Piyasa bakış:

Fortune Business Insights™, “Kan Toplama Cihazları Pazarı, 2021-2028” başlıklı raporunda, küresel kan alma cihazları pazar büyüklüğünün, dünya genelinde kan testleriyle ilgili artan farkındalık nedeniyle önümüzdeki yıllarda dinamik bir büyüme yaşayacağı tahmin ediliyor.

Son yıllarda, çeşitli hastalıkları etkin bir şekilde yönetmek ve teşhis etmek için kan alımı ön plana çıkmıştır. Dünyada kanser, kalp krizi ve diğerleri gibi ölümcül hastalıkların artması nedeniyle dünya nüfusu arasında kan testleri konusunda artan bir farkındalık olmuştur. Bu nedenle, bu pazarın büyümesinden sorumlu olan çok önemli bir faktördür. Örneğin, Ulusal Kanser Enstitüsü tarafından 2018 yılında yayınlanan rapora göre, ABD’de teşhis edilen yaklaşık 1.735.350 yeni kanser vakası vardı.

Ancak gelişmekte olan ülkelerde yeterli kan testi yapılmamasının bu pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin ediliyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/blood-collection-devices-market-103500

COVID-19’un Bu Pazar Üzerindeki Etkisine Genel Bir Bakış:

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Dünya çapında COVID-19 pandemisinin patlak vermesine rağmen, pazardaki çeşitli bölgelerde kan toplama ve kan testlerine artan bir ihtiyaç vardır. Bu nedenle, bu pandemi, bu pazarın büyümesi için itici bir faktör olarak hareket eden kan alma cihazları pazarının büyümesini etkilemedi.

Pazar Segmentasyonu:

Ürün bazında, bu pazar kan toplama tüpleri olarak sınıflandırılır – plazma ayırma tüpü, heparin tüpleri, serum ayırma tüpleri, EDTA tüpü, hızlı serum tüpleri, pıhtılaşma tüpleri, iğneler ve şırıngalar ve diğerleri. Yöntem olarak, pazar manuel kan alma ve otomatik kan alma olarak ikiye ayrılır. Son kullanıcıya göre pazar, hastaneler ve klinikler, teşhis ve patoloji merkezleri, kan bankaları ve diğerleri olarak kategorize edilir. Coğrafya açısından, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’da toplanmıştır.

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, her bir pazar segmentinin kapsamlı bir değerlendirmesini sunar ve ayrıca pazar sürücülerinin, eğilimlerin, fırsatların ve engellerin derinlemesine bir analizini sunar. Ayrıca rapor, piyasayı etkileyen bölgesel gelişmelerin ayrıntılı bir incelemesinin yanı sıra en iyi piyasa oyuncularının ve kilit stratejilerinin kapsamlı bir değerlendirmesini içerir.

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Piyasayı Canlandırmak İçin Sağlık Sektöründe Artan Yatırımlar

Günümüzde, dünya genelinde sağlık tesislerinin hızla gelişmesi nedeniyle birçok ülkenin hükümetleri sağlık sektörüne yapılan yatırımları artırmaya çalışmaktadır. Bu nedenle, bu pazarın çeşitli bölgelerde büyümesinden sorumlu olan önemli bir faktördür.

Hızlı Satın Alma Kan Alma Cihazları Pazarı:www.fortunebusinessinsights.com/checkout-page/103500

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazar Büyümesini Artırmak için Kronik Hastalıkların Artan Yaygınlığı

Kuzey Amerika bölgesinin, ABD ve Kanada gibi ülkelerde artan kronik hastalık prevalansı nedeniyle kan alma cihazları pazar payına hakim olması öngörülmektedir.

İngiltere, Fransa, Almanya ve diğerleri gibi ülkelerdeki gelişmiş sağlık altyapısı nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda makul bir hızla büyümesi bekleniyor.

Rekabetçi Manzara:

Rekabeti Beslemek için Kilit Oyuncular Arasında Stratejik İttifaklar

Kan alma cihazları pazarının önde gelen firmaları, pazarın birçok bölgesinde kan toplama ve test sayısını artırmak için küçük ve büyük ölçekli firmalarla stratejik işbirliklerine odaklanıyor. Bu, kilit şirketler arasında iş ufuklarını genişletmelerine ve pazar konumlarını genişletmelerine yardımcı olacak artan rekabetle sonuçlandı.

Sanayi Geliştirme:

Temmuz 2020: Magnolia Medical, zor intravenöz erişimi (DIVA) olan hastalara veya ‘hard stick’ hasta popülasyonuna yönelik entegre şırıngalı Steripath Gen2’yi piyasaya sürdü.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/blood-collection-devices-market-103500

Kan Alma Cihazları Pazar Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Becton
  • Dickinson, and Company (BD)
  • Medtronic
  • Terumo Medical Corporation
  • Haemonetics Corporation
  • Fresenius SE & Co. KGaA
  • Nipro Medical Corporation
  • FL MEDICAL s.r.l.
  • GmbHer Bio-One International GmbH

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, işlerine özgü zorlukları ele almalarına yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir. Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Ayrıca bizimle iletişime geçebilir/bizi takip edebilirsiniz: