Küresel bebek bakım cihazları pazarının etkileyici bir CAGR ile yükselmesi ve 2026 yılına kadar en yüksek geliri sağlaması bekleniyor. Fortune Business Insights™ en son raporunda bu bilgiyi yayınladı. Rapor, “Bebek Bakım Cihazları Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi, Ürüne Göre (Fototerapi Cihazları, İzleme Cihazları, Termoregülasyon Cihazları, Teşhis Cihazları, Diğerleri), Son Kullanıcıya Göre (Hastaneler, Ayakta Ameliyat Merkezleri, Huzurevleri, Özel Klinikler, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2019-2026”. Rapor, tüm tahmin dönemi boyunca araştırma hedeflerini, araştırma kapsamını, metodolojiyi, zaman çizelgesini ve zorlukları tartışır. Ayrıca, tüm büyük şirketler için gelirler, pazar payı, stratejiler, büyüme oranı, ürün ve bölgelere/ülkelere göre fiyatlandırma gibi çeşitli ayrıntılara özel bir bakış açısı sunar.

Daha fazla bilgi için, Örnek pdf’yi edinin @ www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/infant-care-devices-market-101524

Rapor, tahmin süresi içinde piyasayı kısıtlayan, harekete geçiren ve engelleyen çeşitli faktörleri listeleyerek piyasaya 360 derecelik bir genel bakış sunar. Rapor ayrıca ilginç bilgiler, önemli sektör gelişmeleri, pazarın ayrıntılı segmentasyonu, pazarda faaliyet gösteren önde gelen oyuncuların listesi ve diğer bebek bakım cihazları pazar eğilimleri gibi ek bilgiler de sağlar. Rapor, şirketin web sitesinde satışa sunulmuştur.

Bebek Bakım Cihazları Pazarında faaliyet gösteren Lider Oyuncular şunlardır:

Kilit oyuncular, pazar konumlarını güçlendirmek için birleşme ve satın alma süreçlerinde yer alır. Artan rekabet nedeniyle piyasada sık sık yenilikler meydana gelmektedir. Sektörde faaliyet gösteren firmalardan bazıları şunlardır:

Koninklijke Philips N.V.
GENEL ELEKTRİK FİRMASI
Agiliti Sağlık, Inc.
MAICO Diagnostics GmbH
Medtronik
Natus Medikal Anonim Şirketi
Fisher & Paykel Sağlık Limited Şirketi
Artılar Gelişmiş Teknolojiler Pvt. Ltd.
İlham Sağlık Grubu plc
Weyer GmbH
Kuzey Amerika’da Pazarda Büyümeyi Sağlamak İçin Artan Erken Doğum Sayısı

Kuzey Amerika’nın tahmin edilen yıllar boyunca küresel bebek bakım cihazları pazarında önemli bir oranda genişlemesi bekleniyor. Bu genişlemeden sorumlu en önemli faktör, bölgede artan preterm doğum sayısıdır. Bunun, bebek bakımı konusundaki artan farkındalığın yanı sıra, şirketleri yenilikçi ürünler geliştirmeye teşvik etmesi bekleniyor.

Bu bebek bakım ekipmanlarının kullanımına ilişkin katı düzenleyici yönergelerin uygulanması nedeniyle Avrupa’daki pazarın olumlu bir oranda artması bekleniyor. Asya Pasifik’in 2026 yılına kadar küresel pazarda daha hızlı bir büyüme kaydetmesi bekleniyor. Bu büyüme öncelikle sağlık altyapısındaki artan gelişmelere atfedilebilir. Artan teknolojik gelişmelerle birlikte artan harcanabilir gelirin bu bölgedeki pazarda büyümeyi teşvik etmesi bekleniyor. Buna ek olarak, sigarayı da içeren sağlıksız yaşam tarzının yüksek oranda benimsenmesi, diğerlerinin yanı sıra yüksek stres seviyeleri nedeniyle erken doğum oranının artması.

Bebek Bakım Cihazları Pazarı için Bölgesel Analiz:

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada)
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Latin Amerika (Brezilya, Meksika ve Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
Orta Doğu ve Afrika (Güney Afrika, GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)
Bebek Bakım Cihazları Pazarı İçin Ana İçindekiler:

Tanıtım
Yönetici Özeti
Pazar Dinamikleri
Temel Bebek Bakım Cihazları Pazar Bilgileri
Küresel Pazar Analizi, İçgörüler ve Tahmin, 2015-2026
Kuzey Amerika Pazar Analizi, Öngörüler ve Tahmin, 2015-2026
Avrupa Pazar Analizi, İçgörüler ve Tahmin, 2015-2026
Asya Pasifik Pazar Analizi, İçgörüler ve Tahmin, 2015-2026
Orta Doğu ve Afrika Pazar Analizi, İçgörüler ve Tahmin, 2015-2026
Latin Amerika Pazar Analizi, İçgörüler ve Tahmin, 2015-2026
Rekabetçi Peyzaj
Önemli Oyunculara Göre Küresel Bebek Bakım Cihazları Pazar Gelir Payı Analizi, 2020
Şirket profilleri
Çözüm
Diğer Özel Raporlar:

Cardiac Mapping Systems Market 2021

Digital Health Market Report Insights, Estimated Yield, Recent Developments and Forecast to 2027

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Gene Therapy Market

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Temas:
İsim: Ashwin Arora
E-posta: [email protected]
Telefon: ABD +1 424 253 0390 / İngiltere +44 2071 939123 / APAC: +91 744 740 1245