Antimikrobiyal ambalaj pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 17.559,4 milyon ABD Dolarına ulaşacağı ve tahmin döneminde %7,9’luk bir CAGR sergileneceği tahmin edilmektedir. Gıda kalitesi ve güvenliği ile ilgili artan endişeler, antimikrobiyal ambalaj talebini teşvik edecek ve bu da tahmin döneminde antimikrobiyal ambalaj pazarının büyümesini artıracaktır. Ayrıca, tüketicilerin kaliteli ürünlere artan ilgisi, önümüzdeki yıllarda pazarın büyümesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, Fortune Business Insights’ın “Antimikrobiyal” başlıklı bir raporda belirtildiği gibi, yeşil ambalajın malzeme azaltma, atık azaltma, daha az enerji tüketimi, geri dönüştürülmüş içerik ve yenilenebilir enerji kaynağı gibi faydalarına ilişkin artan farkındalık, antimikrobiyal ambalaj için pazar eğilimlerini artıracaktır. Ambalaj Pazar Büyüklüğü, Pay & Sektör Analizi,

Rapor, Bu Pazardaki Ana Şirketleri Listeliyor

  • BASF SE
  • Dunmore Şirketi
  • BioCote Limited
  • PolyOne Şirketi
  • Mikroban Uluslararası
  • Mondi PLC
  • DOW Kimya Şirketi
  • CSP Teknolojileri
  • Takex Labo Co. Ltd.
  • Diğer oyuncular

Örnek PDF Broşürü İsteyin: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/antimicrobial-packaging-market-102726

Rekabet Ortamı :

Sağlıklı Büyümeyi Teşvik Etmek İçin BASF’nin Üretim Tesisinin Genişletilmesi

Bir Alman kimya şirketi ve dünyanın en büyük ikinci kimyasal üreticisi olan BASF SE, Çin’deki Nanjing Chemical Industry Park’ta tamamına sahip olduğu mevcut yerinde yeni bir özel amin tesisi inşa ettiğini duyurdu. En son çoklu ürün tesisi, yılda 21.000 mt üretebilir ve BASF’nin Nanjing’deki özel amin kompleksindeki amin portföyünü daha da uzatır. BASF tarafından yeni tesisin lansmanı, Propilendiamin (1,2-PDA), n-Oktilamin (n-OA) ve Polieteramin (PEA) üretimi sayesinde antimikrobiyal ambalaj pazarının büyümesini hızlandırmada temel bir faktör olabilir. Ayrıca, BASF Orta Düzeyler Bölümü Başkanı Stefan Blank, yaptığı açıklamada, “BASF, dünya çapında çok çeşitli aminler sunuyor ve bu yatırım, Asya Pasifik’te artan pazar talebini karşılamaya yönelik devam eden bağlılığımızı yansıtıyor.

 Ek olarak, özel aminlere yönelik artan talep, tahmin süresi boyunca antimikrobiyal ambalaj pazar gelirine yardımcı olacaktır. BASF Orta Asya Pasifik Kıdemli Başkan Yardımcısı Narayan Krishna Mohan yaptığı açıklamada, “Bu yatırım, epoksi gibi çeşitli endüstrilerde ve uygulamalarda ara ürün olarak kullanılan özel aminlere yönelik artan Asya Pasifik talebini karşılamamıza yardımcı olacak. Kaplama endüstrisi için formülasyonlar, bitki koruma maddeleri, spandeks ve biyositler, bu genişleme sayesinde, istikrarlı ve zamanında kaliteli ürünler tedarik ederek Asya Pasifik’teki müşterilerimize daha iyi hizmet verebileceğiz.”

Bölgesel Analiz :

Kuzey Amerika’da Büyümeyi Teşvik Edecek Tıbbi Cihazlara Yönelik Artan Talep

Çeşitli endüstrilerde antimikrobiyal ambalajın artan şekilde benimsenmesi nedeniyle, tahmin döneminde Kuzey Amerika’nın hızla büyümesi bekleniyor. Uyuşturucu ve tıbbi cihazlara yönelik artan talep, Kuzey Amerika’da büyümeyi mümkün kılacaktır. Asya Pasifik’teki pazar 2018’de yüksek bir gelir elde etti ve Çin, Hindistan ve Güney Kore’den sürdürülebilir ambalaj için yüksek talep nedeniyle tahmin döneminde yüksek talep görmesi muhtemel. Artan gıda tüketimi ve talebi, Asya Pasifik’teki büyümeye olumlu katkı sağlayacaktır. Ek olarak, gelişen ilaç ve tıp endüstrisi, tahmin döneminde Asya Pasifik’teki pazar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.

Bu Araştırma Raporunu Satın Almadan Önce Sorgulayın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/antimicrobial-packaging-market-102726

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar