Fortune Business Insights™ , “ Transformer Core Market, 2022-2029 ” başlıklı raporunda, küresel trafo çekirdek pazar büyüklüğünün, dünya çapında artan elektrik üretimi nedeniyle üretken bir hızla büyümesi bekleniyor .

Dünya çapında güç tüketimi benzeri görülmemiş bir hızla artıyor ve önümüzdeki birkaç on yılda hızlanacak. ABD Çevre Koruma Ajansı’na (EIA) göre, 2018 ile 2050 yılları arasında başta gelişmekte olan ekonomiler olmak üzere küresel enerji tüketimi %50 artacak. Elektrik ve enerji talebindeki meteorik artış, dünya çapında elektrik üretiminde hızlı bir büyümeye neden oldu ve öngörülebilir gelecekte bu yolda devam edecek. Örneğin Dünya Enerji Konseyi, 2050 yılına kadar küresel elektrik üretiminin %123 ile %150 arasında artacağını tahmin ediyor. Bu nedenle, elektriğe olan muazzam talep, şebekeyi stabilize etmek ve gücü güvenli ve emniyetli bir şekilde dağıtmak için gerekli olan trafo çekirdeği gibi temel güç yönetimi araçlarına olan ihtiyacı artırdı.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/transformer-core-market-103970

segmentasyon

Transformatör tipi açısından pazar, güç transformatörleri, dağıtım transformatörleri, izolasyon transformatörleri, oto transformatörler ve diğerleri olarak sınıflandırılır. Uygulamaya bağlı olarak, pazar güç, elektronik, güç iletimi ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Coğrafyaya göre, pazar Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Raporun Önemli Noktaları

Rapor, tüm pazar segmentlerinin bütünsel bir değerlendirmesini sunar ve pazar sürücülerinin, eğilimlerin, kısıtlamaların ve fırsatların derinlemesine bir analizini sunar. Buna ek olarak, rapor, pazarı şekillendiren bölgesel dinamiklere ilişkin somut bilgiler içermenin yanı sıra, kilit pazar oyuncularının profillerinin ve stratejilerinin ayrıntılı bir incelemesini de içeriyor.

Sürüş faktörü

Pazarı Güçlendirmek için Çevre Dostu Transformatörlerin Tanıtımı

Enerji üretimi ve dağıtımı süreçleri, uzun vadede çevreye zararlı olabilecek büyük ve ağır makine ve ekipman gerektirir. Bu tür olasılıklardan kaynaklanan korkuları gidermek için, enerji şirketleri artık çevre dostu trafo çekirdekleri ve ilgili altyapıyı geliştirmeye ve kurmaya odaklanıyor. Bu makineler, geleneksel transformatörlere göre belirgin avantajlar sunar. Örneğin, çevre dostu transformatörler, toksik olmayan ve üretim sürecinde emisyonların azaltılmasını sağlayan ester yağı gibi biyolojik olarak parçalanabilen malzemeler kullanılarak yapılır. Ayrıca, biyo-bazlı bileşenler kullanan transformatörlerin üretimi, daha sessiz çalışmayı sağlayarak, onları yoğun insan yerleşimlerinde veya okullar ve hastaneler gibi hassas alanlarda konuşlandırılabilir hale getirir. Bu nedenle, bu tür güç ekipmanlarının tanıtımı,

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/transformer-core-market-103970

Bölgesel Görüşler

Büyüyen İmalat Sektörü, Asya Pasifik’teki Pazarı Güçlendirecek

Asya Pasifik’in, özellikle Hindistan ve Vietnam gibi ülkelerde, bölgenin imalat sektörünün hızlı büyümesi ve genişlemesi nedeniyle, tahmin sırasında trafo çekirdek pazar payına hakim olması bekleniyor. Üretim operasyonları, gelişmiş altyapı ve makinelerin benimsenmesini gerektiren istikrarlı ve kesintisiz bir güç kaynağı gerektirir. Öte yandan, Kuzey Amerika ve Avrupa’da, sanal enerji santrallerinin geliştirilmesi gibi enerji ve enerji endüstrisindeki umut verici gelişmeler, bu bölgelerde akıllı transformatör çekirdeklerine olan talebi artırdı.

Rekabetçi Peyzaj

Gelişmekte Olan Pazarlarda Ayak İzlerini Stratejik Olarak Genişletecek Kilit Oyuncular

Asya, Afrika ve Latin Amerika’daki gelişmekte olan ekonomiler, artan nüfusları, sterlin ekonomik büyümeleri ve çeşitli sektörlerde artan dijitalleşmeleri nedeniyle güç ve enerji talebinde astronomik bir artış yaşıyor. Sonuç olarak, transformatör çekirdekleri pazarındaki büyük oyuncular, bu ekonomilerdeki yerlerini oluşturmak ve derinleştirmek ve diğer rakipler üzerinde belirleyici bir avantaj elde etmek için farklı stratejiler benimsiyor.

Sanayi Geliştirme

Mart 2021: Hitachi ABB Güç Şebekeleri, her ikisi de Hindistan Demiryolları’na bağlı Demiryolu Elektrifikasyonu Merkezi Organizasyonu ve Chittaranjan Lokomotif İşleri’nden elektrikli lokomotiflere güç sağlamak için 23 milyon ABD doları değerinde sipariş aldı. Hitachi ABB, cer trafoları tedarik edecek ve ülkenin demiryolu altyapısını modernize etme çabalarına yardımcı olacak.

Transformatör Çekirdek Pazar Raporunda Profili Oluşturulan Önemli Oyuncuların Listesi

  • Siemens
  • Toshiba
  • Ferroxcube International Holdings BV
  • Crompton Greaves
  • Mitsubishi Elektrik
  • Hyosung
  • Fuji Elektrik
  • Hitachi
  • ABB Ltd.

İlgili Haberleri Okuyun:

www.promorapid.com/read-blog/127851

chikkahub.com/post/53367_the-global-iodine-market-size-is-projected-to-reach-usd-1-283-0-million-by-the-e.html

tealfeed.com/iodine-market-size-industry-share-growth-jvfzj

www.jeenee.net/read-blog/17701

shapshare.com/read-blog/108658

voiceanything.com/posts/89496

geto.space/read-blog/66147

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter