Fortune Business Insights, elektrikli ve hibrit araçlara yönelik artan talebin pazarın sağlıklı büyümesini desteklemesinin beklendiğini belirtiyor . Emprenye Vernik), Uygulamaya Göre (Motorlar, Transformatörler, Elektrikli aletler, Otomobiller, Diğerleri) ve Bölgesel Tahmin, 2020-2028.” Büyük şirketler tarafından artan yakıt verimli elektronik araçların (EV) üretiminin küresel pazar üzerinde muazzam bir etkisi olabilir.

Elektrikli araç pazarı, hayati gerçeklere ve rakamlara ışık tutarken, sektöre ilişkin kapsamlı bir çalışmayı vurgulamaktadır. Ayrıca baskın bölgeler, hükümetler ve şirketler tarafından benimsenen politikalar hakkında bilgilendirici veriler sunar. Ayrıca, geleceğe yönelik öngörülerle birlikte piyasaya kısa bir genel bakış sağlamak. Rapor ayrıca büyüme sergileyen kilit faktörleri de kapsıyor. Ayrıca COVID-19 etkisi de raporda ele alınmaktadır.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/elektrik-izolasyon-vernik-for-motor-vehicle-market-103146

 

Pazar Sürücüsü :

Dainichiseika’nın Vernik İşini Hitachi Chemical tarafından Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Satın Alma

Ayrıca, otomotiv motorlarında ısı ve Otomatik Şanzıman Sıvısı (ATF) direnci için artan yalıtkan vernik kullanımının, tahmin süresi boyunca pazarın büyümesini daha da hızlandırması bekleniyor. Elektrik yalıtım verniği, emprenye işlemine bağlı olarak birincil veya ikincil bir yalıtım türüdür. Tüketicilerin çoğu emaye telleri tercih etmekte ve daha çok motorlarda, jeneratörlerde, transformatörlerde ve elektromanyetik prensiple çalışan sensör, transformatör, motor, jeneratör gibi elektrikli cihazlarda kullanılmaktadır. Böylece, OEM’ler tarafından emaye tellerin artan kullanımı, pazarın sağlıklı büyümesini destekleyebilir.

Hitachi Chemical, yarı iletken ve ekranla ilgili malzemeler, baskılı elektrik panoları, bakır kaplı laminatlar, ışığa duyarlı kuru filmler, fonksiyonel polimerik malzemeler, yapışkan filmler, karbon ürünleri, seramikler ve otomotiv dahil olmak üzere geniş kapsamlı ürünlerle uğraşan büyük bir kimyasal üreticisidir. ilgili ürün, ürün portföyünü geliştirmek ve işini uluslararası alanda genişletmek amacıyla Dainichiseika’nın üstün vernik teknolojilerine sahip Vernik işini satın aldığını duyurdu. Ayrıca, yakıt tasarruflu elektronik araçlara (EV) ve hibrit elektrikli araçlara (HEV) yönelik artan talep, tahmin döneminde pazar üzerinde mükemmel bir etkiye sahip olabilir.

Bununla birlikte, yanlış vernik seçimi, termal bozulma ve yalıtım arızalarına neden olarak pazarın büyümesini engeller.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/elektrik-izolasyon-vernik-for-motor-vehicle-market-103146

 

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik’te Büyümeyi Artıracak Seçkin OEM’lerin Varlığı

Coğrafi olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür. Asya Pasifik’teki pazarın, Çin, Hindistan, Tayvan, Japonya ve Güney Kore’deki çok sayıda elektrikli ekipman üreticisinin varlığı nedeniyle en büyük paya sahip olması bekleniyor. Kuzey Amerika’nın elektrik ve elektronik sektöründeki kapsamlı Ar-Ge sayesinde tahmin döneminde radikal bir şekilde genişlemesi bekleniyor. Almanya, İtalya ve diğer Avrupa ülkelerinde artan mobil üretim şirketlerinin bölgedeki pazarın hızla genişlemesini sağlaması muhtemeldir. Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’daki pazarın, bölgelerde gelişen otomotiv endüstrisi nedeniyle tahmin döneminde istikrarlı bir büyüme oranı sergilemesi bekleniyor.

Anahtar Geliştirme :

Ağustos 2019 : Axalta Coatings, Michigan’daki Elektrikli ve Hibrit Araç Teknolojileri Fuarı’nda geniş sıvı ve toz boya yelpazesini sergiledi.

Rapor, Motorlu Araçlar Pazarı için Elektrik Yalıtım Vernikinde Bulunan Kilit Şirketleri Listeliyor:

  • Hitachi Kimya
  • Kyocera
  • Axalta
  • Nitto
  • önemli
  • Diğerleri

İlgili Mesajlar:

Polimer Köpük Pazar Büyüklüğü

Polimer Köpük Pazar Payı

Polimer Köpük Pazar Büyümesi

Polimer Köpük Pazar Tahmini

Polimer Köpük Pazar Analizi

Polimer Köpük Pazar Fırsatları

Polimer Köpük Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları