Fortune Business Insights, “Pediatrik İlaçlar ve Aşılar Pazar Büyüklüğü, Ürüne (Aşılar, İlaçlar) Göre Ürüne Göre (Aşılar, İlaçlar) Küresel Eğilim başlıklı bir raporda, pediatrik hastalıkların artan yaygınlığının küresel “pediatrik ilaçlar ve aşılar” pazarını yönlendirdiğini söylüyor. Bulaşıcı Hastalıklar, Kanser, Alerji Ve Solunum, Sinir Sistemi Bozuklukları, Kalp Damar Hastalıkları, Diyabet, Diğerleri), Dağıtım Kanalına Göre (Hastane Eczaneleri, Perakende Eczaneler, Online Eczaneler) ve 2026’ya Kadar Coğrafya Tahmini.” Dünya çapında artan doğum sayısı, küresel pediatrik ilaç ve aşı pazarının büyümesini teşvik ediyor.

Küresel pediatrik ilaç ve aşı pazarında yer alan belli başlı şirketlerden bazıları Novartis AG, AstraZeneca, GlaxoSmithKline plc, Sanofi, Merck Sharp & Dohme Corp., Pfizer Inc., Mitsubishi Tanabe Pharma Corporation, Bharat Biotech, Zydus Cadila, Serum’dur. Hindistan Pvt Enstitüsü. Ltd., Panacea Biotec Limited ve diğerleri.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/pediatrik-drugs-and-vaccines-market-101010

Bağışıklama Programındaki İyileştirmeler Büyümeyi Kolaylaştıracak

Dünya çapında artan pediatrik nüfusun, pediatrik ilaçlara ve aşılara olan talebi artıracağı ve bunun da küresel pediatrik ilaç ve aşı pazarının büyümesini teşvik edeceği tahmin edilmektedir. ABD merkezli kar amacı gütmeyen kuruluş Child Trends’e göre, 2016’da 18 yaşın altında yaklaşık 78 milyon çocuk vardı ve bu toplam ABD nüfusunun %23.0’ünü oluşturuyordu. Ayrıca, dünya çapında artan doğum sayısı ile birlikte pediatrik hastalıkların artan prevalansı, küresel pediatrik ilaç ve aşı büyümesine katkıda bulunan faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca, pediatrik ilaç ve aşılarda artan Ar-Ge faaliyetleri, bağışıklama programında iyileştirmeler ve pediatrik ilaç ve aşıların gelişmekte olan ülkelerde ortaya çıkması, küresel pediatrik ilaç ve aşı gelirlerini artıran başlıca faktörlerden bazılarıdır. Bununla birlikte, gelişmekte olan ülkelerde farkındalık eksikliği ve yetersiz sağlık altyapısı nedeniyle pediatrik ilaç ve aşılara erişilememesi, küresel pediatrik ilaç ve aşı pazarının büyümesini kısıtlayan faktörlerdir.

Özelleştirme İste

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/pediatric-drugs-and-vaccines-market-101010

Gilenya®’nın FDA Tarafından Onaylanması Büyümeye Katkı Sağlayacak

İsviçre merkezli çok uluslu bir ilaç şirketi olan Novartis International AG, Gıda ve İlaç İdaresi’nden onay aldıktan sonra Gilenya®’yı duyurdu. Yeni ilaç, çocuklarda ve ergenlerde tekrarlayan multipl skleroz formlarının tedavisinde kullanılacak. Yeni tedavinin, ilacın ilk hastalığı modifiye edici tedavi olması amaçlandığından aşı kullanımını teşvik etmesi bekleniyor. Bu faktör sırayla pediatrik ilaçlar ve aşıların büyümesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, ek yeni ilaç uygulaması için FDA onayının da küresel pediatrik ilaç ve aşı gelirlerine önemli ölçüde katkıda bulunacağı tahmin edilmektedir. Örneğin, UCB SA, tedavide monoterapi ve ek tedavi olarak belirtilen anti-epileptik ilaç (AED) BRIVIACT (brivaracetam) CV oral formülasyonları için ek bir yeni ilaç uygulaması (sNDA) için ABD Gıda ve İlaç İdaresi’nden (FDA) onay almıştır. dört yaş ve üstü hastalarda kısmi başlangıçlı (fokal) nöbetlerin.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun

servetbusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/pediatrik-drugs-and-vaccines-market-101010