Fortune Business Insights, ” Guar Gum Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Türe Göre (Gıda Derecesi, Endüstriyel Sınıf, İlaç Sınıfı), Uygulamaya Göre (Fırın ve Şekerleme, Süt Ürünleri, Soslar ve Soslar, Diğer İşlenmiş Gıdalar, İlaç, Kozmetik, Petrol ve Gaz, Diğer Gıda Dışı Sektörler (hayvan yemi, kağıt endüstrisi)) Diğer ve Bölgesel Tahmin , 2022-2029” Unlu mamullere yönelik artan talebin pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesi bekleniyor.

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı sektörler zorlanıyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Örnek PDF’yi Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/guar-gum-market-102272

Pazar Sürücüsü :

Muazzam Gelişime Yardımcı Olmak İçin Süt Ürünlerinin Artan Önemi    

Kozmetik, gıda, ilaç ve petrol ve gaz endüstrisinden artan talebin, tahmin döneminde guar sakızı pazarının büyümesini artırması bekleniyor. Unlu mamüller ve fırın karışımları, peynirler, kahvaltılık gevrekler, dondurmalar, peynir reçelleri, jöleler, çorbalar ve soslar gibi gıdalarda emülgatör ve sıkılaştırıcı madde olarak guar sakızının artan kullanımının, pazar için fırsatlar yaratması bekleniyor. Yoğurt, süt ve yarı katı peynirler gibi süt ürünlerinin artan öneminin pazarın büyümesini destekleyeceği tahmin edilmektedir. Guar gum’ın donmuş gıdalarda kristal oluşumunu azaltan özellikleri sayesinde, dondurulmuş gıdalara yönelik artan talebin pazara olumlu bir şekilde yansıyacağı tahmin ediliyor. Ayrıca, guar zamkının toksik olmayan ve biyolojik olarak parçalanabilen doğası gibi faydalarının, pazarın talebini artırması muhtemeldir. Yenilenebilir ve doğal bir kaynak olarak guar zamkının uygun maliyetli, glisemik indeksi düşük ve suda çözünür liflere sahip olması avantajları hakkında artan bilginin, pazarın büyümesini hızlandıracağı tahmin ediliyor. Viskoz çözeltiler veya jeller oluşturma kabiliyeti nedeniyle guar zamkının artan farmasötik uygulamalarının pazarın büyümesini desteklemesi beklenmektedir.

Guar’ın evcil hayvan mamalarında yüksek oranda kullanılması pazarın büyümesini destekleyecektir. Ancak guar tohumu fiyatlarındaki dalgalanmanın pazarın büyümesini yavaşlatması bekleniyor. Ayrıca, birçok bölgede guar üretimi için su kıtlığının pazarın büyümesi için kısıtlayıcı bir faktör olarak hareket edeceği tahmin edilmektedir. ve suda çözünür liflere sahip olması pazarın büyümesini hızlandıracağı tahmin ediliyor. Viskoz çözeltiler veya jeller oluşturma kabiliyeti nedeniyle guar zamkının artan farmasötik uygulamalarının pazarın büyümesini desteklemesi beklenmektedir. Guar’ın evcil hayvan mamalarında yüksek oranda kullanılması pazarın büyümesini destekleyecektir. Ancak guar tohumu fiyatlarındaki dalgalanmanın pazarın büyümesini yavaşlatması bekleniyor. Ayrıca, birçok bölgede guar üretimi için su kıtlığının pazarın büyümesi için kısıtlayıcı bir faktör olarak hareket edeceği tahmin edilmektedir. ve suda çözünür liflere sahip olması pazarın büyümesini hızlandıracağı tahmin ediliyor. Viskoz çözeltiler veya jeller oluşturma kabiliyeti nedeniyle guar zamkının artan farmasötik uygulamalarının pazarın büyümesini desteklemesi beklenmektedir. Guar’ın evcil hayvan mamalarında yüksek oranda kullanılması pazarın büyümesini destekleyecektir.

Ancak guar tohumu fiyatlarındaki dalgalanmanın pazarın büyümesini yavaşlatması bekleniyor. Ayrıca, birçok bölgede guar üretimi için su kıtlığının pazarın büyümesi için kısıtlayıcı bir faktör olarak hareket edeceği tahmin edilmektedir. guar tohumları fiyatlarındaki dalgalanmanın pazarın büyümesini yavaşlatması bekleniyor. Ayrıca, birçok bölgede guar üretimi için su kıtlığının pazarın büyümesi için kısıtlayıcı bir faktör olarak hareket edeceği tahmin edilmektedir. guar tohumları fiyatlarındaki dalgalanmanın pazarın büyümesini yavaşlatması bekleniyor. Ayrıca, birçok bölgede guar üretimi için su kıtlığının pazarın büyümesi için kısıtlayıcı bir faktör olarak hareket edeceği tahmin edilmektedir.

Bölgesel Analiz :

Petrol ve Gaz Endüstrisindeki Artış, Kuzey Amerika’da Pazarı İlerlemek İçin 

Kuzey Amerika’daki pazarın, ABD ve Kanada’daki petrol ve gaz endüstrisindeki artış nedeniyle tahmin döneminde önemli bir büyümeye tanık olması muhtemeldir. Petrol ve gaz endüstrisinde yeraltı şeylinin hidrolik kırılması için artan guar zamkı uygulamasının pazarın büyümesini teşvik edeceği tahmin edilmektedir. ABD’de artan guar gum ihracat ve ithalat faaliyetlerinin pazar için büyüme fırsatları yaratması bekleniyor. Tarım ve İşlenmiş Gıda Ürünleri İhracatını Geliştirme Kurumu’na göre, ABD 2018’de Hindistan’dan en büyük guar zamkı ithalatçısıydı. Avrupa’nın özellikle düşük yağlı ürünlere olan talep nedeniyle tahmin döneminde yüksek bir büyüme oranına tanık olması bekleniyor. Bölgedeki trans yağsız ürünler.

Anahtar Geliştirme :

Ocak 2019: Hintli bir şirket olan Vikas WSP, hindistan cevizi sütünü stabilize etmek için yeni bir guar sakızı ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Aralık 2016:  Westchester merkezli bir içerik sağlayıcısı olan Ingredion Incorporated, yiyecek ve içecek endüstrisi için gelişmiş doku sistemlerinin lideri ve tedarikçisi olan TIC Gums, Inc ile bir anlaşma imzaladı.

Rapor, Guar Gum Pazarındaki Ana Şirketleri Listeliyor: 

  • Hindistan Glikoller Ltd.
  • Vikas WSP
  • Rama sakızı endüstrileri
  • Dabur Hindistan Ltd, Ingredion, Inc.
  • Hindustan Sakızları ve Kimyasalları Ltd.
  • TIC Sakızları, Inc.
  • beslenme
  • AEP Kolloidleri
  • Shree Hindistan Çin Sakızları Pvt Ltd.

Özelleştirilmiş PDF Alın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/guar-gum-market-102272

Hakkımızda:
Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:
Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9th Floor, Icon Tower, Baner –
Mahalunge Road, Baner, Pune-411045,
Maharashtra, Hindistan.
Telefon:
ABD: +1 424 253 0390
İngiltere: +44 2071 939123
APAC: +91 744 740 1245
E-posta: [email protected]