Küresel boya süblimasyon mürekkepleri pazar büyüklüğünün, artan kumaş uygulaması ve dünya çapında gelişmiş boya süblimasyon mürekkeplerine olan talebi artırması muhtemel olan Y kuşağı arasında artan özelleştirilmiş hediye eğilimi nedeniyle önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Fortune Business Insights, bu bilgiyi “Boya Süblimasyon Mürekkepleri Pazar Büyüklüğü, Pay & Endüstri Analizi, Ürün Tipine Göre (Su Bazlı, Yağ Bazlı), Uygulamaya Göre (Seramik, Metal, Kumaş, Plastik, Diğerleri), Son Kullanıma Göre (Endüstriyel, Ticari) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2027.”

Bir boya süblimasyon mürekkebi genellikle su gibi sıvı bir çözücü üzerinde süspanse edilmiş dağılmış bir boyadır. İlk olarak, istenen görüntüler, ısıya dayanıklı kaplanmış bir transfer kağıdı benimsenerek basılır ve daha sonra 180 ila 210 C (375 F) arasında değişen bir sıcaklıkta çalışan ısı presi sırasında bir polyester kumaşa aktarılır.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/dye-sublimation-inks-market-103374

 

Rapor Ne Sağlar?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin derinlemesine bir analizini sağlar. Rapor ayrıca, farklı bölgeleri kapsayan ve pazarın büyümesine katkıda bulunan bölgesel analize ilişkin içgörüler sağlıyor. Önde gelen şirketleri ve yeni ürünleri tanıtmak, ortaklıkları duyurmak ve pazar büyümesine daha fazla katkıda bulunmak için işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca araştırma analisti, 2020 ve 2027 yılları arasında pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi edinmek için PORTER’ın Beş Nokta analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

 

Büyümeyi Hızlandırmak için Kumaş Endüstrisinde Artan Benimseme

Boya süblimasyon mürekkepleri, öncelikle yüksek sıcaklıklarda polyester karışımları üzerindeki grafikleri aktarmak için kullanılır. Kişiye özel baskılı tişörtlere yönelik artan talep, dünya genelinde kumaş endüstrisine olan talebi artırıyor. Bu tür mürekkebin artan kumaş uygulamasının, dünya genelinde benimsenmesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor. Ayrıca, artan hediye eğilimi, önümüzdeki yıllarda küresel boya süblimasyon mürekkepleri pazarının büyümesini desteklemesi muhtemel olan kupalar, gömlekler ve tabaklar üzerinde özelleştirilmiş baskılara olan talebi artırıyor.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

 

Avrupa’da Seramik Ürünlere Artan Talebin Büyümeyi Artırması

Asya-Pasifik pazarının tahmin döneminde önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor. Bu, bölgedeki artan hediye trendi ile desteklenen kupa ve tabak baskılarında süblimasyon mürekkeplerinin giderek daha fazla benimsenmesi gibi faktörlere atfedilebilir.

Coğrafi olarak, Avrupa’nın önümüzdeki yıllarda küresel boya süblimasyon mürekkepleri pazarında önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. Bu, 2020 ve 2027 yılları arasında bölgede gelişmiş boya süblimasyon mürekkeplerinin benimsenmesini teşvik etmesi muhtemel ticari uygulamalara yönelik seramik ürünlere yönelik artan talebe atfedilebilir.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/dye-sublimation-inks-market-103374

 

REKABETÇİ PEYZAJ

 

Seçkin Şirketlerin Ürün Portföylerini Genişletecek ve Satış Gelirlerini Artıracak Tesis Genişletmesi

Küresel boya süblimasyon mürekkepleri pazarı, boya süblimasyon mürekkeplerine yönelik artan talebi karşılamak için tesislerini genişleterek hakimiyetlerini sürdürmeye çalışan küçük, orta ve büyük şirketlerden oluşmaktadır. Ek olarak, diğer kilit oyuncular tarafından rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmek için organik ve inorganik stratejilerin benimsenmesinin pazarın büyümesine katkıda bulunması beklenmektedir.

Sanayi Geliştirme:

 

 • Eylül 2019 – Seiko Epson Corporation, 64 inç boya süblimasyon yazıcıları olan SC-F9400 ve SC-F9400H’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirket, lansmanla birlikte küresel pazardaki yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor.

Kuru Süblimasyon Mürekkepleri Dünya Pazarında Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

 • MIMAKI HİNDİSTAN ÖZEL SINIRLI
 • Splashjet Baskı Teknolojileri
 • mürekkepJD
 • STS MÜREKKEPLERİ
 • Astha İşletmeleri
 • DuPont
 • alt tekstil
 • Boya Süblimasyon Malzemeleri
 • Hilord Kimya Şirketi
 • Aksiyom Amerika LLC.
 • Baskı Çözümü
 • InkTec Avrupa Ltd.
 • GSG A.Ş.

İlgili Mesajlar:

Polimer Köpük Pazar Büyüklüğü

Polimer Köpük Pazar Payı

Polimer Köpük Pazar Büyümesi

Polimer Köpük Pazar Tahmini

Polimer Köpük Pazar Analizi

Polimer Köpük Pazar Fırsatları

Polimer Köpük Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları