Küresel hizmet kamyonları pazar büyüklüğünün 2026’nın sonunda 90,66 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Artan talep ve buna bağlı olarak dünya çapında hizmet kamyonlarının bulunabilirliği, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan “Takım Aracı Pazar Büyüklüğü, Paylaşım & Sektör Analizi, Kamyon Tipine (Çöp Kamyonu, İtfaiye Aracı, Damperli Kamyon, Süpürge Kamyonu ve Diğerleri), Motor Türüne Göre (ICE ve Elektrikli) başlıklı rapora göre ve Regional Forecast, 2019-2026”, pazar 2018’de 47,22 milyar ABD doları değerindeydi ve 2019-2026 tahmin döneminde %8,7’lik bir CAGR sergileyecek. Yardımcı kamyonlar, kullanıcıya özel amaçlar için tasarlanmış otomobillerdir. Yapacakları işleve göre üretilirler. Çoğunlukla özel ve devlet kurumları tarafından kullanılırlar.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/utility-truck-market-102616

Piyasada faaliyet gösteren önde gelen şirketlerden birkaçı şunlardır:

Ford Motor Şirketi
AB Volvo
BYD Motors, Inc.
Daimler AG
Rosenbauer Uluslararası AG.
Navistar
Paccar
Pierce İmalat A.Ş.
Diğerleri

Ürün Lansmanlarının Artması Pazarın Büyümesine Yardımcı Olacak

Rapor, son yıllarda pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Tüm faktörler arasında, artan ürün lansmanı sayısı, pazarın büyümesi üzerinde en büyük etkiyi yaptı. Hibrit hizmet kamyonlarına olan talep, pazardaki şirketler için çeşitli fırsatlar yarattı. Nisan 2019’da LION Electric, elektrikle çalışan yeni çöp kamyonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. ‘Sınıf 8’ çöp kamyonu, bir lityum iyon NMC pil ile çalıştırılacak ve tüketicilerin hibrit hizmet kamyonlarına olan talebini karşılamaya yardımcı olacak. LION’un en yeni hibrit ticari aracı, şirketin yalnızca önemli bir pazar geliri elde etmesine yardımcı olacak, ancak önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacak.

Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/utility-truck-market-102616

Kuzey Amerika Küresel Pazara Hakim Oluyor; Sayısız Büyük Ölçekli Şirketin Varlığı Büyümeyi Destekleyecek

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Avrupa’da devam eden kamu hizmeti kamyonları pazar trendlerini analiz ediyor. Bu bölgeler arasında 2018’de en yüksek pazar payı Kuzey Amerika oldu. Hibrit ve elektrikli kamyon kullanımı bu bölgedeki pazarın büyümesine doğrudan etki etti. 2018 yılı itibarıyla Kuzey Amerika pazarı 18.085 milyon ABD doları değerindedir ve bu değerin önümüzdeki yıllarda daha da artması beklenmektedir. Kuzey Amerika’nın yanı sıra, Avrupa ve Asya Pasifik’teki pazar, bu bölgedeki çeşitli ülkelerde artan kentleşme ve sürekli artan nüfus nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde CAGR’ye tanık olacak.

Ticari Kamyon Pazar Segmentasyonu

Kamyon Tipine Göre

Çöp kamyonu
İtfaiye kamyonu
Damperli kamyon
Süpürge Kamyonu
Diğerleri
Motor Tipine Göre

ICE (Dizel, Benzin, Hibrit, CNG)
Elektrik

Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD, Kanada ve Meksika)
Avrupa (Almanya, Fransa, Birleşik Krallık ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Güney Kore ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Dünyanın geri kalanı

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler üreterek, işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

İngiltere: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]