Küresel baryum karbonat tozu pazar büyüklüğünün önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme yaşaması bekleniyor. Büyüme, yükselen inşaat endüstrisine ve küresel olarak gelişmiş baryum karbonat tozu talebini artıran kimya endüstrisinden gelen artan talebe bağlanabilir. Bu bilgiler Fortune Business Insights tarafından gelecek raporunda yayınlanmaktadır.

Baryum karbonat tozu, sır, tuğla, özel cam, seramik ve fayans üretiminde yaygın olarak kullanılan beyaz amorf bir tozdur. Camın kırılma indisini ve parlaklığını arttırmaya yardımcı olur ve ayrıca kil tuğlalar, mat sırlar ve seramik karolar üretmek için eritici ajan olarak kullanılır.

 

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/barium-carbonate-powder-market-103441

 

Rapor Ne Sağlar?

Pazar raporu, büyümeyi etkileyecek temel itici güçler ve kısıtlamalar gibi çeşitli faktörlerin derinlemesine bir analizini sağlar. Rapor ayrıca, farklı bölgeleri kapsayan ve pazarın büyümesine katkıda bulunan bölgesel analize ilişkin içgörüler sağlıyor. Önde gelen şirketleri ve yeni ürünleri tanıtmak, ortaklıkları duyurmak ve pazar büyümesine daha fazla katkıda bulunmak için işbirliği yapmak için stratejilerin benimsenmesini içeren rekabet ortamını içerir. Ayrıca araştırma analisti, 2020 ve 2027 yılları arasında pazar büyümesini yönlendirecek mevcut eğilimler ve endüstri gelişmeleri hakkında bilgi edinmek için PORTER’ın Beş Nokta analizi gibi çeşitli araştırma metodolojilerini benimsemiştir.

SÜRÜŞ FAKTÖRLERİ

Pazar Büyümesini Desteklemek için İnşaat Sektörünü Artırma

Hızlı sanayileşme ve kentleşme, dünya genelinde inşaat malzemelerine olan talebi artırıyor. Artan inşaat endüstrisinin, tahmin süresi boyunca yenilikçi baryum karbonat tozu ürünlerinin benimsenmesini artırması bekleniyor. Birleşmiş Milletler’e (BM) göre, 2030 yılına kadar yaklaşık 43 megakent olacak. Ayrıca, klor alkali elektroliz işleminde sülfatların giderilmesi için kimya endüstrisinde baryum karbonat tozuna yönelik artan talebin, küresel baryum karbonat tozu pazarına katkıda bulunması bekleniyor. tahmin döneminde büyüme.

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya-Pasifik Ön Planda Kalacak; Büyümeye Yardımcı Olmak İçin Artan İnşaat Malzemeleri Talebi

Tüm bölgeler arasında Asya-Pasifik’in tahmin süresi boyunca baskın kalması ve küresel baryum karbonat tozu pazarında en yüksek konumu tutması bekleniyor. Bu, 2020 ve 2027 yılları arasında Hindistan ve Çin gibi ülkelerde hızlı kentleşme nedeniyle çimento, kiremit ve cam gibi inşaat malzemelerine olan talebin artmasından kaynaklanmaktadır.

Kuzey Amerika’daki pazarın, üreticilerin petrol arıtma ve elektro-seramik alanındaki artan Ar-Ge’sinin desteklediği ve muhtemelen gelişmiş baryum karbonat tozu ürünlerinin benimsenmesini artırması beklenen önemli bir büyüme sergilemesi bekleniyor.

 

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/barium-carbonate-powder-market-103441

 

REKABETÇİ PEYZAJ

Büyük Şirketler Arasında Pazar Beklentilerini Aydınlatmak İçin Birleşme ve Devralma

Küresel baryum karbonat tozu pazarı, bir kaleyi korumaya çalışan küçük, orta ve büyük şirketlerden oluşmaktadır. Büyük şirketler, diğer küçük şirketleri satın alarak baryum karbonat tozu ürün portföylerini genişletmeye odaklanıyorlar. Ayrıca, diğer kilit oyuncular, önümüzdeki yıllarda pazar büyümesini destekleyecek rakipleri karşısında rekabet avantajı elde etmek için tesis genişletme, ortaklık ve işbirliği gibi stratejiler benimsiyor.

Baryum Karbonat Tozu Küresel Pazarında Faaliyet Gösteren Firmaların Listesi:

  • SolvayKimyasal Ürünler A.Ş.
  • Hebei Xinji Chemical Group Co. Ltd.
  • Hubei Jingshan Chutian Baryum Tuz Şirketi Limited Şirketi
  • Sakai Kimya Sanayi Ltd.
  • Guizhou RedStar Geliştirme A.Ş.
  • Shaanxi Ankang Jianghua Group Co, Ltd
  • Diğerleri

İlgili gönderileri okuyun:

Endüstriyel Boya Pazar Büyüklüğü

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Payı

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Büyümesi

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Tahmini

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Analizi

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Fırsatları

Endüstriyel Kaplamalar Pazar Trendleri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu, Baner,

Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.     

 

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

Sosyal Medya Kanalları aracılığıyla bize bağlanın:

LinkedIn   Facebook   Twitter Blogları