Küresel fludioxonil pazar büyüklüğünün, küresel olarak tarımsal faaliyetlerde önemli bir artış nedeniyle öngörülebilir gelecekte önemli bir büyüme göstermesi beklenmektedir. Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından ” Fludioxonil Market, 2021-2028 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır . Ürün esas olarak tarım sektöründe mantar önleyici ajan olarak kullanılmaktadır. Etkinliği, rhizoctonia, fusarium, botrytis cinerea ve alternaria dahil olmak üzere çeşitli mantarlarda gözlemlenebilir. Örneğin, UC tarım ve doğal kaynaklar, beş ana mahsulün buğday, pirinç, mısır, soya fasulyesi ve patates veriminin patojenler ve zararlılar nedeniyle her yıl yaklaşık %10 ila %40 arasında bir kayba uğradığını gösteren bir rapor yayınladı.

COVID-19 Etkisi

Büyümeyi Engelleyen Kilitleme Kısıtlamaları Nedeniyle Üretimleri Durdurdu

Koronavirüs salgını, çeşitli endüstrilerde büyük kayıplara neden olan önemli bir karantina dönemine neden oldu. Ayrıca, bu süre zarfında birçok sektör zorunlu olmayan olarak kategorize edildiğinden kapatıldı ve operasyonlar durduruldu. Fludioxonil gibi çeşitli mantar öldürücüler kimya endüstrisi kategorisine giriyor ve karantina sırasında arz ve talep açığıyla karşı karşıya kaldı. Ayrıca, lojistik sorunlar ve sınırların kapanması, hammadde tedarik açığına neden oldu. Bu durumda üretim oldukça düzensizdi ve karantina kısıtlamaları gevşetildiğinde normale dönmesi bekleniyor.

Örnek PDF Broşürü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fludioxonil-market-104189

Pazar Segmentasyonu

Tip bazında pazar, tip I, tip II ve tip III olarak bölümlere ayrılmıştır. Uygulamaya göre fludioxonil pazarı meyveler, sebzeler, tahıllar, süs bitkileri ve diğerlerine bölünmüştür. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapor, karlılık, tüm yapı ve ölçek hakkında bir fikir sunar. Ayrıca sürücüleri ve kısıtlamaları inceler ve fludioksonil için pazara yönelik tüm potansiyel tehditleri dikkate alır. Pazar bölümlerinin kritik analizi, tahmin analizi ve uzman görüşleri rapora stratejik olarak dahil edilir. Pazar uzmanları tarafından yürütülen araştırmaya bölgesel analiz, pazar bölümlendirme, sektör gelişmeleri ve kilit oyuncular dahil olmak üzere geniş bir veri yelpazesi dahildir.

Sürüş faktörü

Ürün Talebini Arttırmak İçin Nüfus Artışı Nedeniyle Artan Gıda Tüketimi

Dünya genelinde artan nüfus, gıda talebini artırıyor. Önümüzdeki yıllar, nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için büyük miktarda üretim gerektirecektir. Böyle bir durumda mantar enfeksiyonundan kaynaklanan kayıpların azaltılması çiftçiler için acil bir ihtiyaçtır. Ayrıca, çiftçilik teknolojisindeki ilerleme ve çiftçilerin farkındalığı, fludioxonil pazarının büyümesini teşvik ediyor. Koronavirüs enfeksiyonunun ortasında karantina sırasında, birkaç kişi hobi olarak bahçecilik yapmaya ve mikro yeşillik yetiştirmeye başladı. Karantina kaldırıldıktan sonra bile, birçok insan hala evden çalışıyor ve bu nedenle bahçecilikle uğraşıyor. Bunun önümüzdeki yıllarda pazar talebini artırması bekleniyor.

Bölgesel Görüşler

Kuzey Amerika’daki Teknolojik Gelişme, Pazar Büyümesine Yardımcı Oluyor

Kuzey Amerika’nın önümüzdeki yıllarda en büyük fludioxonil pazar payına sahip olması bekleniyor. Bu, bölgedeki tarım sektöründeki teknolojik ilerlemeden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, bu bölgedeki kapsamlı araştırma ve geliştirmenin yanı sıra büyük ölçekli çiftçilerin varlığının bölgedeki büyümeyi artırması bekleniyor.

Asya Pasifik’in öngörülebilir gelecekte önemli bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, bölgedeki ileri teknolojilerin artan şekilde benimsenmesidir. Ayrıca, Hindistan, Pakistan, Tayland, Endonezya ve diğerleri gibi belirli ülkelerin iklimi, büyük mahsuller için idealdir ve ürüne yönelik artan talebin başlıca nedenidir.

Rekabetçi Peyzaj

Pazar Rekabetini Yoğunlaştırmak için Kimya Endüstrilerinin Küresel Genişlemesi

Fludioxonil pazarının rekabet ortamı, BASF gibi önde gelen kimya şirketlerinden oluşmaktadır. Dünya çapında kimya endüstrilerinin hızlı teknolojik gelişimi ve genişlemesi, pazar rekabetini yoğunlaştırdı. Ayrıca, bu şirketlerin yenilikçi ürünleri piyasaya sürmek için yaptıkları araştırma ve geliştirmeye artan yatırımın, pazarın ilgisini çekmesine yardımcı olması bekleniyor. Ek olarak, çeşitli işbirlikleri, ortaklıklar, genişlemeler, ürün lansmanları ve diğerlerinin pazarın büyümesine yol açması bekleniyor.

Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • AgChemErişim
  • Syngenta
  • BASF
  • avcı
  • Rudong Zhongyi Kimya
  • Nanjing Bestgreen Kimyasal
  • Modern Kimya

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fludioxonil-market-104189

Diğer İlgili Raporları Görüntüle:

www.reusealways.com/read-blog/80718

medium.com/@ab730851/self-adhesive-labels-market-report-by-technology-industry-share-and-size-expansion-to-2027-9259e92cffc9

social.heyluu.com/read-blog/79413

degentevakana.com/users/view/21131/activity_id:109794

selfieoo.com/read-blog/65161

redsocialgoool.com/read-blog/37640

wiwonder.com/read-blog/27967

gab.com/akksh/posts/107620121968125774

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  | Facebook  | heyecan