Küresel yetişkin inkontinans dokumasız yapıştırıcılar pazar büyüklüğünün, hijyen ürünlerine yönelik artan talep nedeniyle öngörülebilir gelecekte önemli bir büyüme sergilemesi bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından ” Yetişkin İnkontinans Non-woven Yapıştırıcılar Pazarı, 2021-2028 ” başlıklı raporunda yayınlanmaktadır . Yapıştırıcı esas olarak dokunmamış kumaşları bağlamak için kullanılır ve yetişkin bezleri ve hijyenik kadın bağlarında yaygın olarak kullanılır. Yetişkin bezleri, uzun ameliyatlar durumunda, ameliyat masasında inkontinansı ele almak için sağlık uzmanları tarafından da kullanılmaktadır.

COVID-19 Etkisi

Enfeksiyondaki Artış, Yüksek Geriatrik Demografi Ortasında Ürün Talebini Artırıyor

Koronavirüs, yaşlılar gibi bağışıklık sistemi zayıf olan insanlara saldırıyor. Bu, sağlık çalışanlarının inkontinans sorunları olan birçok insana bakım vermesiyle sonuçlandı. Bu nedenle, pazar aniden yetişkinlere yönelik inkontinans dokumasız yapıştırıcılar kullanan ürünlere yönelik yüksek bir talebe tanık oldu. Ayrıca, virüsten kurtulan geriatrik nüfus da yetişkin bezlerini benimsiyor. Bunun, öngörülebilir gelecekte ürüne olan talebi artırması bekleniyor.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/adult-incontinence-non-woven-adhesives-market-104150

Pazar Segmentasyonu

Türüne göre, yetişkinlere yönelik inkontinans dokumasız yapıştırıcılar pazarı, stirenik blok kopolimerler, amorf poli alfa-olefin ve etilen Vinil asetat olarak sınıflandırılır. Uygulamaya bağlı olarak pazar, sıcak eriyik ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neleri İçeriyor?

Rapordaki içgörüler, özgün sonuçlara varmak için birincil ve ikincil araştırmalara dayanmaktadır. Analiz, sektör genelindeki verilere dayanmaktadır ve piyasa tahminleri, kurum içi uzmanlarımız tarafından tahmin edilmektedir. Veriler çeşitli temellere göre sınıflandırılır ve her segment titizlikle incelenerek pazar dinamiklerine dayalı stratejiler belirlenir. Uzmanlarımız tarafından sağlanan vazgeçilmez rehberlik, pazara yeni girenler için faydalıdır. Kılavuz, iş önceliklerini, fiyatlandırmayı, öne çıkan iş modellerini, zorlukları, potansiyel iş genişletme fırsatlarını ve çok daha fazlasını içerir. Bu rapor sadece piyasaya yeni girenler veya iş sahipleri için değil, aynı zamanda bu üründeki yatırımcılar için de faydalıdır.

Sürüş faktörü

Menstrüasyon Gören Nüfusta Ürünlere Talebi Artırmak İçin Hükümet Girişimleri

Hükümetin kadın hijyeni konusundaki artan farkındalığı, hijyenik pedler ve yan ürünleri pazarını yönlendiriyor. Ayrıca, çeşitli hükümet girişimleri, yoksul kadın demografisi için hijyenik pedler dağıtıyor. Okullar ve diğer eğitim kurumları bile adet sağlığı ve hijyeni konusunda farkındalık yaratıyor. Bu faktörler, külot astarları ve hijyenik pedler gibi yetişkinlere yönelik inkontinans dokumasız yapıştırıcıları kullanan ürünlerin kullanım kültürünü önemli ölçüde telkin etmektedir.

Geriatrik nüfus arasında çeşitli kronik hastalıkların artan insidansı da ürün için artan talep yaratmaktadır. Hastaneler ve haneler, kullanım kolaylığı nedeniyle tek kullanımlık hijyen ürünlerine geçmektedir. Bunun yetişkin inkontinans dokumasız yapıştırıcılar pazar büyümesini yönlendirmesi bekleniyor.

Bölgesel Görüşler

Asya Pasifik’teki Büyük Üretim Üslerinin Varlığı Büyümeyi Artıracak

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük yetişkin inkontinans dokumasız yapıştırıcılar pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, ürünün üretimine ilişkin daha az katı düzenlemelerdir. Ayrıca kolay bulunabilen vasıflı ve vasıfsız işgücü de bu bölgeyi kazançlı bir üretim üssü haline getirmektedir.

Avrupa’nın da önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bunun nedeni, Avrupa Birliği tarafından bölgede gübrelenebilir kimyasalların üretilmesinin teşvik edilmesidir.

Rekabetçi Peyzaj

Pazar Oyuncuları, İşi Çekmek için Ürün Bilincine Artan Odaklanmayı Sergiliyor

Yetişkin inkontinans nonwoven yapıştırıcıları pazarındaki şirketlerin parçalı yapısı, önde gelen oyuncuların güçlü bir ayak izi kazanmaya odaklanmasına neden oluyor. Bu oyuncular, bölgesel ve küresel düzeyde iş genişletmeye odaklanmıştır. Bazıları, bileşiğin üretim verimliliğini artırmak için üretim teknolojisindeki gelişmelere yatırım yapıyor. Ürün lansmanları, genişleme, satın alma, ortaklık, teknolojik ilerleme ve diğerleri, pazarın temel eğilimleridir. Nihai kullanım endüstrilerinden daha fazla bileşik için artan talep, pazara yeni girenlerin bu endüstride iz bırakmaları için mükemmel bir fırsattır. Pandeminin etkisi bu şekilde bu piyasayı zarara uğratmak yerine teşvik etti.

Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

  • Henkel
  • B. Fuller
  • Arkema
  • Moresco Şirketi
  • Lohmann- Koester
  • Beardow ve Adams (Yapıştırıcılar) Ltd.
  • ADTEK Malezya
  • Colquimica Yapıştırıcılar
  • Savare Özel Yapıştırıcılar
  • Palmetto Yapıştırıcılar

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/adult-incontinence-non-woven-adhesives-market-104150

Diğer İlgili Raporları Görüntüle:

coub.com/stories/2606165-ceiling-tiles-market-size-share-and-2020-trends-analysis-industry-forecast-to-2028

akastars.com/read-blog/8764

www.youonline.online/post/1064178_the-global-ceiling-tiles-market-size-was-usd-6-19-billion-in-2020-the-market-is-projected-to-grow- 2021’de-at-a-cagr-of-7-6-during.html’de-2028’de-at-a-cagr-of-7-6-58-milyar-21-usd-10-97-milyar-in-usd’den

gab.com/akksh/posts/107620192825076309

wiwonder.com/read-blog/27968

redsocialgoool.com/read-blog/37647

selfieoo.com/read-blog/65165

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter