Fortune Business Insights™ tarafından yapılan araştırma çalışmasına göre, küresel kalıcı mıknatıs pazar raporunun, hibrit elektrikli araç üretiminde artan kullanımlarına bağlı olarak 2026 yılına kadar 34,70 Milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Kalıcı bir mıknatıs, manyetik alanın yokluğunda bile manyetik özelliklere sahip olan bir nesnedir. Sırasıyla kuzey kutbu ve güney kutbu olarak adlandırılan iki manyetik ucu vardır. Hoparlörler, çeşitli cihazlar, HVAC ve diğerleri gibi farklı motor türlerinde kullanılırlar. Fortune Business Insights tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, piyasaya kapsamlı bir genel bakış sunuyor. Bu rapora göre, piyasa değeri 2018’de 17,85 Milyar ABD Doları olarak gerçekleşti ve 2019 ile 2026 arasında %8,7’lik bir CAGR’de yükselmesi muhtemel.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/permanent-magnet-market-102776

 

Raporun Öne Çıkanları Neler?

Rapor, pazarın 360 derecelik bir analizini sunar ve sürücüler, kısıtlamalar, zorluklar ve pazarın yaklaşan fırsatları gibi faktörleri tartışır. Ayrıca tür, uygulama, coğrafya gibi faktörlere ve lider segmentin isimlerine göre pazarın segmentasyon tablosuna da ışık tutuyor. Ayrıca rapor, önemli endüstri gelişmelerini, mevcut eğilimleri ve pazara ilişkin diğer ilginç bilgileri tartışıyor. Ayrıca piyasada faaliyet gösteren oyuncuların isimlerini ve piyasada ivme kazanmak için benimsedikleri kilit stratejileri vurgular.

Market sürücüleri

Hibrit Araçların Artan Popülaritesi Pazara Hız Katacak

Kalıcı mıknatıs pazarının büyümesinden çeşitli faktörler sorumludur. Bunlar arasında televizyon, dizüstü bilgisayarlar, müzik sistemleri ve akıllı telefonlar gibi çeşitli elektronik cihazlara yönelik artan talep ve tüketim için daha fazla enerji ihtiyacındaki artış yer alıyor. Bu, otomotiv sektöründen gelen artan taleple birleştiğinde, tahmin döneminde pazarın genişlemesine de yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, teknolojideki ilerleme ve neodimiyum demir bor (NdFeB)’nin ev aletleri ve rüzgar türbinleri gibi çeşitli uygulamalar ve hoparlörler gibi diğer elektronik ekipmanlar için kullanımı önümüzdeki yıllarda pazar için iyiye işaret edecek gibi görünüyor.

Bölgesel Segmentasyon

Asya Pasifik, Elektrikli Araçların Artan Tercihiyle Pazara Hakim Olmaya Devam Edecek

Asya Pasifik, 2018 yılında 13,82 Milyar ABD Doları gelir elde etti ve enerji, tüketici elektroniği ve otomotiv gibi çeşitli uygulamalar için artan kalıcı mıknatıs talebiyle baskın hale geldi. Çin, bol miktarda bulunan nadir toprak yataklarının mevcudiyetine atfedilen lider üretici olarak ortaya çıkıyor. Bu, elektrikli araçların popülaritesindeki artışla birleştiğinde, Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda pazara hakim olmaya devam etmesine yardımcı olacak.

Öte yandan, Kuzey Amerika pazarı, kişisel bilgisayarlar, giyilebilir cihazlar, cep telefonları ve tıbbi cihazlar gibi tüketici elektroniğine olan talebin artmasından ivme kazanacak. Ayrıca Avrupa pazarı, hibrit ve elektrikli araçlara olan talebin artması nedeniyle istikrarlı bir şekilde yükselecek.

Rekabetçi Peyzaj

Yüksek Gelir Elde Etmek İçin Çin’deki Üssünü Genişleten Şirketler

Kalıcı mıknatısların büyük bir kısmı Çin’de üretildiğinden, bu bölge toplam üretim hacminin %70’inden fazlasını oluşturuyor. Bu faktör sayesinde, pazardaki çok sayıda üretici, daha iyi gelir elde etmek için bu ülkedeki topraklarını genişletmeyi hedefliyor. Bunun yanı sıra oyuncular, tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kaynaklara ve özelleştirilmiş kalıcı mıknatıs ürünlerinin geliştirilmesine büyük yatırımlar yapıyor. Bunun dışında üreticiler, ürün portföylerini artırmak için diğer firmalarla işbirlikleri, ortak girişimler, anlaşmalar, sözleşmeler gibi çeşitli stratejiler benimsemekte ve bu sayede pazarda rekabet avantajı elde etmektedir.

 

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/permanent-magnet-market-102776

 

Kalıcı Mıknatıs Pazarı Üreticilerinin Listesi şunları içerir:

 • Adams Manyetik Ürünler A.Ş.
 • Arnold Manyetik Teknolojileri Corp.
 • TDK A.Ş.
 • Tengam Mühendislik A.Ş.
 • Alfa Mıknatıs
 • Elektron Enerji Şirketi
 • Ningbo Yunsheng Co. Ltd.
 • Entegre Manyetikler
 • Magnequench Uluslararası, LLC,
 • Tridus Manyetikleri ve Montajları
 • Bunting Magnetics Co.
 • Anhui Earth-Panda Advance Magnetic Material Co., Ltd.
 • Hangzhou Daimi Mıknatıs Grubu
 • Daido Steel Co., Ltd.
 • Shin-etsu Chemical Co., Ltd.
 • Hitachi Metaller, Ltd.

İlgili gönderileri okuyun:

clearpassweb.ideas.aha.io/ideas/CPW-I-3693

bac.ideas.aha.io/ideas/BAC-I-2385

nethxt.mn.co/posts/18699650

printable-calendar.mn.co/posts/18699655

fromfostercaretoceo.mn.co/posts/18699658

acatpg.mn.co/posts/18699663

cipmo-system.mn.co/posts/18699670

globalsocials.mn.co/posts/18699673

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter