Küresel zeolit ​​pazarı, çamaşır deterjanları üretiminde sürekli artan kullanımından dolayı çekiş kazanmaya hazırlanıyor. Zeolit ​​A, toksik olmayan yapısı nedeniyle fosfatsız deterjanlar üretmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Fortune Business Insights™ bu bilgiyi yeni bir çalışmada yayınladı, çalışma ayrıca zeolit ​​pazar büyüklüğünün 2019’da 4.326,2 milyon ABD Doları olduğunu ve 2027 yılına kadar 6,190,0 milyon ABD Dolarına ulaşacağını ve tahmin döneminde %4,7’lik bir CAGR sergilediğini belirtiyor.

COVID-19, Tedarik Zincirindeki Kesintilerin Desteklediği Talebi Etkileyecek

COVID-19 pandemisinin patlak vermesi, dünya çapında zeolit ​​bazlı ürünlere olan talebi etkiliyor. Bu, çeşitli şehirlerde tamamen karantina nedeniyle tedarik zincirlerinde artan aksamalardan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, üreticiler büyümeyi artırmak için üretim kapasitelerini sürdürmek için büyük miktarlarda yatırım yapıyorlar. Bu pandeminin piyasa üzerindeki etkileri konusunda sizi aydınlatacak özel olarak hazırlanmış raporlar sunuyoruz. Rekabeti yoğunlaştırmak için mevcut en iyi stratejiyi seçebilirsiniz.

Bu Rapor Aşağıdaki Sorulara Cevap Vermektedir:

 • Hangi organizasyonun başarılı olması muhtemeldir ve neden?
 • Hangi pazar trendlerinden haberdar olmalısınız?
 • İş stratejinizi nereye hedeflemelisiniz?
 • Hangi iş modellerini benimsemeniz gerekiyor?

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/zeolite-market-101921

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Desteklemek için Çimento ve Beton Endüstrisinde Kullanımın Arttırılması

Günümüzde doğal zeolit ​​daha çok inşaat malzemeleri üretiminde, ayrıca çimento ve beton endüstrisinde kullanılmaktadır. Bunun nedeni, beton ve çimento kompozitlerinin dayanıklılığını artırabilmesidir. Aynı zamanda mekanik mukavemeti artırabilir. Ayrıca, inşaat sektöründe en çok tercih edilen mineral olmasını sağlayan çevre dostu ve uygun maliyetlidir. Bununla birlikte, enzimler ve metaller gibi çok sayıda ikamenin mevcudiyeti, yakın gelecekte zeolit ​​pazarının büyümesini engelleyebilir.

Segment-

Hayvan Yemi Alt Segmentinin Sahip Olduğu %28,2 Payı Katkı Maddelerinde Kullanıma Göre Kaynaklandı

Uygulamaya bağlı olarak, pazar doğal ve sentetik olarak ikiye ayrılır. Doğal zeolit ​​segmenti altındaki hayvan yemi alt segmenti, 2019 yılında zeolit ​​pazar payı bakımından %28,2’ye sahipti. Bu büyüme, mineralin kümes hayvanları, domuz, koyun, sığır ve süt inekleri için hayvan yemi katkı maddesi olarak artan kullanımına bağlanabilir. . Sentetik zeolit ​​segmenti altındaki katalizörler alt segmenti ise 2019 yılında %19,3 pazar payı elde etti.

Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik’teki Büyümeyi Artırmak İçin Artan Kamu Altyapı Projelerinin Sayısı

Geographically, North America procured USD 748.5 million in terms of revenue in 2019. The region is expected to showcase significant growth in the coming years owing to the expansion of the animal feed industry. Asia Pacific is set to generate the highest share in terms of revenue throughout the forthcoming period on account of the increasing number of public infrastructure projects and the rising expenditure in infrastructure development in South Korea, China, and India.

Inquire Before Buying This Report:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/zeolite-market-101921

Competitive Landscape-

Key Players Aim to Strengthen Positions by Opening New Plants & Launching Detergents

Majority of the key companies are located in Europe and North America. They are persistently striving to strengthen their positions by launching new laundry detergents equipped with zeolites or are focusing on opening new manufacturing plants to surge productivity. Below are two industry developments:

 • July 2019: Reckitt Benckiser launched its latest product called Vanish Oxi Action Stain Removal Powder. As per the company, it has 10 times more active oxygen, unlike the other high-quality detergents. It also contains zeolites and enzymes that would help in eliminating several types of complex stains.
 • May 2018: Zeochem opened its new plant in Zvornik for the processing of chromatographic gels and zeolite. The company invested around USD 9 million for the same. It would strengthen the company’s position.

The Report Lists the Main Companies in the Zeolite Market:

 • Honeywell International Inc. (U.S.)
 • Arkema Group (France)
 • Tosoh Corporation (Japan)
 • BASF SE (Germany)
 • R. Grace & Co.-Conn (U.S.)
 • Clariant AG (Switzerland)
 • Zeochem AG (Switzerland)
 • Zeolyst International (U.S.)
 • Bear River Zeolite Co. (U.S.)
 • Blue Pacific Minerals Ltd. (New Zealand)
 • Cloud Mining (U.S.)
 • Zeotech Corporation (U.S.)
 • Hengye Inc. (U.S.)
 • Shijiazhuang Jianda High-Tech Chemical Co., Ltd. (China)
 • KNT Group (Russia)
 • Canadian Zeolite Corp (Canada)

Related posts:

howtolive.tribe.so/post/geogrid-market-size-share-analysis-industry-report-and-forecast-2019-2026-f–619f791d1402638c3c4fc38c

teachin.id/posts/61398

mayokodozite.tribe.so/post/geogrid-market-expected-growth-opportunities-forecast-by-2026-fortune-busin–619f791e22596a3d1839534a

rigenrin.tribe.so/post/geogrid-market-size-global-demand-upcoming-trends-forecast-2019-2026-fortun–619f791f14026360ec4fc38e

rapichat.com/post/62013_the-global-geogrid-market-is-set-to-gain-momentum-from-the-increasing-demand-for.html

social.heyluu.com/post/100998_the-global-geogrid-market-is-set-to-gain-momentum-from-the-increasing-demand-for.html

kaalama.org/read-blog/54327

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta :  [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin heyecan Bloglar