Küresel kontrollü salınımlı gübre pazar büyüklüğünün 2026 yılına kadar 3,862,2 milyon ABD Dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Fortune Business Insights™ tarafından yayınlanan “Kontrollü Salımlı Gübre Pazar Büyüklüğü, Pay ve Endüstri Analizi, Türe Göre (Yavaş salınımlı, Kaplamalı ve Kapsüllü ve Azot Stabilizatörleri), Uygulama (Hububat, Yağlı Tohumlar ve Bakliyatlar, Meyveler ve Sebzeler ve Diğerleri) ve Bölgesel Tahminler, 2019 – 2026” , 2018’de piyasa değeri 2.375.9 milyon ABD Doları idi. Tahmin dönemi 2018’den belirlendi. 2026’ya kadar ve dünya çapında artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek gıda talebinin artması nedeniyle pazarın %6,37’lik bir CAGR’ye tanık olması muhtemeldir.

Rapor Hedefleri

 • CRF gübre pazarına kapsamlı bir bakış
 • Pazarın ilginç içgörüleri ve önemli sektör gelişmeleri
 • Sürücüler, kısıtlamalar, zorluklar ve fırsatlar gibi büyüme yörüngeleri
 • Önemli pazar oyuncuları ve pazarda en üst sıralarda yer almak için onların temel stratejileri
 • Diğer yavaş etkili gübre pazar trendleri

Örnek Rapor İsteyin

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/sample/controll-release-fertilizers-crf-market-101973

CRF gübre pazarının önemli satıcılarından bazıları şunlardır:

 • besinler
 • Yara Uluslararası
 • Helena Kimya
 • metrekare
 • JNC Şirketi
 • Kingenta Ekolojik Mühendislik Ltd.
 • ICL
 • Hayfa Kimyasalları
 • AĞLUKON
 • Pursell Tarım Teknolojisi
 • Koch Endüstrileri

Pazarın İvme Kazanmasına Yardımcı Olması İçin Uygun Maliyetli CRF Gübrelerinin Tanıtımı

Amerikan Bitki Gıda Kontrol Yetkilileri (AAPFCO), kontrollü salımlı gübreleri, uygulamadan sonra bitki alımını ve kullanımını geciktiren bitki besin içeren gübreler olarak tanımlar. Artan nüfusla birlikte, çeşitli ulusların hükümetleri gıdaya güvenlik dayatıyor. Bunun gecikmeli salımlı gübre pazarının büyümesini desteklemeye yardımcı olması muhtemeldir. Bunun yanı sıra, şirketler uygun maliyetli ve kapsüllenmiş CRF gübrelerini tanıtmaya çalışıyorlar ve bu, tahmin süresi içinde yüksek yavaş hareket eden gübre pazar gelirini daha da çekecek.

Artan çevresel kaygılar, tarımcıları, çiftçileri ve diğerlerini, mahsuller arasında besin alımını artırmak için gübre kullanımını geliştirmeye daha da itiyor. Fortune Business Insights™ analistine göre bu, çevresel stresin azalmasına daha fazla katkıda bulunacak ve nihayetinde öngörülebilir gelecekte genel CRF gübre pazar boyutunun artmasına yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte, kontrollü salınan gübrelerin korunmasına yönelik uygun yasaların olmaması, tahmin döneminde genel CRF pazar büyüklüğünü etkileyebilir. Bununla birlikte, hükümet çabaları ve çiftçiler için çeşitli eğitim programlarının başlatılması, yakın gelecekte karlı kontrollü salımlı gübre pazarı büyüme fırsatları yaratmaya yardımcı olacaktır.

Özelleştirilmiş Rapor Alın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/controll-release-fertilizers-crf-market-101973

Asya Pasifik, Çin’den Kaynaklanan Yüksek Üretim ve Tüketim Oranları Nedeniyle Hakimiyetini Sürdürecek

Coğrafi açıdan bakıldığında, Kuzey Amerika çok sayıda oyuncunun varlığı nedeniyle pazara hakimdir. Bununla birlikte, Asya Pasifik’in tahmin süresi boyunca %7,1’lik bir CAGR ile en hızlı gecikmeli salımlı gübre pazarı büyüme oranını kaydetmesi muhtemeldir. Bu, başta Çin ve Hindistan olmak üzere ülkelerin nüfuslarındaki hızlı artışa bağlanıyor. Bu, tüm bölgede gıda talebindeki artışı daha da artırıyor. Japonya ve Çin, hem yüksek üretim hem de tüketim ile Asya Pasifik’teki iki büyük pazar lideridir. Çin’deki büyüme, Hangfeng Evergreen, Kingenta International ve ulustaki diğer pazar oyuncularının varlığı ile birlikte yenilikçi tarım ürünlerinin araştırma ve geliştirmesindeki artıştan kaynaklanmaktadır. Dahası,

Birleşme ve Satın Alma Stratejilerinin Piyasa Satıcıları İçin İyiye Hale Getirilmesi

ICL, Pursell ve SQM gibi kilit oyuncular, uygun maliyetli özel gübrelerde çıtaları yükseltti ve yeni standartlar belirledi. Bu sonuçta tarım şirketlerini üretim ölçeklerini yükseltmeye ve ürün lansmanlarının sayısını artırarak portföylerini genişletmeye teşvik ediyor. Bunun yanı sıra Çin, Japonya ve ABD gibi ülkelerdeki yeni oyuncular, pazarın sağlayacağı gelecekteki fırsatlara bakarak CRF gübre pazarına giriyor. Son zamanlarda, Haifa Chemicals, Agrium ve Kingenta gibi şirketler portföylerini tüm coğrafyalarda genişletmek için bir birleşme ve satın alma stratejisi benimsedi.

Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/controller-release-fertilizers-crf-market-101973

CRF gübre pazarındaki önemli endüstri gelişmelerinden bazıları şunlardır:

Aralık 2017 – Özel gübre ve biyostimülanların lider üreticisi COMPO GmbH, yaygın olarak EEF teknolojisi olarak adlandırılan verimliliği artırılmış teknolojinin araştırılması ve geliştirilmesi için Kingenta ile bir ortaklık duyurdu.

Haziran 2018 – Pursell Agri-Tech tarafından Alabama’da yeni bir gübre kaplama tesisinin açılışı duyuruldu ve endüstriyel ortakları Stamicarbon BV Pursell Agri-Tech, bu platformu yeni nesil gecikmeli salımlı gübreler üretmek için kurdu.

İlgili Haberleri Okuyun:

vibe2.mn.co/posts/24529554

direct-sales-divas-and-dudes.mn.co/posts/24529558

monvelli.mn.co/posts/24529559

network-84066.mn.co/posts/24529562

the-trifecta-network.mn.co/posts/24530029

ourclass.mn.co/posts/24530035

sokomtaani.mn.co/posts/24530039

network-70098.mn.co/posts/24530044

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™ uzman kurumsal analiz ve doğru veriler sunarak her büyüklükteki kuruluşun zamanında kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için yenilikçi çözümler tasarlayarak, onların işlerine özgü zorlukları çözmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sunarak müşterilerimizi bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Bize Ulaşın:

Fortune Business Insights™ Pvt. Ltd.

9. Kat, İkon Kulesi,

Baner – Mahalunge Yolu,

Baner, Pune-411045, Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta : [email protected]

Fortune Business Insights™

Linkedin | heyecan | Bloglar