Fortune Business Insights™ , “ Face Primer Market, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, eğlence endüstrisinden artan yüz astarı talebi nedeniyle küresel yüz astarı pazar boyutunun üretken bir hızla büyümesi bekleniyor .

Günümüzde yüz astarı, makyaj, stil ve diğer amaçlar için geniş kullanımı nedeniyle özellikle eğlence ve film endüstrisinde önem kazanmıştır. Bu nedenle, tahmin döneminde bu pazarın büyümesini desteklemesi beklenen eğlence endüstrisinden yüz astarı için artan bir talep var. Ayrıca, yüz astarı makyaj için pürüzsüz bir temel oluşturmaya yardımcı olur, iltihaplanmayı ve kızarıklığı azaltır ve cildi nemlendirir. Dolayısıyla, bu pazarın büyümesine katkıda bulunan önemli bir nedendir.

Bununla birlikte, silikon veya mineral partiküller kullanılarak yapılan yüz astarları, bu pazarın büyümesini engelleyeceği öngörülen cilde zarar verebilir.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/face-primer-market-104680

COVID-19 Etkisi:

Yüz astarı talebi, COVID-19 salgını sırasında dünya çapında artan karantina kısıtlamaları nedeniyle endüstrileri kapalı kalmaya ve üretimlerini ve diğer faaliyetlerini durdurmaya zorladı. Bu nedenle, yüz astarı pazarının büyümesi devam eden COVID-19 salgını sırasında engellendi.

Öne Çıkanlar/Özet:

Rapor, piyasayı yönlendiren çeşitli faktörler ve eğilimler hakkında birincil, ikincil ve üçüncül kaynaklara dayalı bütünsel araştırmalar sunar. Bu rapor aynı zamanda kilit piyasa oyuncuları ve onların baskın büyüme stratejileri hakkında kapsamlı bir anlayış içermektedir. Bununla birlikte, rapor pazarın nüanslı bir bölümlendirmesini ve her bir bölümün kapsamlı bir analizini sunar. Son olarak, rapor, piyasanın gelecekteki görünümünü şekillendiren bölgesel gelişmelere ilişkin geniş tabanlı bir çalışmayı paylaşıyor.

Pazar Segmentasyonu:

Tip bazında bu pazar silikon bazlı ve su bazlı olarak sınıflandırılmaktadır. Ürüne göre, piyasa fondöten astarı, maskara astarı, göz kapağı astarı, dudak astarı ve diğerlerine ayrılmıştır. Coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporu Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/face-primer-market-104680

Sürücüler/Kısıtlamalar:

Piyasayı Canlandırmak İçin Kadınların Makyaj ve Stil İçin Artan Harcamaları

Tarz, makyaj ve yüz çekiciliğine yönelik artan ihtiyaçla birlikte, dünyadaki kadınların çoğunluğunun makyaj harcamalarında önemli bir artış oldu. Bu nedenle, televizyon ve film endüstrisinde çalışan kadınlardan yüz astarı için artan bir talep var. Bu nedenle, bu pazarın çeşitli bölgelerde büyümesini sağlayan çok önemli bir faktördür.

Bölgesel Görüşler:

Kuzey Amerika Pazarının Büyümesini Artırmak İçin Kozmetik ve Kişisel Bakım Harcamalarının Artması

Kuzey Amerika bölgesinin ABD ve Kanada gibi ülkelerde artan kozmetik ve kişisel bakım ürünleri nedeniyle yüz astarı pazar payına hakim olması bekleniyor.

Asya Pasifik bölgesinin Hindistan ve Çin gibi ülkelerde artan nüfus nedeniyle bu pazarda hızla büyümesi bekleniyor.

Avrupa’nın bu bölgedeki insanların artan harcanabilir geliri nedeniyle bu pazarda makul bir hızla büyümesi bekleniyor.

Rekabet Ortamı:

Rekabeti Yoğunlaştırmak için Kilit Oyuncular Arasında Stratejik İttifaklar

The leading companies in the face primer market are focusing on developing strategic partnerships with the companies in the chemicals and materials industries in order to increase their production capacities across various regions. This has resulted in the increasing competition among key companies which will help them to widen their business portfolio and broaden their market position.

Industry Development:

September 2020: Chanel expanded its Boy de Chanel collection of cosmetics. Joining the collection is fortifying gel moisturizer, which also functions as a foundation primer.

List of Key Players Covered in the Face Primer Market Report:

  • Smashbox cosmetics,
  • MAC cosmetics,
  • NYX cosmetics,
  • Chanel,
  • Avon,
  • Revlon,
  • Laura Mercier Cosmetics,
  • LVHM,

Inquire Before Buying This Report:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/face-primer-market-104680

İlgili Mesajlar:

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

 E-posta:  [email protected]

LinkedIn | Facebook | heyecan