Rapora göre, E-bisiklet Şarj İstasyonu pazar büyüklüğünün 2021’de 2715.23 USD’den, tahmin döneminde %3.7’lik bir CAGR’de 2028’de 3498.13 Milyon USD’ye çıkması bekleniyor. 2020’de 248,10 milyar ABD doları seviyesindeydi. Küresel e-bisiklet şarj istasyonu pazarı, devam eden teknolojik gelişmeler nedeniyle elektrikli bisikletlerin yüksek popülaritesinden çekiş kazanmaya hazırlanıyor. Bağlantılı e-bisikletlerin ortaya çıkışı, gelişmelerden biridir. Bu bisikletler, akıllı telefon kullanmadan buluttan bilgi göndermeye ve almaya yardımcı olur. Örneğin Mayıs 2021’de bir e-bisiklet perakendecisi olan GreenAer, İrlanda’da üç yeni mağaza açarak varlığını genişletme planını duyurdu. Şirket, ailelerin yük taşıyan e-bisiklet talebini karşılamayı hedefliyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/e-bike-charging-station-market-105346

Küresel pazarda faaliyet gösteren ünlü e-bisiklet şarj istasyonları sağlayıcılarının listesi:

GetCharge Inc
LG Kimya
Samsung SDI
çeviklik
EV Kutusu
devre kontrolü
SemaConnect
Rolec Hizmeti
FreeWire Teknolojileri

Yeni Şarj İstasyonları Geliştirmek İçin Artan Devlet Desteği Büyümeyi Destekleyecek

Çeşitli ülkelerin düzenleyici kurumları, yeni şarj altyapılarının kurulumu için gerekli olan %80’e kadar sübvansiyon sağlıyor. Ayrıca, güç maliyetini azaltmak ve enerji tüketimini azaltmak için bu tür şarj istasyonları geliştirmeyi planlıyorlar. Aynı zamanda, ulusal otoyolda her 100 kilometrede bir şarj istasyonları kurmak için yeni stratejiler sunmaya çalışıyorlar. Ancak, e-bisikletlerin tam olarak şarj olması uzun zaman alır. Bu nedenle, çok sayıda şirket şarj hızını artırmaya çalışıyor. Yakın gelecekte e-bisiklet şarj istasyonu pazarının büyümesini engelleyebilir.

Hızlı Satın Alma – E-bisiklet Şarj İstasyonu Pazar Araştırma Raporu: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/105346

Asya Pasifik’in Hakimiyetine Yardımcı Olmak İçin Çin’de Elektronik Bileşenlerin Artan Üretimi

Coğrafi olarak, Asya Pasifik, gelir açısından 2020’de 2130,81 milyon ABD doları tedarik etti. Yeni teknolojilerin erken benimsenmesi nedeniyle önümüzdeki yıllarda lider konumunu koruması bekleniyor. Aynı zamanda, Çin’de artan elektronik bileşen üretimi bölgesel büyümeyi tetikleyecektir. Avrupa’da, üstün kaliteli malzemelerin artan kullanımı ve devam eden yenilikler, e-bisiklet şarj istasyonlarına olan talebi hızlandıracaktır.

Küresel E-bisiklet Şarj İstasyonu Pazar Segmentasyonu:

Türe Göre:

yerleşim
Reklam
Şarj Tipine Göre:

Seviye 1
Seviye 2
Altyapıya Göre:

Rıhtım
rıhtımsız
Pil Türüne Göre:

lityum iyon
kurşun asit
Diğerleri
Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada)
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Latin Amerika (Brezilya, Meksika ve Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
Orta Doğu ve Afrika (Güney Afrika, GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/e-bike-charging-station-market-105346

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]