Human Papillomavirus Vaccines Market Projection By Technology, Major key players, Growth, Revenue, CAGR, Regional Analysis Industry Forecast 2021 To 2027 is latest report published on “Global Human Papillomavirus Vaccines Market” by Fortune Business Insights. Based on our analysis, the global commercial vehicle market size is projected to reach USD 12.69 billion by the end of 2027.

Request Sample Report: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/human-papillomavirus-hpv-vaccines-market-101962

Key Segmentation:

By Type

 • Bivalent
 • Polyvalent

By Disease Indication

 • HPV Associated Cancer
 • Genital Warts

By Distribution Channel

 • Hospitals & Retail Pharmacies
 • Government Suppliers
 • Others

By Geography

 • North America (U.S.(New Jersey, New York, Massachusetts, Pennsylvania, Florida) and Canada)
 • Europe (U.K., Germany, France, Italy, Spain, Scandinavia, and Rest of Europe)
 • Asia Pacific (Japan, China, India, Australia, Southeast Asia, and Rest of Asia Pacific)
 • Latin America (Brazil, Mexico, and Rest of Latin America)
 • Middle East & Africa (South Africa, GCC and Rest of Middle East & Africa)

INDUSTRY DEVELOPMENT:

September 2019: GlaxoSmithKline and china-based company Xiamen Innovax Biotech entered into a partnership for the development and commercialization of next-generation HPV vaccines.

April 2019: DNA-based immunotherapy VGX-300 of Inovio Pharmaceuticals, Inc. was selected as the Best Therapeutic Vaccine at the World Vaccine Congress. VGX-300 is under investigation for treatment of HPV16 and HPV18 infections.

Ask For Customization:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/human-papillomavirus-hpv-vaccines-market-101962

Büyüme Fırsatlarını Teşvik Etmek İçin Kenya’daki Kız Çocuklarına Toplu Aşılama

Arz-talep dengesini korumak için HPV aşılarının artan üretimi, tahmin döneminde pazarın gelirini artıracaktır. Etiyopya Sağlık Bakanlığı’nın HPV aşısını devreye sokmasının önümüzdeki yıl pazarın sağlıklı büyümesini kolaylaştıracağı tahmin ediliyor. Örneğin, Aralık 2018’de Etiyopya Sağlık Bakanlığı, 14 yaşındaki kızların rahim ağzı kanserine karşı aşılanması için okul temelli bir yaklaşımla HPV aşısını uygulamaya koydu. Ayrıca Kenya’da kız çocukların HPV’ye karşı toplu olarak aşılanması, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesini hızlandıracaktır. Örneğin, Ekim 2018’de Kenyalı yetkililer, kız çocuklarına HPV’ye karşı toplu aşılamaya başladı. 

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune -411045, Maharashtra, Hindistan.

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245