazanmaya hazırlanıyor. Bunlar şu anda ABD’de akıllı su arıtıcılarla donatılıyor Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “ABD Su Arıtma Cihazları Pazar Büyüklüğü, Paylaşım ve Sektör Analizi, Ürün Türüne Göre (Kullanım Noktası Filtreleri) başlıklı yeni bir raporda sunulmaktadır. {Sayaç Filtreleri, Tezgah Üstü Filtreler, Sürahi Filtreleri, Musluğa Monte Filtreler ve Diğerleri} ve Giriş Noktası Filtreleri), Kategoriye Göre (RO Filtreleri, UV Filtreleri, Yerçekimi Filtreleri ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Konut ve Ticari ) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2027.” Rapor ayrıca, ABD su arıtıcıları pazar büyüklüğünün 2019’da 5,29 milyar ABD doları olduğunu ve 2027 yılına kadar 8,07 milyar ABD dolarına ulaşacağını ve tahmin döneminde % 5,8’lik bir CAGR sergilediğini belirtiyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/us-water-purifier-market-104696

COVID-19 Pandemisi: Saf Su Tüketmek İçin Reklam Stratejisinin Kabulü Büyümeye Yardımcı Olacak

COVID-19 salgını, işçi sıkıntısı açısından ABD’de can aldı. Su arıtımı yüksek insan gücü gerektiriyor ve tedarik zinciri de ciddi şekilde sekteye uğradı. Bu ülkedeki şirketlerin çoğu Asya ülkelerinden filtre ithal ediyor. Ancak lojistikteki aksaklıklar nedeniyle çok sayıda siparişi yerine getiremediler. Ancak diğerlerinden bazıları, pandemi sırasında saf su tüketmenin yararlarını tanıtma stratejisini benimsedi ve böylece tüketiciler arasında farkındalığı artırdı. Su arıtıcıları endüstrisinin mevcut senaryosu hakkında özgün bilgiler sunuyoruz.

Bu Raporu Nasıl Oluşturduk?

Sapmayı en aza indirmeye odaklanan yinelemeli ve kapsamlı araştırma teknikleri kullanıyoruz. Ana pazarın nicel yönlerini tahmin etmek ve bölümlere ayırmak için yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya yaklaşımların bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Aynı zamanda, piyasaya üç perspektiften bakmak için veri üçgenlemesi kullanılır. Piyasa tahminleri ve tahminleri hakkında veri toplamak için simülasyon modelleri kullanıldı.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek için Zararlı Bakterileri Sudan Uzaklaştırma İhtiyacının Artması

Su arıtma ürünleri, suyu içmenin yanı sıra ev içi kullanım için güvenli hale getirmek için zararlı virüsleri ve bakterileri ortadan kaldırmak için kullanılır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), 2025 yılına kadar dünya nüfusunun yarısının su sıkıntısı çeken bölgelerde yaşamasının beklendiğini belirtti. Bu nedenle su kaynaklarından mümkün olan maksimum düzeyde yararlanmak için arıtma sistemleri kullanılmaktadır. Bu faktörlerin yakın gelecekte ABD su arıtıcıları pazarının büyümesini desteklemesi bekleniyor. Ancak su arıtma cihazları sık sık filtre değişimi gerektirir. Bakım maliyetini artıracak ve büyümeyi engelleyecektir.

Segment-

Yerçekimi Filtreleri, Maliyet-Etkinlikleriyle Desteklenerek Sürekli Büyüyecek Segmenti

Kategori bazında, yerçekimi filtreleri segmenti 2019 yılında ABD su arıtma cihazları pazar payı bazında %24,4 kazandı. RO filtreleri segmentinin ardından ikinci sıradaki yerini koruması bekleniyor. Bu büyüme, bu filtrelerin elektriğe ihtiyaç duymadan suyu arıtma kabiliyetine bağlanabilir. Ayrıca, uygun maliyetlidirler.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/us-water-purifier-market-104696

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Rekabette Avantaj Kazanmak İçin Satın Alma Stratejisine Odaklanıyor

ABD su arıtıcıları pazarı, esas olarak rekabeti yoğunlaştırmaya odaklanan çok sayıda önde gelen şirketi içermektedir. Bunu yapmak için, coğrafi ayak izlerini genişletmek ve su arıtıcıları pazarındaki varlıklarını güçlendirmek için birleşme ve satın alma stratejisine katılıyorlar. Aşağıda sektördeki gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Nisan 2019 : AO Smith Corporation, Water-Right, Inc.’i 107 milyon USD karşılığında satın aldı. İkincisinin kardeş şirketi Mineral-Right, Inc., gayrimenkul ve yan kuruluşları içerir. Bu satın alma, eski şirketin su arıtma alanındaki konumunu güçlendirmesine yardımcı olacaktır.

ABD’de bulunan tüm tanınmış su arıtıcı üreticilerinin listesi:

 • O. Smith Corporation (U.S.)
 • Brita LP (U.S.)
 • Omnipure Filter Company (U.S.)
 • Helen of Troy (Bermuda)
 • APEC Water Systems (U.S.)
 • Instapure Brands, Inc. (U.S.)
 • Crystal Quest (U.S.)
 • Pentair PLC (UK)
 • Paragon Water Systems, Inc. (U.S.)
 • Apex Water Filters, Inc. (U.S.)
 • Pure-Pro Water Corporation (Taiwan)

İlgili Haberleri Okuyun:

rushabadsule1995.medium.com/ Makeup-market-report-price-segmentation-development-tahmin-by-2026-5f83317f0567

ekonty.com/read-blog/7053

woorise.com/fbi/basic-giveaway-121

selfieoo.com/post/68748_cosmetics-market-strategy-share-global-analysis-trends-analysis-and-forecast-by.html

redsocialgoool.com/read-blog/19194

torakurdi.com/post/40399_cosmetics-market-size-strategy-global-share-statistics-analysis-and-forecast-by.html

sites.google.com/view/business-fbi/home

rushabadsule1995.medium.com/kozmetik-market-global-strateji-analiz-trendler-geliştirme-ve-tahmin-by-2026-c2fed66af4e4

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd?s=20

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights/