Tahmin süresi boyunca araçlarda güvenlik ve kaliteye yönelik artan talep nedeniyle küresel otomotiv TIC pazar büyüklüğünün ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi, Fortune Business Insights™ tarafından “Automotive TIC Market, 2021-2028” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlandı. Artan otomobil üretimi, TIC hizmetlerinin dış kaynak kullanımı, katı düzenleyici standartlar, yolcu ve araç güvenliğini sağlamak için otomotiv elektroniğinin benimsenmesi ve ürün kalitesine ilişkin tüketici bilinci, pazarın büyümesine katkıda bulunan başlıca faktörlerdir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/automotive-tic-market-103592

Otomotiv TIC için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

Bureau Veritas S.A.
TÜV Kuzey Grubu
Dekra SE
Mistralar Grubu
Eleman Malzeme Teknolojisi
İngiliz Standartları Enstitüsü
Norges Elektriske Materiellkontroll
Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Hükümet Düzenlemelerinin Artırılması

Küresel otomotiv TIC pazarındaki büyümenin, öngörülen dönemde artan çevresel kaygılar nedeniyle büyümesi bekleniyor. Yolcu güvenliği ve çevre sorunlarına ilişkin çeşitli düzenleyici kurallar otomotiv endüstrisi için geçerlidir. Bu standartların araç bileşenlerinin tasarımı üzerinde doğrudan etkisi ve etkisi vardır. Başlıca düzenleyici kuruluşlar, kusurlu ekipmanı kullanmaya devam etmek gibi kirlilik ve güvenlik standartlarını ihlal eden firmaları cezalandırmak ve uyarmak için tarifeler ve diğer ticaret engelleri kullanır.

Bu Raporun Özelleştirilmesini Talep [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/automotive-tic-market-103592

Pazar Büyümesi için Fırsatlar Yaratmak İçin Artan Birleşme Sayısı

Ürün lansmanları, ürün onayları ve patentler ve etkinlikler gibi diğer organik büyüme taktikleri birçok şirket tarafından önceliklendiriliyor. Satın almalar, ortaklıklar ve işbirlikleri piyasada inorganik büyüme taktikleri olarak görülüyordu. Bu çabalar, piyasa oyuncularının işlerini ve müşteri tabanlarını genişletmelerinin yolunu açmıştır. Otomotiv TIC’sindeki kilit katılımcıların önümüzdeki yıllarda kazançlı büyüme beklentilerinden faydalanması bekleniyor.

Otomotiv TIC Pazar Segmentasyonu:

Hizmet Türüne Göre

Test yapmak
İnceleme
sertifika
Araç Tipine Göre

Yolcu arabaları
Ticari Araçlar
Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD, Kanada ve Meksika)
Avrupa (Almanya, Fransa, Birleşik Krallık ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Güney Kore ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Dünyanın geri kalanı
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/automotive-tic-market-103592

Sanayi Geliştirme-

BuTemmuz 2019: Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Applus+ Otomotiv bölümü, yasal araç muayeneleri için dört sözleşme yenileme hakkı kazandı. Applus+’ın ABD pazarındaki güçlü bir oyuncu olarak konumu, şirketin hükümetlere, üreticilere ve tüccarlara araç güvenliğini artırmak ve zararlı araç emisyonlarını azaltmak için en iyi çözümleri sağlama taahhüdünü gösteren bu sözleşmelerle güçleniyor.
Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]