Küresel temassız konum sensörleri pazar büyüklüğünün, tahmin süresi boyunca araçlarda artan elektronik kullanımı nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından “Temassız Konum Sensörleri Pazarı, 2021-2028” başlıklı yakında yayınlanacak bir raporda yayınlandı. Herhangi bir temas olmadan açısal konumu ölçer ve yakındaki manyetik alanları dokunmadan algılama yeteneğine sahiptir. Temassız algılama teknolojisine yönelik artan talep, yakın gelecekte kirlilik önleme özellikleri, yüksek hassasiyet ve güvenilir ölçüm ile çeşitli son kullanıcı endüstrilerinde kullanılabilir. Ayrıca, gelişmiş sürücü desteği geliştirmeye yönelik hassas kontrol ve güvenlik önlemlerine yönelik araçlarda artan talep, pazarın büyümesini teşvik edebilir.

Araştırma Raporunun Örnek Bir Kopyasını Talep Edin: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/non-contact-position-sensors-market-103602

Temassız Konum Sensörleri için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

Robert Bosch GmbH
Kıta AG
Ametek A.Ş.
Sensata Teknolojileri
hasta AG
TE Bağlantısı
Emerson Elektrik A.Ş.
Honeywell Uluslararası
Hans TRUCK GmbH & Co.
MTS Sistem Şirketi
Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin İleri Teknolojinin Kabulü

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel temassız konum sensörleri pazar payına sahip olması bekleniyor. Hammaddenin mevcudiyeti, imalat sanayiinin gelişmesi, düşük işçilik maliyeti, yüksek satış ve araç üretimi ve ileri teknolojilerin benimsenmesi, Hindistan ve Çin gibi ülkelerin kalkınmasında önemli katkı sağlayan faktörlerdir. Avrupa’nın pazarda önemli bir konuma sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, kilit oyuncuların varlığı, ileri teknolojilerin yüksek benimsenme oranı ve otomotiv endüstrisinden artan talep, bölgedeki pazarı yönlendiren başlıca faktörlerdir.

Bu Raporun Özelleştirilmesini Talep [email protected] www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/non-contact-position-sensors-market-103602

Sanayi Geliştirme-

Aralık 2019: Yüksek hızlı, otomobil ve endüstriyel elektrik motorları için ilk manyetik konum sensörü ams AG tarafından tanıtıldı. Yeni AS5715R tabanlı rotor konum sensörü sistemleri, fatura, boyut ve malzeme tasarrufu sağlarken, yüksek hızlı sürücü uygulamalarında sıklıkla kullanılan çözümleyicilerin hassasiyetini ve zamanlamasını karşılayabilir.
Temassız Konum Sensörleri Pazar Segmentasyonu:

Türe Göre

Pnömatik
Elektrik
Diğerleri
Araç Tipine Göre

Yolcu arabaları
Ticari Araçlar
Coğrafyaya Göre

Kuzey Amerika (ABD, Kanada ve Meksika)
Avrupa (Almanya, Fransa, Birleşik Krallık ve Avrupa’nın Geri Kalanı)
Asya Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Güney Kore ve Asya Pasifik’in Geri Kalanı)
Dünyanın geri kalanı
Herhangi bir sorunuz mu var? Uzmanlarımıza Sorun: www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/speak-to-analyst/non-contact-position-sensors-market-103602

Rekabetçi Peyzaj-

Pazar Büyümesi için Fırsatlar Yaratmak İçin Artan Birleşme Sayısı

Bu oyuncular, temassız konum sensörlerini çok çeşitli elektronik cihazların bir bileşeni haline getirmek ve bunların çeşitli sistemlere entegrasyonunu kolaylaştırmak için birlikte çalışıyor. Tüketici zevkleri, dokunmadan temassız konum algılamaya geçerek büyük işletmelerin yeni temassız sensörler sunmasına olanak tanır. Rekabet avantajı elde etmek için şirketler, stratejik ortaklıklar ve satın almalar oluşturmaya giderek daha fazla odaklanıyor.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Raporlarımız, şirketlerin sürdürülebilir büyüme elde etmesine yardımcı olmak için benzersiz bir somut içgörü ve niteliksel analiz karışımı içerir. Deneyimli analistler ve danışmanlardan oluşan ekibimiz, ilgili verilerle serpiştirilmiş kapsamlı pazar araştırmalarını derlemek için sektör lideri araştırma araçlarını ve tekniklerini kullanır.

Fortune Business Insights™’ta müşterilerimiz için en kazançlı büyüme fırsatlarını vurgulamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, teknolojik ve pazarla ilgili değişiklikler arasında gezinmelerini kolaylaştıran öneriler sunuyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların gizli fırsatları belirlemelerine ve mevcut rekabet zorluklarını anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD :+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]