Küresel spor tıbbı pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 9,86 milyar ABD doları olacağı ve tahmin döneminde % 5,8’lik bir CAGR sergileneceği tahmin edilmektedir. Kardiyovasküler hastalıklar ve obezite dahil olmak üzere kronik durumların artan prevalansı, spor faaliyetlerine katılımı artırmaktadır. Spor tıbbı pazarı 2018’de 6,26 milyar ABD doları seviyesindeydi. Pazar analizi yetenekleri ve ilgili bulgularla bilgi entegrasyonu ile birlikte, rapor pazarın gelecekteki güçlü büyümesini öngördü ve tümü coğrafi ve ticari segmentlerle ifade edildi.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/sports-medicine-market-102034

Spor Hekimliği Pazarındaki Büyük Şirketlerden Bazıları:

Arthrex, Inc.
Smith & Yeğen
Stryker
CONMED Şirketi
Zimmer Biomet
Johnson & Johnson Hizmetleri A.Ş.
KARL STORZ SE & Co. KG
Diğer oyuncular

Ivy Sports Medicine’in Stryker tarafından satın alınması, Pazarın Hızlı Genişletilmesini Sağlayacak

Stryker’in tüm minimal invaziv prosedürlerde anatomiyi ayırt etmeyi sağlayan bir görselleştirme platformu olan Endoskopi bölümünün duyurusu, tıbbi ekipman üretim şirketi Ivy Sports Medicine, LLC’yi satın aldı. Satın alma, Stryker’ın müşterilerine hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için eksiksiz bir menisküs platformu sunmasını sağlayacak.

Şirketler arasındaki anlaşma, piyasadaki tek FDA onaylı kolajen menisküs implantını (CMI) içeren güvenilir ve yenilikçi bir her şey dahil onarım cihazının yanı sıra, şirketin portföyü sayesinde spor tıbbı pazar payını artıracak. içten dışa menisküs sütür platformu. Ayrıca gelişen spor altyapısı ile hastanelerde büyüyen hasta havuzu da pazarın büyümesini kolaylaştıracaktır.

AB IDB spor kataloğuna göre, her yıl 15 yaş ve üstü yaklaşık 4,5 milyon kişi spor yaralanması nedeniyle hastanede tedavi görmektedir. Ayrıca, kurumsal finansman ve öğrencilere yönelik burslar gibi fırsatların varlığı, önümüzdeki yıllarda pazar için iyiye işaret edecektir.