Küresel koruyucu eldiven pazar büyüklüğünün, gıda işleme, petrol ve gaz, sağlık, kimya ve üretim tesisleri gibi çeşitli sektörlerin hızlı büyümesinden ivme kazanması bekleniyor. Koruyucu eldivenler, çeşitli faktörlerin mesleki risklerini en aza indirmeye yardımcı olur ve birçok endüstride bir zorunluluktur. Fortune Business Insights tarafından yayınlanan bir rapor, pazarın 2020 ve 2027 yılları arasında  % 11,7’lik bir CAGR’de yükseleceğini tahmin ediyor. Rapora göre bu pazarın değeri, 2019 yılında 12,37 milyar ABD dolarıydı ve bu pazarın, 2019 yılında 35,20 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor . 2027’nin sonu.

Örnek PDF Broşürü Alın: –

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/request-sample-pdf/protective-gloves-market-103369

Raporun İçeriği

Rapor Aşağıdaki Soruları Yanıtlıyor:

 • Pazarın doğası nedir ve rekabet ne kadar şiddetli?
 • Koruyucu eldiven pazarının başlıca oyuncuları kimlerdir ve kilit stratejileri nelerdir?
 • COVID-19 salgınının piyasaya etkisi ne olacak?
 • Bu pazardaki mevcut eğilimler nelerdir?

Sürücüler ve Kısıtlamalar-

Gıda ve İçecek Sektörünün Büyümeyi Desteklemek İçin Büyüyen Uygulaması

Artan nüfus oranı ve imalat sanayileri, gıda işleme, kimya ve petrol ve gaz gibi çeşitli endüstriyel kurulumların hızlı büyümesi, küresel koruyucu eldiven pazarının büyümesini sağlayan temel faktörlerdir. Buna ek olarak, teknolojik ilerlemenin çeşitli endüstrilere girmesi, pazarın büyümesine ivme kazandırmaya yardımcı olacaktır.

Aksine, cilt sorunları, yani kızarıklıklar, alerjiler ve koruyucu eldivenlerin uzun süre sürekli kullanımıyla ilgili diğer faktörler, tahmin döneminde pazarın büyümesini engelleyebilir.

Bununla birlikte, mevcut koronavirüs pandemisi, hükümetler tarafından çalışan güvenliği ve güvenliği konusunda katı düzenlemelerin dayatılmasına neden oldu. Bunların uzun vadede pazar için kazançlı gelecek büyüme fırsatları yaratması muhtemeldir.

segmentasyon-

Sağlık ve Medikal Segmenti Torbalı Medikal ve Cerrahi Eldiven Kullanımının Artmasına Atfedilen En Büyük Pay

2019 yılında küresel koruyucu eldiven pazarına sağlık ve tıp sektörü hakim oldu. Bu, COVID-19 pandemisinin patlak vermesine ve sağlık çalışanları arasında artan tıbbi ve cerrahi eldiven kullanımına bağlanıyor. Bununla birlikte, inşaat segmenti 2019’daki pay açısından %19,5 kazandı ve özellikle gelişmekte olan ülkelerde artan altyapı gelişimi nedeniyle önümüzdeki yıllarda önemli bir büyüme sergilemesi muhtemel.

Özelleştirme isteyin:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/customization/protective-gloves-market-103369

Bölgesel Analiz-

Eldiven ve Maske Kullanımına İlişkin Sıkı Hükümet Düzenlemeleri Nedeniyle Kuzey Amerika Pazarına Hakim Oldu

Bölgesel olarak, Kuzey Amerika 2019’da 4,68 milyar ABD doları gelir elde etti ve sağlığın önemi konusundaki artan farkındalık ve maske, dezenfektan, eldiven ve diğerleri gibi koruyucu ürünlerin kullanımına ilişkin katı dayatmalar nedeniyle baskın hale geldi. Ayrıca, Ebola, Domuz Gribi, Coronavirüs ve diğerleri gibi artan pandemi salgınının, önümüzdeki yıllarda bölgesel pazarın genişlemesine yardımcı olması muhtemeldir.

Öte yandan, Asya Pasifik’teki pazar, artan hammadde fiyatları, işyerlerinde güvenlik önlemlerinin alınması konusundaki farkındalığın artması ve sağlık sektörünün altyapı ve tesislerinin iyileştirilmesi nedeniyle kayda değer bir büyüme sergileyecektir.

Rekabetçi Peyzaj-

Güçlü Dayanmak İçin Stratejik İşbirlikleri Oluşturan Şirketler

Küresel koruyucu eldiven pazarının rekabet ortamı, birçok oyuncunun varlığı nedeniyle doğası gereği parçalıdır. Pazarda önemli paylara sahip ilk beş şirket Honeywell International, Top Glove, Hartalega, Ansell ve 3M’dir. Bu oyuncular tarafından benimsenen kilit stratejiler arasında ortaklıklar, sözleşmeler ve anlaşmalar ve yeni ürün lansmanları yer alıyor. Koruyucu eldiven pazarında faaliyet gösteren diğer şirketler, pazarda rekabet avantajı elde etmek için sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir eldivenlerin araştırılması ve geliştirilmesiyle uğraşmaktadır.

Koruyucu Eldiven Pazarında Öne Çıkan Sektörel Gelişmeler:

Şubat 2019 – Ansell Limited adlı bir güvenlik koruma şirketi, konumunu güçlendirmek için genel ve petrol ve gaz endüstrilerinde çalışan işverenler için Ringers Gloves’i benimsedi.

Ekim 2019 – Riverstone Holdings Limited ve Showa Glove Co., temiz oda eldivenlerinin üretimi için ortak bir anlaşma imzaladı. Bu ortaklığın arkasındaki temel amaç, eldiven imalat pazarında portföylerini genişletmektir .

MarketforProtectiveGloves’in Önemli Oyuncularından bazıları şunlardır:

 • Jiangsu Hanvo Safety Product Co., Ltd. (Jiangsu Eyaleti, Çin)
 • Huihong (NANTONG) Güvenlik Ürünleri Co., Ltd (Şanghay, Çin)
 • QS Safety (Şangay, Çin)
 • Konum Haritası Hartalega Holdings Berhad (Kuala Lumpur,
 • Lalan Group (Pvt) Ltd (Malwana, Sri Lanka)
 • 3M (Minnesota, ABD)
 • Konum Haritası Supermax Corporation Berhad (Selangor,
 • Konum Haritası Kossan Rubber Industries Bhd (Kuala Lumpur,
 • Showa Glove Co. (New York, ABD)
 • DALDIRILMIŞ ÜRÜNLER PLC (Colombo, Sri Lanka)
 • PIP Global (New York, ABD)
 • Uvex Grubu (Fuerth, Almanya)
 • Globus (Shetland) Ltd. (Manchester, Birleşik Krallık)
 • Honeywell International Inc. (Charlotte, ABD)
 • Kimberly-Clark Şirketi (Delaware, ABD)
 • Towa Şirketi (Kume, Japonya)
 • Üstün Eldivenler (New York, ABD)
 • ATG- Akıllı Eldiven Çözümleri (Sri Lanka)
 • Ansell Ltd. (Melbourne, Avustralya)
 • Top Glove Corporation Bhd (Shah Alam, Malezya)
 • Diğerleri

Bu Raporu Satın Almadan Önce Sorgulayın:

www.fortunebusinessinsights.com/enquiry/queries/protective-gloves-market-103369

Hakkımızda:

Fortune Business Insights™  doğru veriler ve yenilikçi kurumsal analizler sunarak her büyüklükteki kuruluşun uygun kararlar almasına yardımcı olur. Müşterilerimiz için özgün çözümler üreterek, işlerine özgü çeşitli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz. Amacımız, faaliyet gösterdikleri pazara ayrıntılı bir genel bakış sağlayarak onları bütünsel pazar istihbaratıyla güçlendirmektir.

Adres:

Fortune Business Insights Pvt. Ltd.9. Kat, İkon Kulesi, Baner –

Mahalunge Yolu, Baner, Pune-411045,

Maharashtra, Hindistan.

Telefon:

ABD: +1 424 253 0390

Birleşik Krallık: +44 2071 939123

APAC: +91 744 740 1245

E-posta:  [email protected]

LinkedIn  Facebook  Twitter