Küresel alev geciktirici termoplastik pazarının önümüzdeki yıllarda önemli bir hızla artması muhtemeldir. Bina ve inşaat, havacılık ve kimyasallar dahil olmak üzere çeşitli endüstri dikeylerinde ürünün artan uygulamaları, pazar büyümesi lehine ortaya çıkacaktır. Fortune Business Insights tarafından hazırlanan bir rapora göre, pazar büyümeyi dünya çapında birçok büyük ölçekli şirketin varlığından elde edecek.

Alev geciktirici termoplastikler, alev riski ve yangına meyilli ortam içeren uygulamalarda kullanılmaktadır. Alev geciktirici kimyasallar, termoplastiklerde yangına ve yanıcı ürünlere karşı dirençlerini arttırmak için kullanılır. Bu ürünlerin, düzenleyici makamlar ve kuruluşlar tarafından belirlenen belirli standartları ve yönergeleri sürdürmesi gerekir.

 Artan ürün uygulamalarına bağlı olarak piyasada faaliyet gösteren birkaç büyük ölçekli şirketin varlığı, pazar büyümesi lehine ortaya çıkacaktır. Ek olarak, verimli ürünlerin geliştirilmesine yönelik artan yatırım, büyüme için iyiye işaret olacaktır. Uygun alev geciktirici malzemelerin yanı sıra termoplastiklerin geliştirilmesiyle ilgili sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleri, bu ürünün dünya çapında benimsenmesinde bir artışa yol açacaktır. Ürünün özellikle havacılık endüstrisinde artan uygulamaları, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesi için büyük bir potansiyel açtı.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/flame-retardant-thermoplastics-market-102340

ICL-IP Brom Bileşiklerinin Üretim Kapasitesini Artırma Planlarını Açıkladı

Rapor, son yıllarda genel pazarın büyümesine katkıda bulunan çeşitli faktörleri kapsamaktadır. Tüm faktörler arasında, büyük şirketlerin alev geciktirici termoplastiklerin ve bununla ilişkili malzemelerin üretim kapasitelerini artırmaya yönelik artan çabaları, pazar büyümesi üzerinde en yüksek etkiyi yaptı. Ürüne yönelik artan talebi hesaba katan şirketler, daha geniş bir tüketici tabanı oluşturmalarına yardımcı olacak yeni stratejiler benimsemeye çalışıyor. Eylül 2019’da ICL-IP, Asya Pasifik’teki müşterileri için brom bileşikleri üretim kapasitesini artırmayı planladığını duyurdu. Şirket, çevre dostu polimerik alev geciktirici olarak sınıflandırdığı FR1025 ürününün üretim kapasitesini %50 artıracak.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/flame-retardant-thermoplastics-market-102340

Raporda yer alan şirketlerin listesi:

 • Asahi Kasei Şirketi
 • BASF S
 • Celanese Şirketi
 • Covestro AG
 • DuPont
 • EMS-CHEMIE HOLDİNG AG
 • Idemitsu Kosan Co., Ltd.
 • LANXESS AG,
 • LATI Industria Termoplastik SpA
 • LG kimya
 • LOTTE GELİŞMİŞ MALZEMELER CO., LTD
 • Mitsubishi Mühendislik-Plastik A.Ş.
 • RTP Şirketi
 • SABİK
 • solvay

Asya Pasifik Pazara Hakim Oluyor; Çin’de Artan Üretim Kapasiteleri Büyümeye Yardımcı Oluyor

Rapor, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere beş ana bölgede devam eden pazar eğilimlerini analiz ediyor. Tüm bölgeler arasında Asya Pasifik pazarı şu anda pazara hakim durumda. Başta Çin olmak üzere büyük ekonomilerde artan alev geciktirici termoplastik üretimi, bölgesel pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. Malzemeyle ilgili düzenleyici senaryoda son beş yılda yapılan değişiklikler, pazar büyümesi lehine ortaya çıkmıştır. Avrupa’daki pazar, Almanya, Fransa ve İngiltere dahil olmak üzere birçok ülkede artan ürün talebinden büyüme sağlayacaktır. Yapı ve inşaat sektörlerinde artan ürün uygulamaları, Orta Doğu ve Afrika’daki pazarın büyümesine yardımcı olacaktır.

İlgili gönderileri okuyun:

acatpg.mn.co/posts/18871686

cipmo-system.mn.co/posts/18871936

globalsocials.mn.co/posts/18871943

drujrake.mn.co/posts/18871945

network-759413.mn.co/posts/18871949

dailygram.com/index.php/profile-381821/?link-id=312131

kgn.tribe.so/post/solid-waste-management-market-price-size-outlook-report-share-growth-foreca–61aa0161da5ee701b3688f1e

site-5147680-3557-9807.mystrikingly.com/blog/solid-waste-management-market-development-price-size-outlook-report-and

everydayhero.ideas.aha.io/ideas/EDH-I-1350

Hakkımızda:  

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter