Küresel CMOS X-ray dedektörleri pazarının, dünya genelinde artan hasta popülasyonundan ivme kazanması bekleniyor. Fortune Business Insights’ın “CMOS X-ray Dedektörleri pazarı”, Boyut, Pay ve Uygulamaya Göre Küresel Trend (Diş Radyografisi, Veteriner Radyografisi, Floroskopi, Mamografi, Diğerleri) başlıklı yakında yayınlanacak bir raporuna göre, Son Kullanıcılara Göre (Hastaneler, Tanı Görüntüleme Merkezleri, Diğerleri) ve 2026’ya Kadar Coğrafya Tahmini,” CMOS dedektörleri üstün görüntüleme kalitesi sunar ve bu nedenle nöroloji, kardiyoloji ve diğer karmaşık alanların tanısal görüntülemesinde yaygın olarak kullanılır.

Ayrıca, CMOS dedektörleri, düşük gürültü seviyesi, güç tüketiminde azalma, satın alınabilirlik ve daha az piksel boyutu gibi belirli avantajlara sahiptir. Tüm bu faktörlerin, tahmin süresi boyunca artan küresel CMOS X-ray dedektörleri pazar gelirine katkıda bulunması bekleniyor.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/cmos-x-ray-detectors-market-101124

Asya Pasifik’te Pazarı Yönlendirecek Sağlık Kurumu Sayısının Artması

Küresel CMOS X-ray dedektörleri pazarı coğrafi olarak Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Avrupa’ya bölünmüştür. Bu bölgelerden Kuzey Amerika’nın tahmin süresi boyunca küresel CMOS X-ray dedektörleri pazarına liderlik etmesi bekleniyor. Büyüme, ileri teknolojinin benimsenmesi için sağlık hizmetlerine yapılan artan yatırımlara bağlanıyor. Ek olarak, erken hastalık teşhisi için gelişmiş görüntüleme sistemlerinin kullanımına ilişkin farkındalık programları ve iyi gelişmiş sağlık altyapısı, önümüzdeki yıllarda bu bölgede CMOS X-ray dedektörleri pazarının büyümesine katkıda bulunacaktır.

Detection Technology Plc, Dijital X-ray Görüntüleme Tekniğini Basitleştirmek için Aurora’yı Başlattı

Merkezi Finlandiya’da bulunan tanınmış bir X-ray görüntüleme çözümleri sağlayıcısı olan Detection Technology Plc., Eylül 2018’de şirketin yeni dijital dedektör ürün ailesi olan Aurora’yı tanıttı. Aurora, bir dizi bağımsız dedektörden oluşur ve basitleştirilmiş bir sistem tasarımına sahiptir. ve en yüksek entegrasyon seviyesi. Ürün ailesi ayrıca okuma elektroniği ile birlikte modüller ve hazır dedektör kartları gibi gerekli tüm yapı taşlarını içerir. Kullanıcının sistemi basitçe tak-çalıştırması gerekir. Pazara sunma süresini hızlandırabilir ve sistem entegratörleri ve orijinal ekipman üreticileri için toplam maliyet tasarrufu sağlayabilir. Şirket, Aurora’nın endüstrideki hat tarayıcılar ve tüm güvenlik için en uygun olduğunu belirtti.

Kanada merkezli özel elektronik görüntüleme bileşenleri tasarımcısı ve üreticisi Teledyne DALSA, Inc., Mart 2018’de üretim kapasitesini genişletmeyi planladığını duyurdu. Genişletme, CMOS tabanlı dijital X-ray dedektörlerine artan talep nedeniyle planlandı. Şirketin CMOS X-ray dedektörleri, a-Se, a-SI veya IICCD dedektörlerinin yanı sıra diğer rakip ürünlere kıyasla yüksek sinyal-gürültü oranı, kuantum verimliliği ve görüntü kalitesi sunan aktif piksel mimarisi ile donatılmıştır. Genel olarak, kilit pazar oyuncuları, önümüzdeki yıllarda küresel CMOS X-ray dedektörleri pazarının büyümesine daha fazla katkıda bulunacak olan FDA onaylarını almak için yeni ürünleri tanıtmaya daha fazla odaklanıyor.

Rapor şunları kapsar:

Küresel CMOS X-ray Dedektörleri Tüketici eğilimleri ve üretici eğilimleri hakkında ayrıntılı analizle Pazar eğilimleri.
Hammadde tedarikçileri, teknoloji sağlayıcıları ve distribütörler arasındaki eğilimleri kapsayan tedarik analizine genel bakış.
Tahmini zaman diliminde pazar fırsatlarını ve zorlukları belirleyen yatırımların kilit alanları.
Stratejik yönetime genel bakış ile birlikte sektör oyuncularının rekabetçi analizi.
Büyük endüstri oyuncularının kapsamlı şirket profilleri.

CMOS X-ray Dedektörleri Pazarında faaliyet gösteren Lider Oyuncular şunlardır:

Kilit oyuncular, pazar konumlarını güçlendirmek için birleşme ve satın alma süreçlerinde yer alır. Artan rekabet nedeniyle piyasada sık sık yenilikler meydana gelmektedir. Sektörde faaliyet gösteren firmalardan bazıları şunlardır:

Varex Görüntüleme Şirketi
Hamamatsu Fotonik K.K.
Agfa-Gevaert Grubu
Carestream Dental LLC
Teledyne Dijital Görüntüleme A.Ş.
Ziehm Imaging GmbH
Shimadzu Bilimsel Aletler
Thales Grubu ve diğerleri.