Küresel epoksi reçine E-44 pazar büyüklüğünün, tahmin döneminde otomobil ve uçak mühendisliğindeki artan talebi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgiler Fortune Business Insights™ tarafından “Epoxy Resin E-44 Market, 2021-2028 ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır . Genel pazar büyümesi, çeşitli son kullanıcı sektörlerinde epoksi reçinelerin uyarlanabilirliği ile destekleniyor. Örneğin, Aditya Birla Chemicals (Tayland) Limited, büyük seyreltme verimliliği, yüksek stabilite ile kapsamlı bir su bazlı epoksi reçineleri yelpazesi üretir ve çeşitli işlevlere sahiptir.

COVID-19 Etkisi-

COVID-19 geçen yıl piyasayı olumsuz etkiledi. Salgın nedeniyle birçok ülke karantinaya alındı. Tedarik zinciri kesintileri, iş durmaları ve işgücü kıtlıkları, boyalar ve kaplamalar, yapıştırıcılar ve sızdırmazlık malzemeleri, elektrik ve elektronik ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli endüstrileri etkiledi. Ancak önümüzdeki yıllarda durumun düzelmesi muhtemeldir.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/epoxy-resin-e-44-market-104304

segmentler-

Türüne göre, epoksi reçine E-44 pazarı tek bileşenli, iki bileşenli ve çok bileşenli olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulama bazında pazar, boyalar ve kaplamalar, kompozitler ve yapılar olarak ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Rapor, nitel ve nicel bilgi sağlamak için hem birincil hem de ikincil veri kaynaklarının önemli ölçüde kullanımını incelemektedir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra hükümet politikasını, pazar ortamını, rekabet ortamını, tarihsel verileri, mevcut pazar eğilimlerini, teknolojik yeniliği, gelişen teknolojileri ve bağlantılı endüstrilerdeki teknik ilerlemeyi araştırmayı içerir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Ulaşımda Artan Talep

Ulaşım sektöründen artan talebin, tahmin döneminde küresel epoksi reçine E-44 pazar büyümesini artırması bekleniyor. Epoksi reçine E-44 arabalarda, kamyonlarda, trenlerde ve motosikletlerde kullanılır. Katodik elektrot pozisyonu (CED) prosedürü, otomobillerin dışına epoksi kaplamalar uygulamak için kullanılır. Ayrıca, bu kaplamalar trenleri enkazdan korur, hizmet ömrünü uzatır ve toplam ağırlığın azaltılmasına yardımcı olur. Tokluk, güçlü yapışma ve kimyasal direnç gibi temel özellikleri nedeniyle, çeşitli tüketici ve endüstriyel uygulamalarda giderek daha popüler hale geliyorlar.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Büyümeyi Teşvik Etmek için Asya-Pasifik’teki İnşaat Faaliyetlerine Artan Odaklanma

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel epoksi reçine E-44 pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, inşaat endüstrilerinden gelen güçlü talep ve düşük maliyetli işçilik nedeniyle bölgedeki üretim üssüdür. Ayrıca Çin, ülkenin GSYİH’sının yarısından fazlasını oluşturan sanayi ve inşaat sektörleri ile Asya-Pasifik’teki en aktif yapı pazarlarından biridir.

Kuzey Amerika’nın pazarda önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. Bunun nedeni, havacılık endüstrisindeki ürüne yönelik artan taleptir. Ürün, daha düşük yakıt tüketimi ve daha iyi ekonomi ile sonuçlanan havacılık ve uzay endüstrisinde ağırlığın azaltılmasını sağlar.

Rekabetçi Peyzaj-

Üreticiler Gelişmiş Ürünler Sunmak İçin Ar-Ge Yatırımlarına Odaklanacak

Epoksi reçine E-44 pazarı, içinde faaliyet gösteren birkaç büyük şirketten oluşur. Pazar potansiyeli, Ar-Ge yatırımı, yeni pazar girişimleri, küresel mevcudiyet ve üretim sahaları ve altyapı sunulan ayrıntılar arasındadır. Bu şirketler, ürünlerinin gelişimini sağlamak için araştırma faaliyetlerine yatırım yapmaya odaklanıyor. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, pazardaki güçlerini korumak için organik ve inorganik büyüme stratejileri benimsiyor.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/epoxy-resin-e-44-market-104304

Sanayi Geliştirme-

Nisan 2017: Columbia merkezli bir kimya işletmesi olan Hexicon, EPI REZ reçinesi olarak adlandırılan yeni bir reçine markasının piyasaya sürülmesini başlattı. Bu epoksi reçineler, kaplama uygulamaları için ürün yelpazesini genişletmek amacıyla piyasaya sürüldü.

Küresel Pazarda Profili Bulunan Önemli Oyuncuların Listesi Epoksi Reçine E-44:

  • DowDuPont
  • BASF SE
  • Mitsui Kimyasalları
  • Henkel
  • Kukdo Kimya Ltd.

İlgili Mesajlar:

chopatti.com/newsfeed/134323?ft=my&fi=33327

www.skreebee.com/post/122950_agriculture-films-market-major-companies-operating-in-the-globally-by-2026-fort.html

wiwonder.com/post/134957_agriculture-films-market-environmental-concerns-to-motivate-growth-in-north-ame.html

degentevakana.com/users/view/15854/activity_id:109812

uconnect.ae/post/395098_agriculture-films-market-analysis-and-forecast-2019-2026-key-findings-regional.html

www.reusealways.com/post/115634_agriculture-films-market-overview-top-manufacturers-industry-growth-analysis-an.html

expressafrica.et/post/63205_agriculture-films-market-covered-players-abraniplastoy-armando-alvarez-basf-ber.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar