Küresel renklendirici pazarı, boyalar, mürekkepler, seramikler, giysiler, plastikler ve benzerleri gibi çeşitli ürünleri renklendirmek için çok çeşitli endüstrilerde artan kullanımlarından ivme kazanmaya hazırlanıyor. Ürünlerin estetik çekiciliğini arttırma yeteneğine sahiptirler. Fortune Business Insights™

Fortune Business Insights™, piyasada bulunan tüm renklendirici üreticilerinin adlarını listeler. Bunlar aşağıdaki gibidir:

 • Heubach GmbH
 • Pidilite Industries Limited
 • güneş kimyasalı
 • jagson
 • DIC Şirketi
 • Hansen Holding A/S
 • Duyarlı Teknolojiler Şirketi
 • PolyOne Şirketi
 • Huntsman Uluslararası LLC
 • Penn Renk A.Ş.
 • LANXESS AG
 • Clariant
 • Cabot Şirketi
 • Dow
 • BASF SE

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/colorants-market-102328

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Artırmak İçin Boya ve Kaplamalara Artan Talep

Büyümenin ana itici güçlerinden biri, bina ve inşaat ve otomotiv gibi çeşitli sektörlerden kaplama ve boyalara yönelik artan taleptir. Kaplamalar ve boyalar esas olarak malzemeleri hava koşullarından, korozyondan ve diğer dış etkenlerden korumak için kullanılır. Ayrıca ürünlerin estetiğini de geliştirebilirler. Ancak renklendiricilerde kullanılan boyaların zararlı etkileri olabilir. Bunların yutulması veya solunması iltihaplanma ve tahrişe neden olabilir. Bazı boyalar da kanserojen olarak kabul edilir. Bu faktörlerin önümüzdeki yıllarda renklendirici pazarının büyümesini engellemesi muhtemeldir.

Bu Rapor Tarafından Cevaplanan Önemli Sorular:

 • Hangi bölgenin gelir açısından pazara hakim olması bekleniyor?
 • Hangi segment pazara pay açısından liderlik edecek?
 • Rekabeti yoğunlaştırmak için kilit şirketler tarafından hangi stratejiler benimseniyor?
 • Pazardaki hayati büyüme faktörleri, engeller, eğilimler, fırsatlar ve zorluklar nelerdir?

Bölgesel Analiz-

Avrupa’da Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Otomotiv Sektöründe Renklendirici Kullanımının Artması

Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ve Asya Pasifik’e ayrılmıştır. Bunların dışında, Kuzey Amerika, ambalaj endüstrisinden bu maddelere yönelik artan talep nedeniyle, önümüzdeki yıllarda önemli renklendiriciler pazar payı oluşturmaya hazırlanıyor. Ürünlerin görsel yönlerini iyileştirebildikleri için daha fazla tüketicinin dikkatini çekmeleri muhtemeldir. Avrupa’da pazar, otomotiv sektöründe artan renklendirici uygulamalarının desteğiyle istikrarlı bir şekilde büyümeye hazırlanıyor. Bununla birlikte, bu bölgede birçok tanınmış otomotiv şirketinin önceden varlığı, renklendiricilerin benimsenmesini hızlandırarak pazar büyümesini hızlandıracaktır. 

Asya Pasifik’in ise yiyecek ve içecek, ambalaj, otomotiv, kağıt ve tekstil gibi çok çeşitli endüstrilerden renklendiricilere yüksek talep görmesi bekleniyor. Özellikle Güney Kore, Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerde talep yüksek olacaktır. Latin Amerika, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerine yönelik artan talep nedeniyle iyi bir büyüme sergileyecektir. Son olarak, Orta Doğu ve Afrika’da, genişleyen yiyecek ve içecek endüstrisinden benzersiz ambalajlara yönelik artan talep nedeniyle pazarın önümüzdeki yıllarda büyümesi muhtemeldir.

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/colorants-market-102328

Rekabetçi Peyzaj-

Kilit Oyuncular Yenilikçi Ürünleri Ortaya Çıkararak Rekabet Üstünlüğü Kazanmayı Amaçlıyor   

Pazar, halihazırda geniş tüketici tabanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için ürün tekliflerini genişletmeye çalışan çok sayıda işletmeden oluşmaktadır. Bu nedenle, piyasaya yeni renklendiriciler sunmak için araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütüyorlar. Aşağıda, sektördeki en son önemli gelişmelerden biri yer almaktadır:

 • Temmuz 2019 : Almanya merkezli bir kimya şirketi olan BASF, Colors & Effects® markası altında yeni pigment serisini piyasaya sürdü. Bunlar plastik endüstrisi içindir. Bu yeni ürünler, Sicopal® ürün serisine eklenen kırmızı ve siyahın yanı sıra Microlen® Piano Black ve iki yeni Lumina® Royal efekt pigmentinden oluşuyor. Bunlar zorlu ve geri dönüşümlü malzeme uygulamaları içindir.

İlgili gönderileri okuyun:

rushabadsule1995.medium.com/wax-market-growth-share-development-price-size-outlook-and-forecast2027-9ef12030e41b

app.box.com/s/jfm263hkaj78qnpxg7zki41eigx4ff44

imgur.com/gallery/mlMi2Gp

clearpassweb.ideas.aha.io/ideas/CPW-I-3998

bac.ideas.aha.io/ideas/BAC-I-2440

nethxt.mn.co/posts/18869629

ideas.engagio.com/ideas/ENGAGE-I-9517

printable-calendar.mn.co/posts/18871931

fromfostercaretoceo.mn.co/posts/18871683

Hakkımızda:  

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter