Küresel hidrofobik perlit yalıtım levhası pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda dik bir büyümeye tanık olması bekleniyor. İnşaat sektörü hidrofobik perlitten yararlanmaktadır. Son derece su fobisi olan bir üründür ve duvarlarda ve çatılarda su yalıtımı için yaygın olarak kullanılmaktadır. Fortune Business Insights™ , bu bilgiyi “Hidrofobik Perlit Yalıtım Levhası Pazarı, 2022-2029” başlıklı bir sonraki raporda sundu .

Hidrofobik yalıtım, su tutma kapasitesi nedeniyle yapısal korozyonu önleyebilir. Uygun maliyetli bir inşaat malzemesidir ve dünya çapında artan inşaat faaliyetlerinin pazar büyümesini artırması beklenmektedir.

COVID-19 Etkisi-

Pandemi, çeşitli endüstrilerin ve pazarların büyümesini durdurdu. Tecritler, sosyal mesafe normları ve sokağa çıkma yasakları üretim seviyelerini düşürdü ve küresel tedarik zinciri ağlarını bozdu. İnşaat faaliyetleri, mevcut işgücünün düşük olması ve salgını durdurmak için uygulanan hükümet kısıtlamaları nedeniyle etkilendi. İnşaat ve üretim sektörlerinde çalışanlar istihdam için mücadele ediyor. Piyasa şu anda pandeminin neden olduğu belirsizlik ve rahatsızlıklar nedeniyle ürüne yönelik azalan talep yaşıyor. Ancak, pazarın pandemi sonrası dik bir ivme kazanması bekleniyor.

Bu Araştırma Raporunun Özetine Göz Atın

www.fortunebusinessinsights.com/hydrophobic-perlite-insulation-board-market-104117

segmentasyon-

Uygulama bazında pazar, inşaat (ticari, endüstriyel ve konut) ve diğerlerine (kazan, soğuk hava deposu vb.) ayrılır. Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika olarak sınıflandırılmıştır.

Rapor Kapsamı-

 • Rapor, pazar eğilimlerini ve pazardaki son gelişmeleri vurgular.
 • Rapor, yatırım fırsatları hakkında önemli bilgiler sunuyor.
 • Rapor, rekabet ortamını ve piyasada faaliyet gösteren şirketlerin profillerini vurgulamaktadır.
 • Rapor, COVID-19 pandemisinin etkisini analiz ediyor.
 • Rapor, ayrıntılı bir bölgesel ve ülke düzeyinde analiz içermektedir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

İnşaat Faaliyetlerinin Pazar Büyümesini Artıracak Şekilde Genişletilmesi

Artan kentleşme, dünya çapında inşaat faaliyetlerini körüklüyor. Çin ve Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerdeki hızlı kentleşme, hidrofobik yalıtım talebini artırıyor. Artan kişisel harcanabilir gelir, hidrofobik perlit yalıtım levhası pazarının büyümesini sağlayan bir başka faktördür. Ek olarak, ürün mükemmel yalıtım sağlar ve inşaat sektörü, sıcak veya nemli sıcaklıklara sahip bölgelerde uygulanmasından yararlanır.

Dünya çapında hızla büyüyen inşaat faaliyetlerinin pazar büyümesini desteklemesi bekleniyor.

Bununla birlikte, hidrofobik perlitin istikrarsız fiyatlarının pazar büyümesine engel teşkil etmesi muhtemeldir.

Örnek PDF Broşürü Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hidrofobik-perlite-insulation-board-market-104117

Bölgesel Görüşler-

Asya Pasifik Küresel Pazara Hakim Olacak

Örnek teşkil eden dayanıklılık, basınç dayanımı ve uzun ürün ömrü, hidrofobik perlit levhaları zorlu ortamlar için ideal hale getirir. Asya Pasifik, dünya genelinde en yüksek ürün talebini yaşıyor ve küresel hidrofobik perlit yalıtım levhası pazar payında baskın hale gelmesi muhtemel. Hindistan ve Çin gibi büyüyen ekonomilerde hızlı kentleşme ve artan inşaat faaliyetlerinin önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini artırması bekleniyor.

North America is anticipated to rank second in the global market. This is attributable to the presence of the sturdy construction industry.The inherent benefits like high water resistance, extremely low molecular weight, and sound thermal insulation boost the production application in the construction industry. The rapidly expanding construction industry is expected to help Europe witness substantial growth in the forthcoming years.

The Middle East & Africa is expected to gain growth stimulus due to rising product application for thermal insulation in construction activities.The growing residential and commercial sector is likely to help Latin America experience moderate growth in the forthcoming years.

Competitive Landscape-

Key Players Launch New Products to Reinforce their Industry Stance

The market comprises major payers operating at global and regional levels. The major players are focusing on improving production technologies and introducing new advancements in the market. They are also focusing on launching new products and adopting inorganic growth strategies such as expansion, mergers & acquisitions, partnerships, etc. For instance, in April 2019,CemetQ launched new surface-treated perlite for cavity wall insulation. Introduced as ‘PerlFill.’ The surface-treated perlite provides a swift and effective, non-flammable, and lightweight insulating fill for cavity walls.

Key Players Operating in the Global Hydrophobic Perlite Insulation Board Market are:

 • Insul-Flow
 • ConDeck
 • Imerys Minerals
 • Allied Building Products
 • Moy Materials
 • Johns Manville
 • Langfang Chao Chen Insulation Materias
 • GAF
 • Dalian Ming Yuan Quan
 • BuildSite
 • Fransyl
 • Hengyuan Mining

Inquiry Before Buying

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/hydrophobic-perlite-insulation-board-market-104117

Related Posts:

www.bizwireexpress.com/GlobeNewswire.php?page=2

pr.gritdaily.com/?&provider=GBNW&page=3

pr.gritdaily.com/?&provider=GBNW&page=5

pr.gritdaily.com/?&provider=GBNW&page=1

www.einpresswire.com/article/570287720/dyes-and-pigments-market-expected-to-reach-usd-56-1-billion-by-2029-dyes-and-pigments-industry-exhibiting-a-cagr-of-4-9-during-forecast-period

companies.einnews.com/pr_news/570287720/dyes-and-pigments-market-expected-to-reach-usd-56-1-billion-by-2029-dyes-and-pigments-industry-exhibiting-a-cagr-of-4-9-during-forecast-period

www.bizwireexpress.com/showstoryGNW.php?storyid=383065

business.einnews.com/pr_news/570287720/dyes-and-pigments-market-expected-to-reach-usd-56-1-billion-by-2029-dyes-and-pigments-industry-exhibiting-a-cagr-of-4-9-during-forecast-period

marketing.einnews.com/pr_news/570287720/dyes-and-pigments-market-expected-to-reach-usd-56-1-billion-by-2029-dyes-and-pigments-industry-exhibiting-a-cagr-of-4-9-during-forecast-period

realityshows.einnews.com/pr_news/570287720/dyes-and-pigments-market-expected-to-reach-usd-56-1-billion-by-2029-dyes-and-pigments-industry-exhibiting-a-cagr-of-4-9-during-forecast-period

About Us:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

308, Yüksek Karargah,

Anket No. 36, Baner,

Pune-Bangalore Otoyolu,

Pune – 411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD:+1 424 253 0390

İngiltere : +44 2071 939123

APAC : +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn | Facebook | heyecan