Küresel Avrupa inşaat agregaları pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 23.327,3 milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %4,2’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, “Avrupa İnşaat Toplam Pazar Büyüklüğü, Pay ve Sanayi Analizi, Türe Göre (Kırılmış Taşlar, Kum ve Çakıl, Geri Dönüştürülmüş Agregalar ve Diğerleri), Uygulamaya Göre (Yapısal Malzeme, Hazır Beton, Prekast Beton, Asfalt Çeşitleri ve Diğerleri), Son Kullanım Sektörüne Göre (Ticari, Konut, Endüstriyel ve Altyapı) ve Bölgesel Tahmin, 2020 -2027.” Pazar büyüklüğü 2019 yılında 17.788,1 milyon ABD doları olarak gerçekleşti.

Koronavirüs olayı, dünya genelinde çeşitli endüstrilerde büyük kayıplara ve aksamalara neden oldu. Bu sağlık felaketinin dünya genelinde çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Hemen hemen her sektörün bu pandemiden etkilendiği tahmin ediliyor.

Zamanın bu önemli ihtiyacında işletmeleri yükseltmek için sonsuz çaba sarf ediyoruz. Uzmanlığımız ve deneyimimiz, bu küresel salgın sırasında yeniden kazanmaya yardımcı olmak için muazzam faydalar sağlayabilir.  

Örnek PDF Broşürünü Alın:

 www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/europe-construction-aggregates-market-104698

Avrupa inşaat agrega pazarına ilişkin rapor şunları içerir :

 • Pazara ilişkin olağanüstü görüşler
 • Segmentlerin titiz bir şekilde incelenmesi
 • Son gelişmeler ve sürücüler
 • Önemli oyuncular hakkında hayati bilgiler
 • önde gelen ülkeler
 • COVID-19 etkisi

Pazar Sürücüsü :

Pazar Büyümesini Artırmak İçin İstihdam Oranını Arttırmak

Artan nüfus ve artan istihdam oranı, pazarı genişletecek olan Avrupa inşaat agregalarına olan talebi artırdı. İşçilerin iyileştirilmiş yaşam standartlarına sahip kentsel alanlara göçü, önümüzdeki yıllarda pazarın gelişimini daha da teşvik edebilir. Kentsel alanlarda yüksek binalara yönelik artan talep, küresel pazar üzerinde muazzam bir etkiye sahip olabilir. Okullar, kolejler, endüstriler ve ulaşım yapıları gibi binaların ve altyapının genişletilmesi, aynı anda pazar beklentilerini iyileştirebilir. Ayrıca, Londra ve Paris gibi kentsel merkezler, sanayileşmeden önce Avrupa inşaat agregalarını giderek daha fazla kullandılar. Ayrıca, agregalar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli inşaat malzemelerine olan talep pazarın büyümesini destekleyecektir.

Koronavirüs Ortasında Piyasayı Rahatsız Edecek İnşaat Faaliyetlerinde Gecikme

Pandemi, Almanya, Fransa ve İtalya da dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkesinin karantinaya alınmasıyla sonuçlandı. Kilitlenme ekonomik bir durgunluğa neden oldu ve kıtadaki çeşitli endüstrileri kesintiye uğrattı. Eurostat’a göre AB, 2020 yılının 2. çeyreğinde yıllık bazda %14,4 civarında bir daralma kaydetti. İnşaat malzemelerine olan talebin azalması, Avrupa inşaat agregalarının ihtiyacını daha da azaltarak pazar büyümesini engelledi. Bununla birlikte, hükümetler yeşil altyapıyı desteklemek için düzenlemeler uygulamaya hazırlanırken, pazarın toparlanması 2021 yılına kadar görülecek ve bu da pazar için iyiye işaret edecek.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/europe-construction-aggregates-market-104698

Bu Araştırmanın Özetine Göz Atın:

Bölgesel Analiz :

Almanya, Artan Altyapı Projeleri Sayesinde Pazara Liderlik Edecek

Almanya’nın tahmin döneminde baskın paya sahip olması bekleniyor. Geniş kentsel alanlarla altyapı gelişimi için önemli bir merkez olmuştur. Şu anda Avrupa inşaat agregaları pazarında %14,7’lik bir paya sahiptir ve tahmin döneminde lider olması beklenmektedir. Ayrıca, Benelüks’teki altyapı projeleri, halkın yüksek harcama kapasitesi ve güçlü devlet desteği nedeniyle ilgi görüyor. Bu nedenle, Belçika ve Hollanda’daki agrega talebi, önümüzdeki yıllarda Avrupa inşaat agrega pazarı için fırsatlar yaratacaktır.

Anahtar Geliştirme:

Temmuz 2020: LSR Group, Rusya’nın Leningrad bölgesinin Kingiseppsky Bölgesi’ndeki Tarayka 3 kum ocağını satın aldığını duyurdu. Satın alma, ana bölgedeki pazar payını genişletmek ve lojistiğini optimize etmek için yapıldı.

 Rapor, Avrupa İnşaat Agrega Pazarındaki Kilit Oyuncuları Listeliyor:

 • LafargeHolcim (Switzerland)
 • Cemex (Mexico)
 • Heidelberg Cement Group (Germany)
 • Eiffage Group (France)
 • Saint-Gobain (France)
 • Taiheiyo Cement Corporation (Japan)
 • Aggregate Industries (UK)
 • LSR Group (Russia)
 • CRH plc (Ireland)
 • EuroCement Group (Russia)

İlgili Haberleri Okuyun:

everydayhero.ideas.aha.io/ideas/EDH-I-681

eagleinvsys-gssportalfaq.ideas.aha.io/ideas/GSSFAQ-I-564

clearpassweb.ideas.aha.io/ideas/CPW-I-2178

cce.ideas.aha.io/ideas/CCE-I-205

bac.ideas.aha.io/ideas/BAC-I-1309

nethxt.mn.co/posts/17529486

ideas.engagio.com/ideas/ENGAGE-I-6168

comunidad.revistamyt.com/post/frozen-food-market-share-growth-trends-segmentation-and-forecast-by-2027-th–616035b59449b341c942fdda

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd?s=20

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights/