Fortune Business Insights’a göre, otomotiv sektöründen gelen artan talebin, tahmin döneminde pazarın büyümesini destekleyeceği tahmin ediliyor, hibrit hafif araçlara yönelik muazzam talebin pazarın hızlı bir şekilde genişlemesini sağlaması muhtemel.

Koronavirüs krizi, dünyadaki her endüstrinin tedarik zincirini bozdu. Bu sağlık acil durumunun dünya genelinde çeşitli sektörleri olumsuz etkilediğini anlıyoruz. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı virüse karşı mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Aşağı yukarı, hemen hemen her sektörün bu salgından etkilendiği tahmin ediliyor.

Örnek PDF Broşürünü Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/gaskets-and-seals-market-101723

Contalar ve contalar pazarına ilişkin rapor şunları içerir :

 • Anahtar endüstri trendleri
 • Büyük oyuncular tarafından benimsenen stratejiler
 • hakim bölgeler
 • Yetkili içgörüler

Pazar Sürücüsü :

Büyümeyi Desteklemek için Freudenberg Tarafından Yeni İletken Mühürlerin Lansmanı

Çok çeşitli sızdırmazlık teknolojilerinin önde gelen uzmanlarından ve tedarikçisi olan Freudenberg Sealing Technologies, yatak hasarını önlerken aynı zamanda yataklar ve miller arasında kalıcı bir elektrik bağlantısı sağlamak için yeni iletken keçelerin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Benzer şekilde, Haziran 2019’da Freudenberg Sealing Technologies, sektördeki güvenlik ve performans gereksinimlerini artırmak için havacılık endüstrisi için tasarlanmış yeni malzeme ve sızdırmazlık yeniliklerini tanıttı. Elektrikli hafif araçlardaki artan yeniliğin küresel pazar üzerinde muazzam bir etkisi olması bekleniyor. Ayrıca, elektrik ve elektronik segmentinin, artan elektronik talebi ve teknolojik ilerleme nedeniyle tahmin döneminde en büyük paya sahip olacağı tahmin edilmektedir.

Bununla birlikte, conta ve conta üretiminde hammadde fiyatlarındaki dalgalanmanın pazarın büyümesini engelleyeceği tahmin edilmektedir. Ayrıca, çevre korumayla ilgili hükümet düzenlemelerinin, öngörülebilir gelecekte pazarın büyümesini daha da kısıtlaması beklenmektedir.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/contalar-and-seals-market-101723

Bölgesel Analiz :

Avrupa’da Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Gelişen Havacılık ve Uzay Sanayii

Coğrafi olarak, conta ve conta pazarı Kuzey Amerika, Güney Latin Amerika, Asya-Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Asya-Pasifik’in tahmin döneminde en büyük paya sahip olacağı tahmin ediliyor. Bölgedeki büyüme, otomotiv sektöründen gelen yoğun talebe bağlanıyor. Hafif araçların imalatında metalik olmayan veya kompozit contalara olan talebin, pazarın sağlıklı büyümesini teşvik edeceği tahmin edilmektedir. Avrupa’nın, bölgedeki gelişen havacılık ve denizcilik ve demiryolu endüstrileri nedeniyle küresel pazardaki en büyük ikinci payı oluşturması bekleniyor. Kimyasal üretim endüstrisindeki yüksek conta ve conta talebinin önümüzdeki yıllarda pazarı artırması bekleniyor. Ticari araçlara yönelik artan talebin, Kuzey ve Latin Amerika’daki pazar için kazançlı fırsatlar yaratması muhtemeldir. Orta Doğu ve Afrika’nın, bölgedeki artan conta ve conta talebi nedeniyle hızlı bir büyüme oranı kaydetmesi bekleniyor.

Anahtar Geliştirme :

 • Nisan 2013 : Flowserve Corporation, Advanced Diamond Technologies, Inc. (ADT) ile mekanik salmastraları için elmas kaplı sert yüzeylerin geliştiricisi ve tedarikçisi olmak için bir anlaşma imzaladığını duyurdu.
 • Mayıs 2018: Federal-Mogul Güç Aktarma Organı, ticari araç dizel motorları için gaz sızdırmazlığını artıracak, ayrıca motor verimliliğini artıracak, sağlamlığı artıracak ve emisyonları azaltacak bir piston segmanı eLine™ piyasaya sürdü.

Rapor, Conta ve Keçe Pazarındaki Ana Şirketleri Listeliyor:

 • Flowserve Şirketi
 • Smiths Group PLC’si
 • Freudenberg Sealing Technologies Gmbh & Co. Kg
 • silah
 • Federal-Mogul Holdings Corporation
 • Datwyler Holding A.Ş.
 • SKF
 • Parker-Hannifin
 • Cooper Standardı
 • Dana Holding Şirketi
 • Technetics Group, Flexitallic

İlgili Haberleri Okuyun:

 

Yapı Kimyasalları Pazar Büyüklüğü, Brüt Marj, Eğilimler, Gelecek Talebi, Önde Gelen Oyuncuların Analizi ve 2029’a Kadar Tahmin

2029’a Kadar Yapı Kimyasalları Pazarı Temel Sürücüler, Kısıtlamalar, Sektör Büyüklüğü ve Payı, Fırsatlar, Eğilimler ve Tahminler

Yapı Kimyasalları Piyasa Verileri Mevcut ve Gelecek Eğilimler, Sektör Büyüklüğü, Pay, Gelir, 2029’a Kadar İş Büyüme Tahmini

Yapı Kimyasalları Pazarı Son Sektör Büyüklüğü, Büyüme, Pay, Talep, Eğilimler, Rekabet Ortamı ve 2029 Tahminleri

Yapı Kimyasalları Pazar Büyüklüğü, Görünüm, Coğrafi Segmentasyon, 2029’a Kadar İş Zorlukları ve Fırsatlar

Yapı Kimyasalları Pazar Büyüklüğü, Brüt Marj, Eğilimler, Gelecek Talebi, Önde Gelen Oyuncuların Analizi ve 2029’a Kadar Tahmin

2029’a Kadar Yapı Kimyasalları Pazarı Temel Sürücüler, Kısıtlamalar, Sektör Büyüklüğü ve Payı, Fırsatlar, Eğilimler ve Tahminler

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.        

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları