Küresel doğal mum emülsiyonu pazar büyüklüğünün, doğal kozmetik ürünlere artan talebin ve dünya çapında gelişmiş doğal mum emülsiyon ürünlerine olan talebi artıracak yükselen boya ve kaplama endüstrisinin desteğiyle ivme kazanması bekleniyor.

Doğal mum emülsiyonları, montan mumu, mikro kristal, bal mumu ve diğerleri gibi doğal kaynaklardan elde edilir. Bu mumlar cila, tekstil, baskı mürekkepleri ve diğer kişisel bakım ürünleri gibi çeşitli endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Sentetik kozmetik ürünlerin olumsuz etkilerine ilişkin artan farkındalık, yenilikçi doğal ürünlere olan talebi artırmaktadır. 

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/natural-wax-emulsion-market-103449

 

Rapor Neleri İçeriyor?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin ayrıntılı analizini içerir. Ek olarak, rapor, pazarın büyümesine katkıda bulunan farklı bölgeleri kapsayan bölgesel analizlere ilişkin görüşler sağlar. Pazarın büyümesine daha fazla katkıda bulunacak yeni ürünleri tanıtmak, ortaklıkları ve işbirliklerini duyurmak için önde gelen şirketleri ve onlar tarafından stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca, araştırma analisti, tahmin süresi boyunca pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi edinmek için PORTER’ın Beş Nokta Analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Pazar Büyümesini Beslemek için Doğal Kozmetik Ürünlere Artan Talep

Saç boyası, yapıştırıcılar ve bazı şampuanlar gibi kozmetik ürünlerinde formaldehit salgılayıcıların bulunmasının kansere neden olduğu ve bağışıklık sistemini ciddi şekilde etkilediği bilinmektedir. Bu nedenle, doğal kozmetiklere yönelik artan talebin, dünya genelinde gelişmiş doğal balmumu emülsiyonlarına olan talebi artırması bekleniyor. Ayrıca, gelişmiş ve gelişmekte olan ekonomilerdeki hızlı sanayileşme nedeniyle yükselen boya ve kaplama endüstrisinin, önümüzdeki yıllarda küresel doğal mum emülsiyonu pazarının büyümesi için iyiye işaret etmesi bekleniyor. 

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

 

Asya-Pasifik’te Stoke Talebine Hammadde Bolluğu

Tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in ön planda kalması ve önümüzdeki yıllarda küresel doğal mum emülsiyonu pazarında en üst sıralarda yer alması bekleniyor. Bu, bölgede yenilikçi doğal mum emülsiyon ürünlerinin benimsenmesini destekleyecek Çin ve Hindistan gibi ülkelerde bol miktarda hammadde ve uygun işçilik maliyetlerinin varlığına bağlanabilir.

2020 ve 2029 yılları arasında boya ve kaplama endüstrisinden mum emülsiyonlarına yönelik artan talep nedeniyle Avrupa pazarının önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. 

REKABETÇİ PEYZAJ

 

Büyük Şirketler Pazardaki Konumlarını Güçlendirmek İçin Yenilikçi Ürün Lansmanına Odaklanıyor

Doğal mum emülsiyonu için küresel pazar, yeni ürünler geliştirerek ve piyasaya sürerek ve portföylerini genişleterek hakimiyetlerini sürdürmeye çalışan büyük şirketlerin varlığı ile parçalanmıştır. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, küresel pazarda rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmek için işbirlikleri ve ortaklıklar gibi stratejiler benimsiyor. 

Sanayi Geliştirme:

 

  • Ocak 2021 – Ashland, saça güçlü tutuş, sertlik ve nem direnci sağlamaya yardımcı olan doğal bir şekillendirici polimer olan Styleze CSP’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şirkete göre, doğal balmumu emülsiyonu ürünü, artan doğal ürünler talebini karşılamak için Çin tarçını tohumlarından elde ediliyor.

 

Doğal Balmumu Emülsiyonu için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Şirketlerin Listesi:

  • BASF SE
  • Altana AG
  • Sasol Ltd.
  • Lubrizol Şirketi
  • ExxonMobil Şirketi
  • Wacker Kimya AG
  • Diğerleri

İlgili Haberleri Okuyun:

Polimer Köpük Pazar Büyüklüğü

Polimer Köpük Pazar Payı

Polimer Köpük Pazar Büyümesi

Polimer Köpük Pazar Tahmini

Polimer Köpük Pazar Analizi

Polimer Köpük Pazar Fırsatları

Polimer Köpük Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları