Küresel otomotiv turboşarj pazarı, çeşitli üreticilerin motorları küçültmeye yönelik artan girişimlerinden ivme kazanmaya hazırlanıyor. Bunu silindir sayısını ve piston yer değiştirmesini azaltarak yapıyorlar. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Otomotiv Turbo Şarjı Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Teknoloji Türüne Göre (Değişken Geometrili Turbo Şarj, Atık Kapağı Turbo Şarjı ve Elektrikli Turbo Şarj), Yakıt Türüne Göre (Benzinli ve Dizel) başlıklı yeni bir raporda verilmektedir. ), Araç Türüne Göre (Binek, Hafif Ticari Araç ve Ağır Ticari Araç) ve Bölgesel Tahminler, 2019-2026.” Raporda ayrıca, otomotiv turboşarj pazar büyüklüğünün 2018’de 8,20 milyar ABD doları olduğu ve 2026 yılına kadar 10,10 milyar ABD dolarına ulaşacağı ve dolayısıyla tahmin döneminde %2,89’luk bir CAGR sergileneceği öngörülmektedir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-turbocharger-market-102663

En Önemli Oyuncular:

Garrett Hareketi
Kıta GT’si
Aptiv PLC
turbonetik
ABB
Cummins Inc.
Ningbo Motor Sanayi A.Ş.
Hassas Turbo ve Motor A.Ş.
Robert Bosch GmbH
mahle
Uluslararası Rotomaster
Mitstubishi Ağır Sanayi. Ltd.
IHI Şirketi
Kompressorenabau Bannewitz GmbH
Fuyuan Turbo Co, Ltd
Marelli Şirketi
Turbo Dinamiği
Bölgesel Analiz-

Asya Pasifik’teki Büyümeyi Desteklemek İçin Artan Binek Araç Sayısı

Coğrafyaya göre, pazar Asya Pasifik, Avrupa, Kuzey Amerika ve dünyanın geri kalanına bölünmüştür. Bunlar arasında, Asya Pasifik’in bu bölgedeki artan binek otomobil sayısı ile önümüzdeki yıllarda en yüksek payı alması bekleniyor. Çin ve Hindistan gibi yükselen ekonomilerde, otomotiv üretimi ve satışı artıyor. Aynı zamanda pazarın büyümesine katkıda bulunacak şekilde ayarlanmıştır.

Bu Raporun Özelleştirilmesini Talep [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automotive-turbocharger-market-102663

Rekabetçi Peyzaj-

Önemli Oyuncular Rekabette Avantaj Kazanmak İçin Yeni Ürünlerin Tanıtımına Odaklanıyor

Pazar, şu anda pazara benzersiz ürünler sunmak için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine odaklanan çok sayıda üreticiye ev sahipliği yapıyor. Pazardaki konumlarını güçlendirmelerine ve rekabeti yoğunlaştırmalarına yardımcı oluyor. Aşağıda önemli bir endüstri gelişimi yer almaktadır:

Mayıs 2019: Continental Powertrain, otomotiv mühendisliği endüstrisi için en büyük etkinliklerden biri olan 40. Viyana Motor Sempozyumu’nda en son halka katalizör turboşarjını sergiledi. Bu yeni katalizör ve turboşarj ek faydalar sağlar. Ayrıca elektrifikasyon, sentetik yakıt kullanımı, egzoz gazı arıtma, donanım, yazılım ve kontrol üniteleri gibi çözümleri de içerir.
Otomotiv Turboşarj Pazarı İçerik Tablosu:

Tanıtım
Araştırma Kapsamı
Pazar Segmentasyonu
Araştırma Metodolojisi
Tanımlar ve Varsayımlar
Yönetici Özeti
Pazar Dinamikleri
Market sürücüleri
Pazar Kısıtlamaları
Pazar Fırsatları
Temel bilgiler
Birleşme, Devralmalar ve Ortaklıklar
Distribütör Analizi – Büyük Oyuncular İçin
Büyüme ve Penetrasyon Analizi
Porter’ın Beş Kuvvet Analizi
PEST Analizi
Satıcı Manzarası
Küresel Turboşarj Pazar Analizi, Öngörüler ve Tahmin, 2015-2026
Temel Bulgular / Özet
Pazar Analizi, Öngörüler ve Tahmin – Teknoloji Türüne Göre
Değişken Geometrili Turboşarj
Atık kapağı turboşarjı
Elektrikli Turbo
Piyasa Analizi, Öngörüler ve Tahmin – Yakıt Türüne Göre
Benzin
Dizel
Pazar Analizi, Öngörüler ve Tahmin – Araç Türüne Göre
Yolcu arabaları
Hafif Ticari Araçlar
Ağır Ticari Araçlar
Pazar Analizi, Öngörüler ve Tahmin – Bölgeye Göre

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-turbocharger-market-102663

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]