Küresel iki tekerlekli madeni yağ pazar büyüklüğü, dünya çapında iki tekerlekli araçlara yönelik artan talep nedeniyle dinamik bir genişleme dönemine girmeye hazırlanıyor. Bu bilgiler, Fortune Business Insights™ tarafından hazırlanan “ Two-Wheeler Lubricants Market, 2021-2028 ” başlıklı bir raporda yer almaktadır.

Nüfusun çoğunluğu tarafından dünya genelinde iki tekerlekli araçların artan kullanımı nedeniyle iki tekerlekli yağlayıcılara artan bir talep olmuştur. İki tekerlekli motor yağının yakıt verimliliğini artırması, daha az yağ tüketimi, daha uzun yağ ve motor ömrü ve diğerleri gibi çeşitli faydaları vardır. Bu, bu pazarın büyümesini sağlayan önemli bir faktördür. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki insanların artan harcanabilir geliri ve iyileştirilmiş yaşam standartları, bu pazarın büyümesini hızlandırması öngörülen spor bisikletleri, motosikletler ve diğerleri gibi farklı iki tekerlekli araçlara olan talebin artmasıyla sonuçlandı.

Ancak, hava kirliliğini azaltmak için elektrikli araçların artan kullanımının bu pazarın büyümesini engellemesi bekleniyor.

COVID-19 Etkisi:

COVID-19 pandemisinin dünya çapında patlak vermesi, çok sayıda endüstrinin ve işletmenin kapanmasına neden oldu. Sokağa çıkma yasağı ve seyahat kısıtlamaları nedeniyle, çeşitli bölgelerde iki tekerlekli araçlara olan talep azalıyor. Sonuç olarak, iki tekerlekli madeni yağ pazarı bu pandemi sırasında ağır kayıplara uğradı ve bu pazardaki lider şirketler için zorluklar yarattı.

Pazar Segmentasyonu:

Ürün tipi bazında bu pazar motor yağı, süspansiyon yağı, fren yağı ve zincir yağı olarak ikiye ayrılmaktadır. Nihai kullanıma göre pazar, motosikletler ve skuterler olarak sınıflandırılır. Coğrafya açısından pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak kategorize edilmiştir.

Örnek bir PDF talep edin (COVID-19 Etki Analizi içerir):

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/two-wheeler-lubricants-market-104247

Öne Çıkanlar/Özet:

Bu rapor, pazarın çeşitli bölümlerinin ayrıntılı bir değerlendirmesinin yanı sıra pazar sürücülerinin, eğilimlerin ve kısıtlamaların derinlemesine bir analizini içerir. Buna ek olarak, piyasayı etkileyen bölgesel fırsatlara ilişkin değerli bilgiler de rapora dahil edildi ve ayrıca ana piyasa oyuncularının ve baskın stratejilerinin bütüncül bir incelemesi yapıldı.

 

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Piyasayı Artırmak İçin Dünya Çapında Artan Nüfus

Yıllar içinde dünya nüfusunda sürekli bir büyüme yaşanması, diğer araçlara kıyasla ekonomik bir ulaşım aracı olarak kullanılabilecek motosiklet ve scooterlara olan talebin artmasına neden oldu. Bu, bu pazarın büyümesine katkıda bulunan önemli bir faktör olarak hareket edebilir. Ayrıca, iki tekerlekli yağlayıcı, aracın bakım maliyetini düşürmeye yardımcı olur ve ayrıca motoru, dişlileri ve debriyajı koruyarak yüksek motor verimliliği sağlar. Bu, bu pazarın büyümesinden sorumlu olan bir diğer önemli faktördür.

 

Bölgesel Görüşler:

Asya Pasifik Pazar Büyümesini Artırmak için Motor Yağı Ürünlerine Artan Talep

Asya Pasifik bölgesinin, motosikletlerdeki motor yağı ürününe yönelik artan talep nedeniyle iki tekerlekli madeni yağ pazar payına hakim olması bekleniyor.

İngiltere, Almanya, İspanya ve diğerleri gibi ülkelerde otomotiv endüstrisinin hızlı büyümesi nedeniyle Avrupa’nın bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

Kuzey Amerika bölgesinin, scooterlarda artan fren ve süspansiyon yağı kullanımı nedeniyle bu pazarda makul bir hızda büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Artırmak için Kilit Oyuncular Tarafından Artan İki Tekerlekli Araç Üretimi

İki tekerlekli madeni yağ pazarının önde gelen şirketleri, bu pazarda çeşitli bölgelerde iki tekerlekli madeni yağ üretim kapasitelerini artırmaya odaklanıyor. Bu, kilit şirketlerin ticari faaliyetlerini genişletmelerini ve pazar konumlarını güçlendirmelerini sağlayacaktır.

Satın almadan önce soruşturma:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/two-wheeler-lubricants-market-104247

Sanayi Geliştirme:

Ağustos 2019: Shell madeni yağları, Honda iki tekerlekli araçlarla ortaklık kurdu. Bu ortaklık, Shell’in motosiklet yağı kategorisindeki işini genişletmeye yardımcı olacak.

İki Tekerlekli Yağlayıcılar Pazar Raporunda Kapsanan Önemli Oyuncuların Listesi:

 • HP Yağları
 • Nexton Yağları
 • Veedol Hindistan
 • Amsoil Inc.
 • Salasar İşletmeleri
 • Paras Madeni Yağlar Ltd.
 • VIP Petrol Ürünleri Ltd.
 • Nandan Petrokimya Ltd.
 • Bosch Sınırlı
 • Kabuk
 • BP Yağlayıcılar Pvt. Ltd.

 

İlgili Mesajlar:

www.skreebee.com/post/122904_geogrid-market-to-see-high-growth-in-upcoming-by-2027-fortune-business-insi.html

www.bhimchat.com/post/26346_geogrid-market-major-companies-operating-in-the-globally-by-2027-fortune-busines.html

wiwonder.com/post/134941_geogrid-market-büyüyen-number-of-health-bilinçli-consumers-around-the-world-by.html

degentevakana.com/users/view/15854/activity_id:109800

uconnect.ae/post/395038_geogrid-market-overview-top-manufacturers-industry-growth-analysis-and-forecast.html

www.reusealways.com/post/115595_geogrid-market-prospects-in-global-by-2027-fortune-business-insights-the-global.html

expressafrica.et/post/63168_geogrid-market-share-by-2027-fortune-business-insights-the-global-geogrid-market.html

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:
Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.
308, Supreme Headquarters,
Anket No. 36, Baner,
Pune-Bangalore Highway,
Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.
Telefon :
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta[email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin  | heyecan  | Bloglar