Küresel bebek ıslak mendil pazar payının, 2020 ile 2027 arasında %3,1’lik bir CAGR sergileyerek 2027 yılına kadar 6,57 milyar ABD dolarına ulaşarak ivme kazanması bekleniyor. Büyüme, bebek cilt enfeksiyonlarının artan prevalansı ve yüksek harcama gücü gibi faktörlere bağlanabilir. dünya çapında yenilikçi bebek bezlerine olan talebi artıran tüketicilerin yüzdesi. Bu bilgiler Fortune Business Insights’ın “Bebek Mendilleri Pazar Büyüklüğü, Hisse & Sektör Analizi, Ürün Tipine Göre (Islak ve Kuru), Paketleme (Kese/Kutu ve Tüp/Teneke), Dağıtım Kanalı ( Hipermarketler ve Süpermarketler, Eczane, Çevrimiçi Mağazalar ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Rapor ayrıca, pazarın 2019’da 5,54 milyar ABD doları seviyesinde olduğunu belirtiyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/baby-wipes-market-104550

Piyasa Büyümesini Desteklemek İçin COVID-19 Nedeniyle Tüketim Mallarının Stoklanması

Küresel salgının gelecekteki etkilerine ilişkin belirsizlik, dünya genelinde temel ürünleri stoklayan tüketiciler arasında korkuyu tetikledi. Kilitleme aşamaları nedeniyle, insanlar evlerden dışarı çıkmamak için yeterli malzemeyi sağlamak istiyor. Bu, bebek bakım ürünlerini içeren tüketim mallarının gelirinde büyük bir artışa neden oldu. Bunun yakın gelecekte bebek bezlerinin benimsenmesini artırması muhtemeldir.

Bebek mendilleri, büyük ölçüde bebeklerin hassas cildini temizlemek için benimsenen hijyenik ürünlerdir. Güvenli ve sürdürülebilir bebek ürünlerine yönelik artan talep nedeniyle önde gelen üreticiler, bebeğin hassas cildine uygun sürdürülebilir formülasyonlarla çevre dostu ürünler geliştirmeye odaklanıyor.

Rapor Ne Sağlar?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin derinlemesine bir analizini sağlar. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizlere ilişkin görüşler sağlar. Pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak ortaklıkları duyurmak, yeni ürünleri tanıtmak ve işbirliği yapmak için önde gelen şirketleri ve onlar tarafından stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, araştırma analisti, 2020 ve 2027 yılları arasında pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi çıkarmak için çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

BÖLÜMLEME

Islak Segment 2019’da %58,24 Pazar Payı Elde Etti

Ürün bazında ıslak segment, 2019’da yaklaşık %58,24 pazar payına sahipti ve dünya genelinde viral enfeksiyonu kontrol etmek için dezenfektan bebek ıslak mendillerinin yüksek oranda benimsenmesi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Talebi Artırmak için Kuzey Amerika’da Tek Kullanımlık Hijyen Ürünlerinin Artması

Tüm bölgeler arasında, tahmin döneminde Kuzey Amerika’nın ön planda kalması ve küresel bebek mendil pazarında en yüksek konumu tutması bekleniyor. Bu, bölgedeki yenilikçi bebek bezlerine olan talebi artırması muhtemel tek kullanımlık hijyen ürünlerinin artan şekilde benimsenmesine bağlanabilir. Kuzey Amerika, 2019’da 2,00 milyar ABD doları seviyesindeydi.

Avrupa pazarının önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu büyüme, Codi Group, Beiersdorf AG ve Rockline gibi köklü oyuncuların varlığı ve diğerlerinin yanı sıra 2020 ve 2027 yılları arasında bölgede gelişmiş bebek mendil ürünleri geliştirmeye odaklanan faktörler gibi faktörlere atfedilebilir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Pazar Büyümesini Hızlandırmak için Bebek Derisi Enfeksiyonlarının Artan Yaygınlığı

ABD Ulusal Tıp Kütüphanesi tarafından Aralık 2019’da gerçekleştirilen Bebek Bezi Dermatit Prevalansı ve Şiddeti araştırmasına göre, Almanya’daki bebek nüfusunun yaklaşık %14,9’unun pişik sorunu yaşadığı tespit edildi. Buna ek olarak, egzama, bebek bezi döküntüleri, akne ve diğer cilt alerjileri gibi cilt enfeksiyonlarının görülme sıklığının artması, üstün kaliteli bebek bezlerinin giderek daha fazla benimsenmesine yol açmaktadır. Tüketicilerin yüksek harcama kapasitesi, tahmin döneminde küresel bebek mendilleri pazarının büyümesi için iyiye işaret edecek gelişmiş bebek bakım ürünlerine yönelik artan talebe yol açmaktadır.

ÖZEL ARAŞTIRMA RAPORUNUZU ALIN

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/baby-wipes-market-104550

REKABETÇİ PEYZAJ

Büyük Şirketlerin Pazar Konumlarını Güçlendirmek İçin Ürün Lansmanları

Küresel bebek mendil pazarı, artan tüketici taleplerini karşılamak için yenilikçi bebek bakım ürünleri sunarak konumlarını korumaya çalışan küçük, orta ve büyük şirketlerden oluşmaktadır. Ayrıca, birleşme ve satın alma, tesis genişletme ve diğer kilit oyuncular tarafından ortaklık gibi stratejilerin benimsenmesi, pazarın büyümesine katkıda bulunacaktır. 

Sanayi Geliştirme:

 • Ekim 2020 – Avustralyalı bebek ürünleri üreticisi Niki’s Natural Wipes, antiviral ve antibakteriyel manuka balı bileşenleriyle özel olarak formüle edilmiş devrim niteliğinde bir doğal bebek mendil ürününü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Fırlatmanın ABD’deki konumunu güçlendirmesi bekleniyor

Bebek Mendilleri Küresel Pazarında Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

 • P & G Co. (Ohio, U.S.)
 • Johnson & Johnson (New Jersey, U.S.)
 • Kimberly Clark Corporation (Texas, U.S.)
 • Pigeon Corporation (Tokyo, Japan)
 • Hengan International Group Company Limited (Quanzhou, China)
 • Unicharm Corporation (Tokyo, Japan)
 • CPMC Holdings Ltd. (Santiago, Chile)
 • Nice-Pak International Limited (New York, U.S.)
 • Beiersdorf AG (Hamburg, Germany)
 • ALBAAD (Masu’otItzhak, Israel)

İlgili Haberleri Okuyun:

ekonty.com/post/27739_ Makeup-market-report-price-industry-growth-forecast-by-2026-the-global- Makeup-ma.html

www.metroflog.co/post/103309_ Makeup-market-report-price-analysis-demand-analysis-till-2026-the-global- Makeup.html

loop.joshwho.net/posts/ Makeup-market-opportunities-analysis-industry-growth-forecast-2020-2026

social.heyluu.com/read-blog/57716

selfieoo.com/post/68741_ Makeup-market-report-price-segmentation-share-size-development-by-2026-the-globa.html

redsocialgoool.com/read-blog/19190

torakurdi.com/post/40395_ Makeup-market-report-price-growth-and-segmentation-share-size-and-forecast-to-20.html

sites.google.com/view/ Makeup-market-share/home

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd?s=20

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights/