Küresel floroelastomer pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar 1.794,1 milyon ABD Dolarına ulaşması ve tahmin döneminde %3,7’lik bir CAGR sergilemesi bekleniyor. Fortune Business Insights raporunda, conta ve hortum gibi ürünlere yönelik artan talebin pazar için kazançlı fırsatlar yaratacağını belirtiyor .

Örnek PDF Broşürü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/fluoroelastomer-market-104714

COVID-19’un ortaya çıkması dünyayı durma noktasına getirdi. Bu sağlık krizinin farklı sektörlerdeki işletmeler üzerinde benzeri görülmemiş bir etki yarattığını anlıyoruz. Ancak bu da geçecek. Hükümetlerden ve birkaç şirketten artan destek, bu son derece bulaşıcı hastalıkla mücadelede yardımcı olabilir. Bazı endüstriler mücadele ediyor ve bazıları gelişiyor. Genel olarak, hemen hemen her sektörün pandemiden etkilenmesi bekleniyor.

COVID-19 pandemileri sırasında işletmenizin ayakta kalmasına ve büyümesine yardımcı olmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Deneyimlerimize ve uzmanlığımıza dayanarak, geleceğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için sektörler arasında koronavirüs salgınının etki analizini sunacağız.

Floroelastomerler pazar raporunda şunlar vurgulanmaktadır :

 • Tüm pazarlara ilişkin üstün görüşler
 • Seçkin oyuncular hakkında değerli veriler
 • Yükselen trendler
 • Bölgesel içgörüler
 • Piyasa sürücüleri ve kısıtlamalar
 • En son gelişmeleri

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/fluoroelastomer-market-104714

Pazar Sürücüsü :

Gelişmeyi Teşvik Eden Yakıt Verimli Araçlara Yönelik Artan Talep

Tükenen fosil yakıt rezervleri ve ham petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar, tüketiciler arasında yakıt verimli araçlara yönelik yüksek talebin ortaya çıkmasına neden oldu ve bu da floroelastomer endüstrisi için iyiye işaret edecek. Benzer şekilde, tüketiciler arasında iklim değişikliği ve karbon emisyonları konusunda artan farkındalık, düşük emisyonlu araçlara olan talebi daha da artırıyor. Otomotiv üreticileri, mevcut tasarımlarını dönüştürmek için araştırma ve geliştirmeye büyük fonlar yatırıyor ve otomobillerde istenen verimliliği elde etmek için hafif malzemeler kullanıyor. Ayrıca, OEM’ler motor ve güç aktarma organları gibi bileşenlerin boyutunu küçültür ve yeterliliği artırmak için hava sirkülasyon sistemlerini dahil eder. Floroelastomerlerin çok çeşitli kimyasallarla uyumluluğu ve geniş sıcaklık aralığına karşı direncinin otomotiv endüstrisindeki talebini artıracağı tahmin edilmektedir. Ayrıca,

COVID-19 Ortasında Talebi Azaltmak İçin Üretim Faaliyetlerini Durdurun

COVID-19 pandemisi otomotiv ve havacılık endüstrilerini olumsuz etkiledi. Pandemi, üretim faaliyetlerinde, tedarik zincirlerinde ve fabrikaların kapanmasında ani bir durmayla sonuçlandı. Sonuç olarak, otomotiv endüstrisi gelir yaratma ile mücadele ediyor. Üretim tesislerinin aniden kapanması otomotiv sektörünü alt üst etti. Ayrıca, uçak üreticileri küresel karantina nedeniyle üretim oranlarını düşürdü. Gecikmiş uçak teslimatları ve azalan üretim, küresel salgın sırasında küresel floroelastomer pazarının büyümesini ciddi şekilde etkiledi.

Bölgesel Analiz :

Asya Pasifik’te Pazar Yararına İlaç Sektöründe Artan Yatırımlar

Asya Pasifik’teki floroelastomer pazarının, yüksek tüketimi nedeniyle tahmin döneminde katlanarak büyümesi bekleniyor. Hindistan ve Çin’de ilaç, gıda işleme, kimyasal işleme ve kaplama sektörlerinde artan yatırımlar pazarın büyümesini destekleyecektir. Kuzey Amerika’daki pazarın, tahmin süresi boyunca en büyük floroelastomer pazar payına sahip olması bekleniyor. Büyüme, yakıt emisyonu düzenlemeleri nedeniyle otomotiv ve havacılık endüstrilerinden artan talebe bağlanıyor. Avrupa’nın tahmin döneminde radikal bir şekilde genişlemesi bekleniyor. Dassault Aviation ve Airbus gibi büyük otomotiv ve havacılık üreticilerinin varlığı Avrupa’daki pazarı artıracak. Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkeler bölgedeki en büyük katkıyı sağlayan ülkelerdi.

Anahtar Geliştirme :

Ekim 2019: Solvay, otomotiv, petrol ve gaz ve yarı iletken endüstrilerinde yüksek performanslı sızdırmazlık uygulamalarına yönelik artan talebi karşılamak için İtalya, Spinetta Marengo’daki tesisinde Tecnoflon FKM peroksit kürlenebilir floroelastomer üretim kapasitesini %30 artırdı.

Rapor, Küresel Pazardaki Kilit Oyuncuları Listeliyor

 • Solvay SA (Belçika)
 • Chemours Şirketi (ABD)
 • Daikin Industries Ltd. (Japonya)
 • 3 milyon (ABD)
 • AGC, Inc. (Japonya)
 • Shin-Etsu Chemical Co., Ltd. (Japonya)
 • Eagle Elastomer Inc. (ABD)
 • HaloPolimer (Rusya)
 • James Walker & Co. (Birleşik Krallık)
 • Air Boss Kauçuk Çözümleri (Kanada)
 • Dinafluon (Hindistan)
 • Diğer oyuncular

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/fluoroelastomer-market-104714

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter