Küresel tahıl odaklı elektrikli çelik pazar büyüklüğünün, öngörülebilir gelecekte önemli bir büyüme yaşayacağı tahmin ediliyor. Bu bilgi Fortune Business Insights tarafından ” Tahıl Odaklı Elektrikli Çelik Pazarı, 2021-2029 ” başlıklı raporunda yayınlanmıştır . Demir-silikon alaşımları, düşük çekirdek kaybıyla birlikte verimli ve ekonomik elektrik kanalları sağlamak için kullanılır. Enerji tasarrufu için iletim hatlarında yoğun olarak kullanılırlar. Ayrıca, yüksek performanslı jeneratörler, elektrik tasarrufu sağlayan verimli iletkenlik sağlamak için bu tür çelikleri de kullanır. Bu, ürünün çeşitli endüstriyel uygulamalarda benimsenmesiyle sonuçlanmıştır.

Örnek PDF Broşürünü Alın:-

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/grain-Oriented-electrical-steel-market-104116

 

Pazar Segmentasyonu

Türüne bağlı olarak, tane yönelimli elektrikli çelik pazarı, geleneksel, yüksek manyetik mukavemet, alan iyileştirme ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Uygulama bazında pazar, trafo, jeneratör, elektrik motoru ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Coğrafyaya dayalı olarak, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neleri İçeriyor?

Tahıl odaklı elektrikli çelik pazarının raporu, karlılık, tüm yapı ve ölçek hakkında bir fikir veriyor. Ayrıca sürücüleri ve kısıtlamaları inceler ve pazara yönelik tüm potansiyel tehditleri dikkate alır. Pazar bölümlerinin kritik analizi, tahmin analizi ve uzman görüşleri rapora stratejik olarak dahil edilir. Pazar uzmanları tarafından yürütülen araştırmaya bölgesel analiz, pazar bölümlendirme, sektör gelişmeleri ve kilit oyuncular dahil olmak üzere geniş bir veri yelpazesi dahildir.

Sürüş faktörü

Talebi Artırmak İçin Ürünün Enerji Verimliliği

Elektrik güç regülatörlerinde, trafo kayıplarını azaltırken enerji verimliliğini artırmaya odaklanmak için artan araştırmalar, endüstrinin ana itici güçlerinden biridir. Çeşitli endüstrilerde artan tüketim, düşük maliyetli olmakla birlikte yüksek talep görmektedir. Hindistan ve Çin gibi imalat sanayi üsleri ürünü yoğun bir şekilde tüketiyor ve tahıl odaklı elektrikli çelik pazarının büyümesine katkıda bulunuyor.

Ayrıca, dünya genelinde çeşitli hükümetler çevre dostu olmayı teşvik etmek için ekonomik politikalar uygulamaktadır. Bu ürünün kullanımı karbon emisyonlarını önemli ölçüde azaltır ve daha verimli olması talebi önemli ölçüde artırır.

Özelleştirme isteyin:

 

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/grain-Oriented-electrical-steel-market-104116

 

Bölgesel Görüşler

Büyümeye Yardımcı Olmak İçin Başlıca Üretim Üslerine Göre Tüketim

Asya Pasifik’in önümüzdeki yıllarda tahıl odaklı önemli bir elektrikli çelik pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni, küresel olarak büyük üretim üsleri olan Hindistan ve Çin’den gelen yüksek tüketimdir. Bölgedeki uygun fiyatlı işgücü ve hammaddelerin mevcudiyeti de burada elde edilen artan geliri teşvik ediyor.

Kuzey Amerika’nın yakın gelecekte önemli bir pazar payına sahip olması bekleniyor. Bunun nedeni elektrik sektöründeki artan yatırımdır. Örneğin, 2019’da Kuzey Amerika bölgesi, tel ve kablo pazarında 29 milyar ABD dolarını oluşturdu. Ayrıca, bu bölgedeki ekonomik gelişmenin, elektrik sektörünün büyümesiyle birlikte bölgedeki ürün satışlarını artırması bekleniyor.

Rekabetçi Peyzaj

Seçkin Şirketler Pazar Rekabetini Yoğunlaştırmak için İleri Teknolojiye Yatırım Yapıyor

Tahıl odaklı elektrik çeliği pazarındaki şirketlerin parçalı yapısı, yalnızca birkaç önde gelen oyuncu ile sonuçlanıyor. Bu oyuncular, bölgesel ve küresel düzeyde iş genişletmeye odaklanmıştır. Bazıları çeliğin üretim verimliliğini artırmak için üretim teknolojisindeki gelişmelere yatırım yapıyor. Ürün lansmanları, genişleme, satın alma, ortaklık, teknolojik ilerleme ve diğerleri pazarın ana eğilimleridir.

 

Pazarda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi:

 

  • ArcelorMittal
  • POSKO
  • Baosteel Co., Ltd.
  • Nippon Steel & Sumitomo Metal Şirketi
  • AK Çelik A.Ş.
  • Hindistan Limited Çelik Kurumu
  • Tata Çelik Limited
  • Amerika Birleşik Devletleri Çelik Şirketi
  • Ansteel Grup Şirketi

İlgili Mesajlar:

Sentetik Kauçuk Pazar Büyüklüğü

Sentetik Kauçuk Pazar Payı

Sentetik Kauçuk Pazar Büyümesi

Sentetik Kauçuk Pazar Tahmini

Sentetik Kauçuk Pazar Analizi

Aseton Pazar Fırsatları

Aseton Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bizimle iletişime geçin:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları