Küresel hidrokarbon soğutucu akışkanlar pazar büyüklüğünün, tahmin süresi boyunca florokarbon soğutucu akışkanlara göre artan ürün talebi nedeniyle ivme kazanması bekleniyor. Bu bilgi Fortune Business Insights™ tarafından ” Hydrocarbon Refrigerants Market, 2022-2029 ” başlıklı bir raporda yayınlanmıştır.Yakıt gazlarının güvenliğinin gerekli olduğu durumlarda yaygın olarak kullanılırlar ve petrol ve gaz endüstrilerinde şiddetle tavsiye edilirler. Temel olarak üç türe ayrılır: Propan, izobüten ve propilen. Ayrıca ürün, ozon tüketme potansiyeli olmayan doğal, toksik olmayan soğutuculardan oluşur. Mükemmel termodinamik özelliklere sahiptir ve çok çeşitli bileşenlerle uyumludur. Buzdolapları, soğutucular ve klimalar dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda bulunur.

Örnek PDF Broşürü İsteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/hidrokarbon-refrigerants-market-105252

COVID-19 Etkisi-

Covid-19’un Sanayi Büyümesine Etkisi

Son kullanım uygulamalarından gelen soğutucu akışkanlara olan talep 2020’nin başlarında kısa bir süreliğine düştüğünden, COVID-19 salgını küresel hidrokarbon soğutucu akışkanları endüstrisini etkiledi. Bazı sektörlerde gerilemeler yaşandı ve bu da soğutucu akışkan talebinde düşüşe neden oldu. Piyasanın negatif oranda artması bekleniyor. Bununla birlikte, 2021’den itibaren talebin artacağı ve tahmin dönemi boyunca devam edeceği tahmin edilmektedir.

segmentler-

Türüne göre, hidrokarbon soğutucu akışkan pazarı propan, izobütan, propilen ve diğerlerine ayrılmıştır. Uygulama bazında pazar, buzdolapları, soğutucular, klimalar ve diğerlerine ayrılmıştır. Son olarak, coğrafyaya göre pazar, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’ya bölünmüştür.

Rapor Neler Sunar?

Hidrokarbon soğutucu akışkanlar raporu, piyasayı yönlendiren talep ve arzla ilgili yönleri ve öngörülen süre boyunca piyasayı etkileyen sürücüler, kısıtlamalar, fırsatlar ve gelecekteki eğilimler gibi temel dinamikleri inceler. Bu analizde pazar türe, uygulamaya ve coğrafyaya göre bölünmüştür. Beş büyük coğrafya için değer açısından pazar büyüklüğünün tahminini içerir.

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Enerji Verimli Cihazlara Artan Talep

Küresel hidrokarbon soğutucu akışkan pazarının, öngörülen dönemde enerji verimli cihazlara yönelik artan talep nedeniyle büyümesi bekleniyor. Florokarbon soğutucu akışkanların artan şekilde benimsenmesi, pazarın genişlemesine yardımcı olacaktır. Yüksek buharlaşma gizli ısısı nedeniyle çevre dostudurlar ve daha verimli soğutma sağlarlar. Aynı zamanda enerji verimliliğinin artırılmasına da katkıda bulunur. Ticari soğutma, soğuk hava deposu ve gıda işleme, otomat makineleri, endüstriyel soğutma, küçük klima sistemleri ve büyük klima gibi çok çeşitli uygulamalarda kullanılır. Pazarın artan ürün talebinden kaynaklanması muhtemeldir.

Özelleştirilmiş Araştırma Raporunuzu Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/hidrokarbon-refrigerants-market-105252

BÖLGESEL ANLAYIŞLAR

Asya Pasifik’te Büyümeyi Teşvik Etmek İçin Çeşitli Uygulamalarda Artan Benimseme

Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca en büyük küresel hidrokarbon soğutucu akışkan pazar payına sahip olması bekleniyor. Buzdolabı uygulamasındaki ürünlerin artan şekilde benimsenmesinin bölgedeki pazarı yönlendirmesi bekleniyor.

Kuzey Amerika’nın oldukça büyük bir pazara sahip olması bekleniyor. ABD ve Kanada’da chillerlerde propilen hidrokarbona artan talep bölgenin önde gelen ülkeleridir.

Rekabetçi Peyzaj-

Tanınmış Oyuncular için Fırsatlar Yaratmak İçin Artan Birleşme Sayısı

Şu anda pazar payı açısından birkaç büyük firma pazara hakim durumda. Bunlar

pazar liderleri, çabalarını uluslararası ülkeleri de içerecek şekilde tüketici tabanını büyütmeye yoğunlaştırıyor. Bu işletmeler, pazar paylarını ve karlarını büyütmek için stratejik işbirliği girişimlerini kullanıyor.

Sanayi Geliştirme-

 • Mart 2020: Ingersoll Rand ve Gardner Denver, iş açısından kritik endüstriyel, enerji, tıbbi ve özel araç ürün ve hizmetlerinden oluşan daha güçlü ve daha kapsamlı bir portföy oluşturmak için birleşti. Yeni Ingersoll Rand, birleşme nedeniyle kritik öneme sahip akış oluşturma ve endüstriyel teknolojide küresel bir lider olarak konumlandı.

Hidrokarbon Soğutucu Akışkanlar için Küresel Pazarda Profili Oluşturulan Kilit Oyuncuların Listesi:

 • Puyang Zhongwei Güzel Kimya Ltd.
 • Linde Grubu
 • A-Gaz Uluslararası
 • Sinochem Grubu
 • GTS SPA
 • Hava Gazı A.Ş.
 • Hychill Avustralya Pvt. Ltd.
 • Harp International Ltd.
 • Shandong Yueon Kimya Sanayi
 • Engas Avustralya

İlgili Haberleri Okuyun:

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazarının Gelecek Trendleri

Epoksi Reçine Pazar Büyümesi

Epoksi Reçine Pazarı Coğrafi Segmentasyon

Önde Gelen Oyuncular ve Tahminlere Göre Epoksi Reçine Pazar Analizi

Epoksi Reçine Pazar Fırsatları

Epoksi Reçine Pazar Geliri

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi, Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta: [email protected]

LinkedIn Facebook Twitter