Fortune Business Insights  , “ Türlere Göre (Birincil İşlenmiş, İkincil İşlenmiş), Uygulamaya Göre Dökme Gıda Malzemeleri Pazar Büyüklüğü, Payı ve Küresel EğilimFırınlar, Atıştırmalıklar ve Çerezler, Şekerlemeler, Hazır Yemekler) Ve 2029’a Kadar Coğrafya Tahmini.” Sağlıklı yiyecek ve içecek tüketimi konusunda artan tüketici bilinci, küresel toplu gıda bileşenleri pazarı için büyümeyi teşvik ediyor.

Sağlık Bilincine Sahip Tüketicilerden Gelen Artan Talep Pazarın Büyümesine Katkı Sağlayacak

Dökme gıda bileşenleri, ağırlıklı olarak tüketime hazır gıda maddelerinin, işlenmiş gıdaların ve paketlenmiş gıdaların üretiminde kullanılan gıda bileşenleridir. Dökme gıda bileşenleri, farklı uygulamalar için genellikle işlenmiş formda ve işlenmemiş formda bulunur. Tüketici tercihlerindeki ve yeme alışkanlıklarındaki artan değişim, küresel toplu gıda bileşenleri pazarının büyümesini teşvik ediyor. Asya Pasifik’in gelişmekte olan ülkelerinde batı yeme alışkanlıklarının kabulü de pazar büyümesini hızlandırıyor. Atıştırmalık ve şekerleme ürünlerine yönelik artan talebin, tahmin döneminde küresel toplu gıda bileşenleri pazarı üzerinde olumlu bir etkisi olması bekleniyor. Ayrıca, artan sağlık bilincine sahip tüketiciler nedeniyle, dökme gıda bileşenleri pazarının önümüzdeki yıl yüksek talep görmesi bekleniyor. Yine de, işlenmiş ve yemeye hazır yemeklerin yüksek maliyeti, küresel pazarın büyümesini kısıtlıyor. İşlenmiş gıdanın kırılgan doğasının, önümüzdeki yıl küresel toplu gıda bileşenleri pazarının büyümesini daha da kısıtlaması bekleniyor.

Örnek Rapor İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/bulk-food-ingredients-market-100536

 

Firmaların Pazara Yardımcı Yeni Ürün Lansmanları

Küresel dökme gıda bileşenleri pazarındaki lider şirketler, ürünleri piyasaya sürüyor, satın almalar ve birleşme faaliyetleri yürütüyor ve bu da küresel toplu gıda bileşenleri pazarının büyümesini sağlıyor. Örneğin, Tate & Lyle Plc, iki yeni hazır nişasta ürünü, CLARIA Instant 360 ve 340 ekleyerek CLARIA Functional Clean-Label nişasta hattının genişletildiğini duyurdu.

Küresel toplu gıda bileşenleri pazarı, tür bazında ikincil işlenmiş ve birincil işlenmiş toplu gıda bileşenleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Yukarıda bahsedilen bölümler ayrıca tohumlar ve baharatlar, şifalı otlar ve tahıllar, bitkisel yağlar, kabuklu yemişler, kuru meyveler ve diğerleri olarak alt bölümlere ayrılmıştır. baharatlar ve bitki segmentinin, maksimum sağlık yararına sahip bileşenlere yönelik artan tüketici talebi nedeniyle, tahmin süresi boyunca hızlı bir şekilde büyümesi öngörülmektedir. Küresel toplu gıda bileşenleri pazarı, fırıncılık, atıştırmalıklar ve sürülebilir ürünler, şekerlemeler ve yemeye hazır yemekler olarak bölümlere ayrılmıştır. Ürünün kolaylık ve kolaylık faktörü nedeniyle tüketicinin hazır gıdalara yöneliminin artmasıyla hazır yemek segmentinin pazardan maksimum pay alması beklenmektedir. Meşgul ve meşgul insanlarla birlikte insanların artan harcanabilir geliri

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/bulk-food-ingredients-market-100536

Asya-Pasifik Küresel Pazara Hakim Olacak

Coğrafi olarak, küresel toplu gıda bileşenleri pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Asya Pasifik’in bölgedeki artan çalışan sayısı nedeniyle tahmin döneminde dikkate değer bir oranda büyümesi bekleniyor. Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan ülkelerde hızla artan nüfus ile birlikte bölgede artan harcanabilir gelirin küresel gıda bileşenleri pazarına olumlu katkı sağlayacağı öngörülmektedir. Ayrıca, yemeye hazır yemeklere ve işlenmiş gıdalara yönelik artan talep ve hızlı kentleşme, tahmin döneminde toplu gıda bileşenleri pazarının büyümesini de hızlandırıyor.

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter