Küresel içecek kutuları pazar istatistiklerinin 2027 yılına kadar 36,59 milyar ABD dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %4,7’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights, “İçecek Kutuları Pazar Büyüklüğü, Hisse & COVID-19 Etki Analizi, Ürüne Göre (Alüminyum ve Çelik)” başlıklı bir raporda, az gelişmiş ve muhafazakar ülkelerde alkollü içeceklerin artan şekilde benimsenmesinin aynı anda bu pazarın sağlıklı büyümesini destekleyebileceğini belirtiyor. ), Uygulama (Meşrubatlar, Alkollü İçecekler, Meyve ve Sebze Suları ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.” Pazar büyüklüğü 2019 yılında 25,31 milyar ABD doları olarak gerçekleşti.

ÖRNEK PDF BROŞÜR İSTEYİN

Koronavirüs acil durumu, dünya çapında çeşitli endüstrileri ve sektörleri finansal olarak tüketti. Birkaç ülkenin hükümetleri, bu ölümcül virüsün yayılmasını engellemek için sokağa çıkma yasağı ilan etti. Bu tür planlar, üretim ve tedarik zincirinde rahatsızlıklara neden oldu. Ancak zamanla ve kararlılıkla bu zorlu zamanla mücadele edip normale dönebileceğiz. İyi gözden geçirilmiş raporlarımız, şirketlerin her pazarın mevcut senaryosu hakkında derinlemesine bilgi edinmelerine yardımcı olacak, böylece buna göre gerekli stratejileri benimseyebilirsiniz.

Pazar raporu şunları içerir:

 • Pazarın kapsamlı raporu
 • Piyasaya ilişkin kritik görüşler
 • Dünyada hakim bölgeler
 • Piyasa sürücüleri ve kısıtlamalar
 • rekabet ortamı
 • COVID-19 etkisi

COVID-19 Etkisi:

COVID-19’un İçecek Tenekeleri Pazarı Üzerindeki Değişken Etkisi

Hükümetlerin boksit madenciliği, hammadde taşımacılığı ve alüminyumun geri dönüşüm faaliyetlerine getirdiği kısıtlamalar, sektörün tedarik zincirini bozdu. Bu nedenle, içecek üreticileri tarafından kutu tedarikinde bir eksiklik. Bununla birlikte, pandemi sırasında içecek talebi zirveye ulaştı. Tüketicilerin satın alma modeli büyük ölçüde değişti ve karantina sırasında yüksek tüketimli içecekler, meşrubat kutuları pazarının büyümesinin iyileşmesine yardımcı oldu. İçeceklere yönelik şişirilmiş talep, üreticileri küresel pandemi ortamında bu kutuların arzını ve üretimini istikrara kavuşturmak için stratejiler benimsemeye zorladı.

Pazar Sürücüsü :

Devasa Büyümeyi Etkilemek için Tüketici Yaşam Tarzını Geliştirmek

Artan şehirleşme ve artan nüfus, pazarın büyümesini artırması beklenen faktörlerdir. Gelişmekte olan ülkelerde artan harcanabilir gelir, içecekler için yüksek tüketici harcamalarına yol açtı ve bu da pazar büyümesini hızlandıracak. Marka tercihi, gelişmekte olan ülkelerde içecek talebini artırmada önemli bir rol oynamış ve böylece pazar büyümesini hızlandırmıştır. Tüketiciler arasında sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir içecek ambalajları hakkında artan bilgi, sonuç olarak önümüzdeki yıllarda metal kutulara olan talebi artıracaktır. Ayrıca, değişen yaşam tarzı seçimleri ve artan sağlık bilinci, sağlıklı ve besleyici içeceklere olan talebi artıracak ve dolayısıyla içecek kutuları işini destekleyecektir.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Pazarı Artırmak için Sağlıklı İçeceklere Yönelik Eğilim

Kuzey Amerika’nın öngörülebilir yıllarda en büyük içecek kutuları pazar payına sahip olması bekleniyor. Tüketiciler arasında artan sağlık bilinci, ABD’de sağlıklı ve besleyici içeceklere yönelik yüksek talebe yol açmıştır. Asya Pasifik’in tahmin döneminde hızla genişlemesi bekleniyor. Büyüme, bölgedeki artan nüfus ve kentleşme faaliyetlerine bağlanıyor. Ayrıca, artan tüketici harcamaları ve değişen yaşam tarzları bölge pazarı üzerinde muazzam bir etkiye sahip olacaktır. Ayrıca, çevre kirliliğine ilişkin artan tüketici bilinci, üreticileri sürdürülebilir ambalaj çözümlerini kullanmaya yöneltti ve bu da Avrupa pazarı için iyiye işaret edecek. Ayrıca, Avrupa Birliği’

Rapor, Pazardaki Kilit Şirketleri Listeliyor:

 • Ball Corporation (U.S.)
 • Orora Packaging Australia Pty Ltd (Australia)
 • Crown Holdings, Inc. (U.S.)
 • Ardagh Group S.A. (Ireland)
 • CANPACK S.A. (Poland)
 • GZ Industries Ltd. (Nigeria)
 • CPMC Holdings Ltd. (China)
 • MSCANCO (Saudi Arabia)
 • Pakistan Aluminum Beverage Cans Limited (PABC Ltd.) (Pakistan)
 • Ceylon Beverage Can (Pvt) Ltd. (Sri Lanka)
 • Universal Can Corporation (U.S.)
 • Techpack Solutions (China)
 • Baosteel Metal Co., Ltd. (China)
 • Asia Packaging Industries (Vietnam)
 • Silgan Holdings (U.S.)

Anahtar Geliştirme :

Temmuz 2020 : Küresel bir alüminyum içecek kutusu üreticisi olan CANPACK, 10 aylık proje duyurusunun ardından Çek Cumhuriyeti’nin Stříbro kentindeki sıfır alan tesisinde üretime başladı. Yıllık 1 milyar kutu üretim kapasitesine sahip tesis, 117,5 milyon ABD Doları tutarında bir yatırıma sahiptir.

İlgili Haberleri Okuyun:

loop.joshwho.net/posts/17530221

social.heyluu.com/read-blog/58179

kaalama.org/post/87683

bigkis.com/post/143278_frozen-food-market-share-size-development-plans-and-future-growth-forecast-2027.html

selfieoo.com/read-blog/37784

redsocialgoool.com/read-blog/19373

torakurdi.com/post/40797_frozen-food-market-report-industry-growth-size-developments-demand-and-forecast.html

sites.google.com/view/report-frozen-food/home

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratı ile güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

Facebook: www.facebook.com/FortuneBusinessInsightsPvtLtd

Twitter: twitter.com/FBInsightPvtLtd?s=20

LinkedIn: www.linkedin.com/company/fortune-business-insights/