Rapora göre, Elektrikli Araç HVAC Pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 2.144,4 Milyon ABD Doları değerine ulaşması ve %15,6’lık bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Elektrikli Araç İklimlendirme Sektörü 2019 yılında 840.4 milyon ABD Doları değerindedir. Pazara İleri İtki Sağlamak için Elektrikli Kompresör Sistemlerinin Artması. Otomotiv üretim tesislerinin zorunlu olarak kapatılması, COVID-19 salgını sırasında elektrikli araç HVAC pazarının büyümesini etkileyen kilit faktör olacaktır. Ayrıca, uzaktan çalışma tesislerinin yaygın olarak benimsenmesi nedeniyle dünya çapında araç talebindeki keskin düşüş, büyük elektrikli araç (EV) üreticileri ve büyük otomobil üreticileri için eşi görülmemiş gelir açıklarına yol açtı. Sonuç olarak, piyasa 2020’de CAGR’de -%7.6’lık şaşırtıcı bir düşüş gösterdi.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/electric-vehicle-hvac-market-101890

Küresel pazarda faaliyet gösteren tanınmış Elektrikli Araç HVAC Pazarı sağlayıcılarının listesi:

Panasonic Şirketi
MAHLE GmbH
Denso Şirketi
Sanden Holdings Şirketi
Marelli Holdings Co., Ltd.
Brose Fahrzeugteile SE & Co. KG
Valeo S.A.
Hanon Sistemleri
Piyasa Büyümesini Desteklemek İçin Çeşitli Ülkelerde Elektrikli Araçlara Yönelik Cazip Teşvikler

Dünya çapında yoğunlaşan sürdürülebilir mobiliteye geçişle birlikte, birçok ülke elektrikli araçların benimsenmesini hızlandırmak için oldukça çekici politikalar ve teşvikler uygulamaya koydu. Örneğin, şu anda en büyük elektrikli araç pazarı olan Çin, büyük şehirlerdeki geleneksel araçlara uygulanan tescil kısıtlamalarının ve belirli günlerde sürüş yasaklarının kaldırılmasını içeren bir dizi düzenleyici teşvik formüle etti. ABD’de, ülkede elektrikli araçların benimsenmesini canlandırmak için vergi muafiyetlerinden yararlanılıyor. Örneğin, ülkedeki elektrikli otomobil alıcıları, yakıt tüketimine dayalı federal vergi muafiyetlerinden yararlanmanın yanı sıra, 75.000 ABD Dolarına kadar federal vergi kredisi alma hakkına sahiptir. EV’ler dünyayı çoğaldıkça, öngörülebilir gelecekte gelişmiş elektrikli araç HVAC sistemlerinin geliştirilmesi için uygun koşullar yaratılacaktır.

Hızlı Satın Alma – Elektrikli Araç HVAC Pazar Araştırması Raporu: www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/101890

Sanayi Geliştirme:

Kasım 2020: Hanon Systems, çevre dostu R744 ısı pompası bileşenlerini Volkswagen Grubuna sağlayacağını duyurdu. Bu ısı pompası sistemi, düşük güç tüketimi ile her türlü sıcaklık koşulunda kabin konforu sağladığı pille çalışan EV’ler için özel olarak tasarlanmıştır.

Küresel Elektrikli Araç HVAC Pazar Segmentasyonu:

Teknolojiye Göre:

Otomatik
Manuel
Araç Türüne Göre:

Yolcu aracı
Ticari Araç
Bileşen Türüne Göre:

Elektrikli Kompresör
Isı Değiştirme Ekipmanları
Genişleme subabı
Alıcı-Kurutucu
Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD ve Kanada)
Avrupa (İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İskandinavya ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, Güneydoğu Asya ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Latin Amerika (Brezilya, Meksika ve Latin Amerika’nın Geri Kalanı)
Orta Doğu ve Afrika (Güney Afrika, GCC ve Orta Doğu ve Afrika’nın Geri Kalanı)
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/electric-vehicle-hvac-market-101890

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Yüksek Karargah,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Otoyolu,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:
ABD :+1 424 253 0390
İngiltere : +44 2071 939123
APAC : +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]
Fortune Business Insights™
LinkedIn | heyecan | Bloglar