Avrupa pentan pazarı, özel yakıtlarda katkı maddesi olarak artan kullanımından ivme kazanmaya hazırlanıyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Avrupa Pentan Pazar Büyüklüğü, Hisse & Endüstri Analizi, Türe Göre (n-Pentane, İzopentan, Pentan-Blends), Uygulama (Şişirme Maddesi, Kimyasal Çözücü, Elektronik) başlıklı yeni bir raporda yayınlanmıştır. Temizlik, Otomotiv, Jeotermal, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Rapor ayrıca, Avrupa pentan pazar büyüklüğünün 2019’da 23.19 milyon ABD Doları olduğunu ve tahmin döneminde %3.4’lük bir CAGR’de büyüyerek 2027 yılına kadar 26.62 milyon ABD Dolarına ulaşmasının öngörüldüğünü belirtiyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/europe-pentane-market-104697

COVID-19 Pandemisi: Köpük Endüstrisi, Kilitlenme Ortasında Medikal Sektörden Yüksek Talep Gösteriyor

COVID-19 salgını, Avrupa’nın birçok ülkesinde katı karantina normlarının uygulanmasına neden oldu. Malzemelerin nakliyesi ve dağıtımındaki kısıtlamalar nedeniyle değer zincirinde aksamalara neden olmuştur. Pentan, büyük ölçüde köpük endüstrisi tarafından benimsenmiştir. Ancak sektör, özellikle Polonya, Ukrayna, İskandinavya, İrlanda ve Birleşik Krallık’ta kapanmalarla karşı karşıya kaldı. Ancak, şilte yapımında köpük kullanımının artmasıyla desteklenen tıp endüstrisinden yüksek talep görmeye başladı. Rekabet avantajı elde etmek için doğru alanlara yatırım yapmanıza yardımcı olacak doğru araştırma raporları sunuyoruz.

Bu Raporu Nasıl Hazırladık?

Analistlerimiz, piyasa hakkında bilgi toplamak için hem nitel hem de nicel tekniklerin yanı sıra birincil ve ikincil kaynakların bir karışımını yürütmüştür. Europepentan endüstrisinin tam bir resmini sağlamak için ücretli veri tabanlarından, basın bültenlerinden, şirket dergilerinden ve diğer kaynaklardan bilgi aldılar. İşbirlikleri, ortak girişimler, satın almalar, birleşmeler, ortaklıklar ve satın almalar gibi rekabet ortamı hakkında bilgi elde etmek için önde gelen isimlerle kapsamlı görüşmeler yaptılar.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Köpük Üreticilerinin Büyümeye Yardımcı Olması İçin Pentan Kullanımının Artırılması

Poliüretan köpük endüstrisinin genişlemesinin, önümüzdeki yıllarda Avrupa pentan pazarının büyümesini artırması bekleniyor. Ürün, uygun maliyetli olduğu için köpük üreticileri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda köpüklere boyutsal kararlılık kazandırma özelliğine sahiptir. Ancak pentan toksik olarak kabul edilir ve ürünün solunması akciğerlere zarar verebilir, ciltte yanıklara neden olabilir ve boğazı ve burnu tahriş edebilir.

Segment-

Şişirme Ajanı Segmenti, Çeşitli Endüstrilerden Gelen Artan Talebin Stokladığı En Yüksek Büyümeyi Sergiliyor

Uygulamaya dayalı olarak, şişirme ajanı segmenti 2019’da Avrupa’nın en yüksek pentan pazar payını elde etti. Bu büyüme, inşaat ve inşaat, otomotiv ve mobilya ve yatak takımları gibi çok çeşitli sektörlerden gelen köpük talebindeki artışa bağlanabilir. Bu ürünler yastıklama amaçlı kullanılmaktadır.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/europe-pentane-market-104697

Bölgesel Görüşler-

Rusya’da Büyümeyi Artırmak İçin Artan Yabancı Yatırımlar

Coğrafi olarak, Fransa ve Almanya pazar büyümesine en büyük katkıyı yapan ülkeler. Bu ülkelerin hükümetleri, sanayi ve imalat sektörlerini teşvik etmek için olumlu girişimler başlatıyor. Rusya’da artan yabancı yatırımlar talebi destekleyecektir. İtalya’da ise artan otomobil üretiminin ve artan inşaat faaliyetlerinin büyümeyi hızlandırması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Rekabeti Yoğunlaştırmak için Coğrafi Varlıklarını Genişletmeye Odaklanıyor

Avrupa’daki pentan pazarı birkaç ünlü şirkete ev sahipliği yapmaktadır. Ancak bunların arasından Phillips 66 Company ve Royal Dutch Shell önde gelenler olarak kabul ediliyor. Her iki kuruluş da esas olarak kimyasalların pazarlaması ve üretimine odaklanmaktadır. Ayrıca daha geniş bir coğrafi varlığa sahiptirler.

Avrupa’da bulunan tüm pentan üreticilerinin listesi:

  • Phillips 66 Company (U.S.)
  • Royal Dutch Shell plc (Netherlands)
  • HCS Group GmbH (Germany)
  • Thai Oil Public Company Limited (Thailand)
  • INEOS (UK)
  • Air Liquide (France)
  • Harp International Ltd (UK)
  • ChemPoint (U.S.)
  • BRENNTAG (Austria)
  • Inventec (France)

İlgili Haberleri Okuyun:

app.box.com/s/33poubu1e9s5ilsrbnfaj3qwpkmzg8id

imgur.com/gallery/CMzrmIJ

influence.co/rushab.1995/6156a66df411726510337869/activities/615ef88e51d0aa4f2222cf6c/activity

woorise.com/fbi/basic-giveaway-122

rushabadsule1995.medium.com/biofertilizers-market-top-leading-players-emerging-trends-region-by-forecast-to-2027-3b2b6b789007

app.box.com/s/xf0abzu4h021w31nz8pmowj7xl9ek6nh

imgur.com/gallery/2zSMvEg

learned-parsnip-19e.notion.site/Biofertilizers-Market-Analysis-Price-Report-by-Forecast-period-2027-67edd310f4d04ea3b88d46dc204a57d7

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd?s=20

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights/